МАГАЗИНИ И ДРЕХИ ЗА БРЕМЕННИ

  • 107 725
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 372
Аз също пообиколих доста от магазините и мнението ми е следното:

"Boy or girl" - доста се рекламират в нета, но цените им са безумни, колекцията не се е променяла години (имам нещо като сако от приятелка дето го има от 2 години, още си го има и в магазина), другото е че няма нищо като за бременни към 50-55кг, всичко им е огромно

Премаман - е, ако си мислех че цените в "Boy or girl" са високи, тука всичко за бременни е по 2 или по 3 отгоре... а какви чували наречени дрехи ...

Mothercare - височки цени, дрехите/бельото става, не е кой знае какво, но не е и потресаващо зле

Миа - след един ден обикаляне с милото, то бе толкова обезверено от липсата на покупки, че в този магазин ни се видя човешко и пазарувах просто да не съм без хич, щото не вярвах че ще намеря нещо. Панталоните вървяха по 50лв, купих си два за което ужасно съжалявам. И двата бяха най-малките номера и отново ми бяха големи, мислех че ще ги запълня ама нъц... Те се разтегнаха още повече, не ми харесват моделите, с огромни крачоли са като за номера си. Имаше блузки дето стават, повечето бяха бабешки тип ама ако много се поровиш ще намериш нещо. Като цяло не е за по-слаби мами.

На графа под колоните - имах много надежди за този магазин след добрите отзиви в нета. Оказа се, че цените са си доста височки и това което беше най-потресаващо блузите не бяха специално за бременни. Туники леко широки надолу се продаваха за по 40-50лв, а приличаха на обикновена туника от обикновен магазин, нито дълга нито за голям корем. Клин за 50лв, който нямаше никаква разлика от обикновен клин. Блузките бяха доста бабешки - убити цветове все едно ще ходя на погребение, а не се радвам на нов живот.

В младост, зад тенис кортовете - там си търсих бельо, та не обърнах много внимание на дрехите. Погледнах дънките и ми се сториха, че може да се намери нещо, цените бяха с намаление на зимни дънки - по 45-50лв вървяха. Нямаше още лятна колекция.

Съвсем случайно разхождайки се по пътеките в Младост намерих едно магазинче и просто не можех да повярвам на очите си - много хубави туники с и без ръкав за 30тина лв (зимно-пролетни), много хубави ризки (стават за по официални поводи също, имат и по-всекидневни) пак за толкова. И бяха блузки за бременни - предвидени да се разширяват доста надолу де с връв, де като кройка(а магазина е за бременни и макси дами). Оказа се, че магазина бил на Рени. Първият магазин, в който нещо наистина ми хареса. Нямаше много модели, но пък всеки модел го имаше в 5-6 варианта като цветове и/или вариации. Купих си две блузка + туника и оттогава съм само с тях, супер доволна съм. Като цени това е първото място на което цените бяха съвсем нормални, не по 2 и 3 като за бременни.

Другата туника, която нося е купена от 4you магазинче, страшно хубава за 15тина лв беше. Така че не прескачайте обикновените магазинчета, понякога крият приятни изненади  Simple Smile

# 91
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен, нова съм във форума, но ще си позволя да изразя своето впечатление относно дрехи за бременни и техните цени. Бременна съм в 4 месец и отдавна моите панталони не ми стават. Тръгнах да търся дрехи (панталони). Бях си определила бюджет до 30 лв за панталон. Можете да си представите в какъв шок изпаднах от цените по магазините за бременни. Колкото и долнопробно да прозвучи на любителите на марковите парцали, отидох в Илиенци и от там си взех два панталона за по 22 лв. и останах доволна  Simple Smile Сега отново съм на етап търсене, но този път - ролки и дрехи за пролетно - летния сезон. Моля посъветвайте ме къде мога да открия дрехи които да струват до 30-тина лв за артикул !

# 92
  • Мнения: 0
Магазин за бременни  има в Сливен -магазин mis MAXI  Намира се на площад Васил Левски 7 до кафе Карамел срешу входа на 3-то основно.Tам се предлагат дрехи на фирмата рени фешън освен това има и бельо за и след родилния период.
.Магазина е направен с вкус и цените са приемливи все пак за бременноста ти трябват 2-3 дрешки а не 100  и дрехите са български и качествени а не китаиски и турски боклуци заляли пазара.

# 93
  • Мнения: 0
Аз съм много доволна от Конти по добре са от рени фешън. Много са удобни и са изгодни. Ако има бъдещи майки от област Велико Търново им препоръчвам да не пропуснат да разгледат и техните стоки. Отвориха нов бутик на 1-вия етаж в комплекс Искра Като имате пък към центъра на В.Търново минете през бутика им няма да съжалявате  Wink

# 94
  • Мнения: 331
Моят опит до момента - в 37 седмица сме.

Бенетон - добра колекция ( има отделен щанд за мами само в магазин ав Мола на Стамболийски) Дрехите са удобни и красиви, но.....некачествени. Дънките за около месец носене им се изтриха и прокъсаха ръбовете долу, където се трият в обувките, а коланчето им се отпра миналия месец. Другото панталонче е от лен но също се протърка и му избледня цвета . За сведение - дънките 110 лева, панталончето 90.

Манго - пролетната колекция имаше панталончета с коланчета. Добро е - още си го нося. Но за зимата не предлагат нищо. Цена - около 60 лева за 3/4 панталонче от памук.

