Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 ян. 2008, 20:14 ч.

"Лимонена диета" го наричат...

• 12 419
  • 42
  •   1
Отговори
  • Провинция
Случайно попаднах на сайтче за диети,кое точно не мога да се сетя.Гледам аз една мацка свалила сантиметри от  ханша,бедрата и корема(забележете,но не и от гърдите) благодарение на "Лимонена диета",а всъщност килограмите си остават същите.Как става тоя номер,не мога да схвана....Та цялата работа била такава,че се настъргват 7 лимона,заедно с корите ,в голям съд.Добавят се пакетчета от 5 кутий чай "Лайка"(не 1-2-3,а цели 5-виждат ми се много) и всикчо това се залива със 1.5л.студена вода.Престоява един ден(не е уточнено един ден от сутрин до вечер или 24 часа).След това сместа е около 1.4л. и се прецежда,разпределя се  по 200мл в шишенца от минерална вода или нещо друго,за да имаш за пиене всеки ден преди закуска в продължение на 7 дни,в които само храната се ограничава малко и се яде каквото ти душа иска.Абе мако ми се види цялата тая работа леко "мижи да те лажем" ама айде...Някой пробвал ли го е този номер и има ли ефект?

# 1
Заповядай - "Лимонена диета"

# 2
  • Провинция

Мерси!Явно мацката,на чийто пост съм попаднала си е поувкусила лимончетата и си е направила  тази  смес от чай и лимони,за да й е по-вкусно и по-лесно,да ги има готови!

# 3
Това, за което говориш го има на втора страница от темата, която ти дадох с линк - ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=52341.msg972386#msg972386 - сваляли се точно обиколки и се прави с чай Лайка.

# 4
  • Провинция
Това, за което говориш го има на втора страница от темата, която ти дадох с линк - ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=52341.msg972386#msg972386 - сваляли се точно обиколки и се прави с чай Лайка.

Да,намерих го.Благодаря много!  bouquet

# 5
  • София
Аз я правих навремето след първото раждане - нямах особен резултат Confused

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
На времето правих подобна диета без да знам че въобще се ползва за сваляне на кг.Имах проблеми с бъбреците и ми се налагаше да изпивам по 2-3 л вода на ден като на вс. литър изцеждах половин или цял лимон....и да отслабва се мн.ефективно и бързо пък и тогава грам не съм спазвала хран.режим  Peace

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 11:08 от Desss

# 7
  • Tам през Атлантическия океан
АпФ тая тема ме подсети за  ефекта от лимоните за намал. на кг.  newsm78....  Ще взема да я пробвам пак  Peace

Мин.път имаше безотказен ефект въпреки че съм пила вода с лимон не точно за сваляне на гк.  Hug

# 8
  • Варна
kragovrat  ти мислиш ли да я почваш тази диета? Аз днес си купих лимоните и чая и гисмлях и смесих и от сряда я почвам!Ако искаш заедно? Hug

# 9
  • Провинция
По приницип-да,мисля да я почвам...Още днес към обяд(понеже още не бях закусвала) и си изцедих едно лимонче в чашка вода,пийнах си го и си изгризках плода.Сега вечерях прееди малко...Мисля утре да направя същото като днес с  лимончетата-само че и за закуска и за вечеря,понеже онова с лимонения "елексир" малко не ми харесва ,че течността престоява с дни....Общо взето ми допада онази с хема с пресните лимони,а не чай и лимони....А ти?!

# 10
 Grinning Така и така съм записана за темата, да взема и аз да си забъркам тоз бъркоч.  newsm78
Поне няма да навреди. Дано помогне.

Момичета, да ви напомня за лимоните - лимонената киселина разяжда емайла на зъбите, затова след всяка доза лимончета си изплаквайте добре устата, ако имате възможност си мийте и зъбите.  Hug

# 11
  • Варна
аз нали писах че вече си направих отварата с лимоните и лайката и от утре сутрин започвам да го пия-по 200гр.сутрин на гладно и така 7 дни. По твоя начин един лимон сутрин ще ми дойде множко-обичам ги но малко ми е трудничко да ги ям. Айде дано да имаме някакъв резултат Hug

# 12
  • при любимите хора
Пробвах тази диета малко преди коледа. Не свалих килограми или сантиметри, но се отразява добре на простудните и грипни състояния. Който има проблеми със стомаха да внимава.

# 13
Има ли лимонки newsm78?! От всичко,което изчетох по темата не съм убедена,че ще заслабна,но така и така обичам лимони,а и са пълни с витаминки-та реших да пробвам.Но само прясно изцеден лимон в малко водичка.

# 14
Да ми бяхте видяли лицето тази сутрин  Sick,бях за снимка.Още някой ще се включи ли към киселака,или сама ще си го пия Thinking?!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт