Мазила за отслабване

  • 5 214
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 708
Здравейте, момичета! Извинявам се ако вече е била пускана такава тема, но не намерих нищо. Та искам да питам- някой да знае някаква що-годе ефективно кремче за отслабване? Става въпрос за външна част на бедрата и евентуално корем! Мерси предварително   bouquet

# 1
  • plovdiv
  • Мнения: 112
здрасти Simple Smileскоро бях чела ,че момичетата тук са доволни от някакъв крем AURA SLIM ,но аз лично нещо не мога да го намеря в аптеките и магазините newsm78отзивите са доста добри знам само че е бг производство така че може да се огледаш за него някъде  bouquet

# 2
  • Провинция
  • Мнения: 509
В момента съм на това кремче AURA SLIM,вече на 4 опаковка ако не се лъжа.Наитина има затопляне и зачервяване на кожата,но това се постига с упорит масаж-в смисъл дълго масажиране на проблемните области,а  не грубо до бокла натискане.Лично аз се мажа с кремчето след доста топъл душ,и после с едно дървено масажорче от "Всичко по левче" се масажирам сума си време.Ефект,макар и минимален имаше!Не мога да отрека,че поне при мен подейства,но след 2 опаковка и част от 3-тата,резултатът си е все един и същ.При мене обаче в коремната област няма резултати,само от бедрата метърчето показва вече -1 - 1.5 см.Но да не забравяме,че аз тези резултати постигнах и с леко ограничаване на храните,не съм била на някаква диета,а просто си поставях граници.

# 3
  • София
  • Мнения: 708
a от къде си го купила това кремче и колко струва?

# 4
  • Провинция
  • Мнения: 509
a от къде си го купила това кремче и колко струва?

В почти всяка аптека ще ти кажат,че такова нещо не са чували или поне скоро не са им карали.Трябва да си леко нахален и да попиташ "А с поръчка не става ли"?На мен в две аптеки ме отрязаха от раз,но в третата вече ударих десятката.Ми първи път ми го дадоха за 6лв и нещо,но после за около 7,49лв.-зависи коя фирма им го доствя може би.Тубичката е 75мл.Моята първата я оправих за точно 7 дни,ама после взех по-икономично да се мажа и сега една тубичка ми стига за около 10дни.

# 5
  • София
  • Мнения: 708
a от къде си го купила това кремче и колко струва?

В почти всяка аптека ще ти кажат,че такова нещо не са чували или поне скоро не са им карали.Трябва да си леко нахален и да попиташ "А с поръчка не става ли"?На мен в две аптеки ме отрязаха от раз,но в третата вече ударих десятката.Ми първи път ми го дадоха за 6лв и нещо,но после за около 7,49лв.-зависи коя фирма им го доствя може би.Тубичката е 75мл.Моята първата я оправих за точно 7 дни,ама после взех по-икономично да се мажа и сега една тубичка ми стига за около 10дни.

мерсиии   bouquet
още утре може да се разходя по аптеките!
а можеш ли да ми кажеш коя е била аптеката от където са ти го доставили?

# 6
  • Провинция
  • Мнения: 509
a от къде си го купила това кремче и колко струва?

В почти всяка аптека ще ти кажат,че такова нещо не са чували или поне скоро не са им карали.Трябва да си леко нахален и да попиташ "А с поръчка не става ли"?На мен в две аптеки ме отрязаха от раз,но в третата вече ударих десятката.Ми първи път ми го дадоха за 6лв и нещо,но после за около 7,49лв.-зависи коя фирма им го доствя може би.Тубичката е 75мл.Моята първата я оправих за точно 7 дни,ама после взех по-икономично да се мажа и сега една тубичка ми стига за около 10дни.

мерсиии   bouquet
още утре може да се разходя по аптеките!
а можеш ли да ми кажеш коя е била аптеката от където са ти го доставили?



Ами аз съм от провинцията-в малко градче живея.Аптеата от която ми го достаявят се води нешо като "Аптечно дело град(името на грда)блок(номера на блока под които се намира аптеката...."

# 7
  • София
  • Мнения: 708
ясно! мерси още веднъж   bouquet
ще понахалствам в някоя от кварталните аптеки!  Laughing

# 8
  • Провинция
  • Мнения: 509
ясно! мерси още веднъж   bouquet
ще понахалствам в някоя от кварталните аптеки!  Laughing

Е,те хората са си казали:"С нахалство към прогрес!" Joy НЯМА как иначе...  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 413
БИЛКА -антицелулитeн гел с мента, евкалипт и розмaрин
и виж:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234303.msg5333846#msg5333846

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 19:36 от miamaria1979

# 10
  • София
  • Мнения: 708
хм.... мисля да пробвам това с кафето! повечето момичета, гледам, са много доволни!

# 11
  • Мнения: 1 312
Аз просто не го вярвам това с мазането.. Thinking
Как така се свалят килограми?
На какъв принцип действа?

# 12
  • Мнения: 1 479
И аз не вярвах на това с мазането, но мисля че като се съчетае с диета и спорт има ефект! Аз съм ползвала аура слим, но не съм много доволна от него! Има го в аптеки Ремедиум!
Дълго време ползвах червената Дева, но са мажа с нея преди спорт! От есента купувам на козметика Евелине розовия или белия със зелените надписи! Малко по-скът е от Девата - 7 лв вМетро, но има ефект! Просто трябва да се мажеше всеки ден и да съчетаваш нещата!

# 13
  • Мнения: 155
от аура слим не съм хич доволна ,за мене си е чисто менте  Close

# 14
  • Мнения: 67
 Здравейте и от мен,
не мога да дам съвет за кремове за отслабване/антицелулитни, обаче
вижте на каква информация попаднах съвсем случайно

http://www.ryorbg.com/content/view/231/279/

Иначе, аз в момента ползвам крем на Lierac, но все още не мога да кажа
дали съм доволна или не.

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт