МАГАЗИНИ И ДРЕХИ ЗА БРЕМЕННИ

  • 107 704
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8
Я кажете в Пловдив къде мога да намеря нещо интересно?

# 46
  • Мнения: 2
В някоя друга тема бях писала за Пловдив в подлеза на аптека Марица магазин за големи размери и бременни

# 47
  • Мнения: 346
Май и в пловдив съм виждла магазин "9+" и там би трябвало да има дрехи на Noopies  newsm78

# 48
  • Мнения: 13
В Boy or ...Girl? Можеш да си поръчаш Online или по телефона им.
www.boyorgirl-bg.com
Май и в пловдив съм виждла магазин "9+" и там би трябвало да има дрехи на Noopies  newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 358
След доста обикаляне по магазините честно казано Boy or Girl ми се струват доста "бабешки" спрямо тези http://www.mia-bg.net В магазина имаше поне 4 модела панталони в различни разцветки. Цените са доста по-добри от колкото в Boy or Girl, а блузите са просто младежки, а не туники като за лелички.

# 50
  • Мнения: 196
Някъде по магазините в София да сте виждали подобни модели рокли:

# 51
zdraveite v pleven ima sashto magaizni za bremenni ediniqt e do kafe monako drugiqt v k-s valentina
 Heart Eyes

# 52
Аз си харесах тази рокля ,но исках да е дълга. Направо не повярвах ,като ми казаха в магазина ,че ще ми направят такава           newsm68  Heart Eyes
 

# 53
  • Мнения: 14
Открих случайно магазин с дрехи  за бременни и съм мноооого доволна. newsm44
 Магазинът е в София, на ул Гурко,  до Фантастико, срещу градинката. Продавачката ми обясни, че от скоро са започнали да продават дрехи и  за бременни  жени.
Дрехите са доста хубави - и  като качество , и като цени. Пообзаведох се , макар и пред заплата, ама не се стърпях! Embarassed Имаше панталони за офиса - ленени, и много сладки поли - до коляното. Харесах, но не посмях да си взема и панталони до коляното - леееко като тип "шалвар", жестоки, ама съм си "консерва"... Най- готиното е, че нямат нищо общо с чувалите  и бабешката визия на масовите дрехи за бременни.
Момичета, горещо го препоръчвам!  newsm10

# 54
  • Мнения: 0
Аз си харесах тази рокля ,но исках да е дълга. Направо не повярвах ,като ми казаха в магазина ,че ще ми направят такава           newsm68  Heart Eyes
 

Каде мога да намеря тази рокля?ще ходя на сватба  и ми трябва нещо такова.

# 55
  • Мнения: 196
Вчера бях в Тера Нова и имаше доста летни панталончета с разтягаща се платка на корема и с връзки, ако някой го интересува. Цената им беше 29.99, а като цветове имаше в бяло, черно, виолетово, розово и оранжево.

# 56
gabymam , магазина е в Борово ,намира се много лесно . Казва се "Boy or girl ?". Само че в момента роклята я има в черно и сребристо.Снимката е от сайта им http://www.boyorgirl-bg.com/.

# 57
  • Мнения: 196
А stefgirl явно е собственичка на магазина, тъй като им прави реклама  във всички форуми, задава си сама въпроси от други потребителски профили, дава подробни обяснения за дрехите, моделите, цветовете, местонахождението на магазина.  Laughing Grinning
Аз мога да кажа само, че ако не сте от Борово изобщо не си правете труда да идвате до този магазин - няма нищо,което да хване окото, беден избор и предимно облекла като за лелки.

# 58
Относно изказването за "бабешките" дрехи на Boy or Girl, бих казала че това е страшно ограничено изказване. Моделите им са страхотни, удобни и на добри цени. Мисля, че  за бременната жена е важно освен да е красива , дрехите да са удобни.Обслужването в магазина е на ниво и освен това, правят и модели по поръчка. http://www.boyorgirl-bg.com/.

# 59
  • Мнения: 196
stefgirl защо тогава влизаш като гост да си защитаваш магазина? Аман от глупави начини за рекламиране в интернет пространството. Каквото и да пишеш в края на краищата някой може да се заблуди и да дойде и сам ще се убеди във външния вид на дрехите. Или почнете да предлагате по-модерни дрехи и в по-голямо разнообразие или не заблуждавайте хората.

Общи условия

Активация на акаунт