Гранична сърдечна дейност

  • 1 603
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Кажете ми хора чували ли сте за гранична сърдечна дейност на ембриона. В 9г.с. ми казаха това. Сака отговаряше на 7г.с.Кажете ми нещо по-вече. Сега съм в 13г.с. но не съм ходила от както ми го казахпа това. Но утре ще ходя. Възможно ли е ако нещо е станало с ембриона да нямам никакви призанци-в смисъл кървене. Дали всичко е наред. Ще се побъркам. Не ме питайте защо не съм ходила. Защото на мен ми казаха за разминаване в седмиците а не че сърд.дейност е гранична. Сега ми го каза една позната която ходи при същата лекарка и я е питала за мен. Кажете ми молуяяяя Ще се побъркам.

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
не знам нищо по въпроса...надявам се нещата да са добре при теб
ранна седмица е било - вярвам утре ще видиш че всичок е наред
само не се притеснявай излишно - лекарката може и да е объркала какво и за кого говори....
според мен в толкова малка седмица не би могло да се хване има ли аномалия в сърдечната дейност....а ако имаше сериозен проблем опасявам се че до сега вече щеше да си е проличало
успех и споко

# 2
  • Мнения: 58
Не не със сигурност става въпрос за мен. Но итя така е казала че до сега е щяло да има изява. Но аз някъде бях чела че ако престане да се развива ембриона може и до месец да нямаш кървене. Ето това ме притеснява. Ох незнам вече какво да мисля . Ден спокоен няма от пункцията до днес. Бях се поуспокоила и сега пак.

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
виж на теория всичко може, но реално това си е 6 седмици нали така? аз поне не знам за толкова дълго и нищо да не е станало
няма да ти говоря празни приказки, но просто се опитай да се успокоиш - от притеснение нищо дбро няма да излезе
все пак аз си мисля, че ако щеше да става нещо - да е станало...

# 4
  • Мнения: 58
Ох много благодаря за хубавите думи. Дано утре всичко мине нормално. Утре чак следобед как ще издържа незнам.

# 5
  • Мнения: 2 382
Стискам палци утре всичко да е наред Praynig
Опитай се да се успокоиш Hug.И аз мисля,че 13 седмица вече е сериозен срок и ако е имало проблем още в 7-ма седмица,няма как да стигнеш до 13-та.
Не знам дали ще те успокои,но при мен организмът го изхвърли сам още в 8-ма г.с.,а първите проблеми се установиха точно в 7-ма г.с.
Моля се всичко да е наред и непременно пиши Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 1 335
Мила Дейли, успокой се  Hug
По прицип ако имаше нещо, то трябваше досега да си покаже. И при двете ми бременности нямаше съмнение с диагнозаа до10-та г. с. Ти отдавна си преминала този срок.
Стискам палци утре всичко да е наред. Пиши след прегледа!

# 7
  • Мнения: 4 700
Само на мен ли ми се струва неетично и беzотговорно лекар да говори zа пациентите си с други пациенти???

дейли, ние ниЩо не можем да ти кажем. Иzчакай утре, а ние Ще ти стискаме палци. Ще се моля всичко да е наред.  Hug

# 8
  • Мнения: 1 765
Само на мен ли ми се струва неетично и беzотговорно лекар да говори zа пациентите си с други пациенти???


Не би трябвало да коментира състоянието на пациентите си със странични хора, били те приятели.

дейли, стискам палци всичко да е наред.  Praynig

# 9
  • Мнения: 58
Всичко свърши до тук . Не ми се говори момичета сега. Това беше края-missed abort.

# 10
  • Мнения: 2 261
Съжалявам.
Каквото и да ти кажа няма да те утеши.
Поплачи си,олеква.
ще успеем един ден,убедена съм в това!

# 11
  • Мнения: 1 950
 Sad Sad Sad дейли Hug

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Дейли,много съжалявам Cry

# 13
  • Мнения: 945
Дейли, newsm45

Дано следващия път успееш!

# 14
  • Мнения: 2 494
Съжалявам, миличка!!!!!!!Вярвай и дано другия път всичко е наред!!!!!!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт