Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

София

Здравейте , моимичета,
Искам да ви попитам някои има ли представа как седят нещата със санаториумите и по-специално този в Поморие.Какви документи трябва да подготвя за да кандидатствам за програмата на НОИ.А вярно ли е ,че касата започва да отпуска пари за санаториумите от април-май , защото ако е така май ще е по-добре да си платя и да тръгваме с любимия другия месец например.Надявам се да има доволни от лечението там.Още нещо исках да ви питам ама ...... отлетя кадо дим през комин  Mr. Green
Цитирай

София

Пак сам аз точно публикувах поста и се сетих  35
Исках да питам и как седят нещата когато си плащам - спане ,ядене ,процедури и т.н. С две думи как варират цените там.Колко време е добре да останем 10 или 15 дни.
Цитирай

София

Има една служба за санаториумите на Васил Левски, близо до Попа, най-добре отиди там и разпитай подробно.
Цитирай

http://www.rehabilitatzia-bg.com/bg/
Това е сайта на СПЕЦИАЛИЗИРАНИ БОЛНИЦИ ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ - НАЦИОНАЛЕН КОМПЛЕКС
По добре е да се остане 15 дни. В неделя не се правят процедури, а и първия ден може да се изпусне ( трябва да си там до 10ч. сутринта, за да може да се вкл. веднага-първо се настанявате, минава се преглед при специалист и той назначава процедурите).
Касата започва да отпуска пари след като се сключи Националния рамков договор, а това става около март (дано тази година са по-бързи).
Цитирай
Zdraveite.... newsm78...Az iskah da vi popitam,poneje 4uh,4e v Pomorie praveli niakakvi proceduri,koito pomagali pri in-vitro.Dali niakoi znae za tiah,kakvi sa to4no i koga se praviat predi ili sled in-vitro Rolling Eyes
Цитирай

София

Преди, пиши на кирилица и успех.
Цитирай
Ne moga,za6toto komp. mi niama kirilica. Problem li e tova za teb?
Цитирай

София

Zdraveite.... newsm78...Az iskah da vi popitam,poneje 4uh,4e v Pomorie praveli niakakvi proceduri,koito pomagali pri in-vitro.Dali niakoi znae za tiah,kakvi sa to4no i koga se praviat predi ili sled in-vitro Rolling Eyes

Калолечението е препоръчително при редица гинекологични заболявания, но да помага при ин-витро процедура, едва ли. Едното няма нищо общо с другото. Ако решиш да се възползваш от калолечение, то задължително трябва да стане преди ин-витрото. Успех! Smile

Латиницата се чете трудно Tired, не че е проблем.
Цитирай

Ne moga,za6toto komp. mi niama kirilica. Problem li e tova za teb?

shnici прието е във форумите да се пише на кирилица. Ако нямаш на компютъра такава, можеш да използваш КРЕДОР-а. http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0 Лесно се работи с него и не изисква никакви специални умения.
По принцип латиницата трудно се чете и много хора просто не я четат. Така няма да получиш необходимитите ти отговори.
Цитирай
 Лали, имаш ли инфо кой санаториум е най подходящ за лечение на ставни заболявания и ревматизъм.
Цитирай

София

Лали, имаш ли инфо кой санаториум е най подходящ за лечение на ставни заболявания и ревматизъм.

На много места в България, но най-вече в Павел баня. Замествам Лали Wink
Цитирай

Под небето

За ставни заболавания е добре в Павел баня може и към НОИ ако си по програмата им се доплаща по 16 лева на ден в това влиза спане процедури и храна всичко. Храната е много добра като за такова място но мисля че е малко късно по програма защото свършват бързо местата а те от април ги дават мисля че на свободен прием е 40 лева на ден но не съм много сигурна обади се в НОИ и питай.
Цитирай

Исках да видя как са цените  без карта от НОИ и останах учудена ,че в сайта на военния санаториум Св.Георги е посочена цена от 5 до 10 лв .Това ми звучи много невероятно.Някои може ли да даде информация? newsm78 bouquet
Цитирай

София

Здравейте Smile
И мен ме интересуват цените в санаториума в Поморие Smile
и ако може някои да ми обясни трябва ли да имам направление или може ей така да отида на процедури Smile
при мен нещата са така че имам къде да спя в Поморие и се чудя дали мога да съчетая почивката с процедурите  newsm78
Цитирай

Бургас

Kata kata можеш спокойно да отседнеш другаде.Аз понеже съм от Бургас ще пътувам.Първо минаваш преглед за да ти назначат процедури и ти казват в колко часа и така.Една процедура е 10 лв./поне моите са толкова/.Докторът ми каза ,че по-малко от 10 е безсмислено да се правят,оптималният брой бил 12.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора