Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

BG

майка ми сега дала по грешка от АМ2. мога ли да си довърша кутията с АМ 1 или по-добре да минаваме на двойката?
Цитирай

София

Няма никаква причина да не се върнеш на 1. Единицата е напълно адаптирано мляко, двойката - частично, тройката - хич. Смяната на АМ също не пречи. Другото са митове и легенди.  Wink
Цитирай

Спокойно си довърши кутията.  Very Happy
Цитирай

BG

благодаря   bouquet доста се афектирах  Embarassed
Цитирай

СВИЩОВ

Няма причина да не се върнеш на 1,спокойно си довърши кутията Smile
Цитирай

София

Няма причина да не се върнеш на 1,спокойно си довърши кутията Smile
Peace
Цитирай

Ние още сме на Фризо1,имам две кутии и половина и не ми се ще да ги хвърля.... Embarassed
Надявам се да не му вредя!
Цитирай

Ние още сме на Фризо1,имам две кутии и половина и не ми се ще да ги хвърля.... Embarassed
Надявам се да не му вредя!

Няма да му навредиш, ако ще и до годинка да карате на него.
Цитирай

BG

на двойката пише, че е частичто адаптирано. това значи ли, че трябва да замествам хранене с пюре или каша? аз смятах да не замествам още  newsm78
Цитирай

на двойката пише, че е частичто адаптирано. това значи ли, че трябва да замествам хранене с пюре или каша? аз смятах да не замествам още  newsm78

На кутията на нашето мляко (НАН 2) има таблица, в която пише - деца на 6 месеца - 5 хранения без заместване на хранене, деца от 7 месеца нагоре - 3-4 хранения на ден, съответно 2 или 1 хранене се заместват с други храни. Така че не виждам проблем да не заместваш хранене.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.