Магазинът на ул. Цар Борис  ІІІ - от тук си харесах само една поличка за 55 лева. Отврат - конците не издържаха и се напраскаха сички шевове - много лоша изработка и много ниско качество и на конци и на плат и на шев. Носила съм я не повече от 5 пъти.

Магазинът под колоните на Графа - панталончето е около 70 лева, изглежда добре, но и на него след месец носене му се отпра коланчето - слаби конци и шевове.

Магазинът на Самуил - рокличка за 110 лева. Това ми е единствената дреха, която не се съсипа, не се промени и не са спестили хората от материал, конци и т.н.

Бой ор гърл - там нищо не си харесах, зорлем си взех една ризка и то по скоро от спомени, че преди шиеха добре - ами не става, лошо скроена, лошо ушита. А дрехите там много скъпи и много скучни и грозни .

Бельото за бременни - отврат грозни неща, които се разкапват в пералнята. Купих си на Слоги ( Триумф)  безшевни големи номера ( 22 - 30 лева) и забравих за всякакъв вид проблеми.

Чорапогащи - този проблем го решихме лесно и секси - не нося чорапогащи, защото не ми стават вече, минах на 7/8 чорапи със силиконови ленти.

От какво съм доволна - трикотажите сукмани на Манго, които не са за бременни - супер са, трикотажните рокли на Мотиви - до 7 месец ме изкараха, блузи на Бенетон от трикотаж, плетена широка жилетка Овиесе - за есента ми топли и е до коляното като шлиферче.

Обувките - Геокс Simple Smile



# 95
  • Монтана
  • Мнения: 5
В Младост 1 на "Пътеките" - 3 пътека, магазин 94 - на "Рени Фешън" -  много добро и компетенто обслужване, добре зареден, има и намалени стоки.

Магазина на "Солунска" и "Самуил" вече не е там - преместил се е в МОЛ "Сердика".

# 96
  • Мнения: 0
В www.boyorgirl-bg.com могат да се намерят доста актуални неща. последното което открих там е възглавниците за бреманни

# 97
  • Мнения: 123
А някой може ли знае ли добри магазини за бременни и в Пловдив ?

# 98
  • Мнения: 64
Магазина на "Солунска" и "Самуил" вече не е там - преместил се е в МОЛ "Сердика".
И аз потърсих магазина на Самуил, но вече не е там. От съседен магазин ми казаха, че се е преместил в МОЛ Сердика. Някой знае ли къде е точно, защото и там го търсих, но не видях къде е. Дали е самостоятелен магазин или имат щанд в някой друг?

# 99
  • Мнения: 123
Купували ли сте си дрехи за бременни от този сайт
http://bgwebmarket.com/index.php?lang=bg
Ето какво на мен ми хареса:
http://bgwebmarket.com/Formuliari/show.php?lang=bg&estate-ty … mp;estate_id=5003
и
http://bgwebmarket.com/Formuliari/show.php?lang=bg&estate-ty … mp;estate_id=5110
и
http://bgwebmarket.com/Formuliari/show.php?lang=bg&estate-ty … mp;estate_id=5064
и
http://bgwebmarket.com/Formuliari/show.php?lang=bg&estate-ty … mp;estate_id=5028
и
http://bgwebmarket.com/Formuliari/show.php?lang=bg&estate-ty … mp;estate_id=5020
и
http://bgwebmarket.com/Formuliari/show.php?lang=bg&estate-ty … mp;estate_id=4850

Аз съм си купувала от този сайт някои неща, но не за бременни и съм имала проблеми с размерите на дрехите. Взех си два панталона, размер М, единия беше плътно по мен, но другия беше като чувал, същото ми се случи и с рокли. Останах с впечатление, че размерите им напълно несъответстват.

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Някой може ли да ме подсети за магазини за бременни в Бургас?

# 101
  • Мнения: 0
 Здравейте, всички мами, от скоро посещавам форума ви и тук намерих доста полезни съвети споделени от Вас и реших и аз да се включа с първото си мнение, което се надявам да помогне.

Към         Мон...  

 Работното ми място е в офис и малко се съмнявах дали ще си открия  класически панталон за работа, но в магазина Безистена, намерих точно това, което ми трябва. Супер са. Бях очарована и от още много други неща . Ако не сте ходили - отидете. ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ

Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 02:35 от morgan1

# 102
  • Мнения: 355
За официални панталони - има прилични в H&M. Но най-вече съм очарована от общността на мамите в Продавалник.
Ако не ви е драма с носените дрехи, аз поне съм доволна - за 50 лева имам 5 нови панталона за зимата.
Казвам "Не!" на консумеризма и грозните черни дрехи за бременни!

 Peace

# 103
  • Мнения: 0
Zdraveite badeshti maicheta ot Burgas! Pitate za magazin c podhodiashti za vas drehi? Ami ima edin takav- v "Bezistena"  na ul. "Aleksandrovska" Az pazaruvah ot tam kogato biah bremenna i biah mnogo dovolna!   Sega, kogato minavam poniakoga ot tam  vijdam na vitrinata dosta interesni i moderni danki, pantaloni i drugi takiva.....Nadivam se, che sam vi pomognala.

# 104
  • Мнения: 3

От този магазин в безистена и аз съм си купих дрехи за бременни, докато бях в Бургас. ДОволна съм много от тях.

Мога да препоръчам също онлайн магазин за дрехи за бременност и кърмене http://www.facebook.com/Yomashion

Много съм доволна от тях, защото след бременността не изхвърлих дрехите, а продължих да ги ползвам, докато кърмя. Много са удобни и доставят безплатно до цяла България.

Общи условия

Активация на акаунт