Болки В гърба,безсъници

  • 1 123
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 42
моля ви за помощ маминки аз съм бременна в началото на 6м бременността ми е лека и спокойна. От скоро започнаха едни адски гадни болки  в гърба  Cry и то само вечер, а също и едно събуждане по никое време към 2 или 3 и отново болки и така ве4е от 10 дена  Sad . Моля ви за съвет.

# 1
  • Мнения: 171
Нормално е, за съжаление.Само че моите болки в кръста започнаха в началото на 8м.Тогава не можех да заспивам до 2-3ч.И така бях до края на бременността.

# 2
  • София
  • Мнения: 627
vyci - търпение и стискане на зъби още 4 месеца и след това няма и да се сещаш за тези болки. Знам, че това няма да ти намали болките, ама всички сме били така  Simple Smile

# 3
Ох милата,и аз бях така само че аз се изучих да заспивам на една страна и леко свита така заспивах!А легнех ли по гръб беше ад точно когато се отпускам да заспивам и се започваше,това за което писах по горе ми помагаше доста,дано и на теб помогне  Hug успех и лека бременност ти пожелавам!

# 4
  • Мнения: 42
лошото при мен е че като легна на една страна малкия човек почва да рита яко хич не обича, и остава само позата по гръб.  Ето дори сега започват болките а още не съм си легнала Sad . Наистина явно само търпение му е цаката. Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 773
напълно нормално е . Не съм спала по цели вечери, сутрин в 5ч гледах Дързост и красота  Crazy, но всичко отминава, поне при повечето. Мен и сего от време на време ме боли кръста, та дори и гърба и се събуждам от болка.

# 6
  • Мнения: 476
Точно в края на шестия месец при мен се появиха болки в гърба. Ужасно ме мъчиха месеци наред, на моменти беше направо нетърпимо. Аз лично не намерих лек. В момента, в който родих изчезнаха все едно не са съществували.

# 7
  • Мнения: 2 309
Последният триместър е най-гаден, тежи корема, боли те гърба, не можеш да спиш. На мен в 9-тия ми се схвана нерв на кръста и едвам се движех, ствах по сто пъти до тоалетна. Да не говорим, че ме беше хванала нервата и от притеснение пак не можех да спя. Въобще всички оттам сме минали, търпение му е майката.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 508
На мене ми помагаше да си вдигна краката и да ги подпра на стената.

# 9
  • Мнения: 11 003
За съжаление е нормално. Confused Аз имах болки в кръста, ако стоях седнала повече от един час. Затова  спрях работа още в 5 месец. Confused А безсънието ме хвана в 6-7 месец и до 3 ч. сутринта не можех да затворя очи. Колкото и да ти е трудно, сега е моментът да се наспиш, възползвай се. Peace
Лека и спокойна бременност!

# 10
  • Мнения: 403
Трябва много търпение.Това са нормални неща.Успех

# 11
  • Мнения: 3 621
И мене ме боли гърба от началото на 6-тия месец вече така свикнах ... Виж безсънието ме мори мноого . Но явно няма друг начин , заради бебчето си струва да се изтърпи всичко

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Странични ефекти  Wink от бременността... ще свикнеш  Wink
Гадничко е , аз се разтривам с един масажор на Цептер , ама не ми помага особенно т.е. облекчението е временно  Sad

# 13
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
И при мен така от началото на 6 месец. Това е една от екстрите на бременността. На мен малко ми помага масажче на гърба и кръста от таткото. Wink
Стискай зъби.И леко бременеене.  bouquet

# 14
  • Мнения: 728
За съжаление спасение от тези боки няма. Аз бях същата. Или трябва да изтърпиш ритничетата или да те боли гърба и кръста Hug. Но повярвай м и след известно време когато бебето стане още по голямо и почне не само гърба да те боли ми и да ти опира диафрагмата и да тие трудно дишането сама ще се откажеш от леженето по гръб. Аз лягах настрани и си слагах възглавница под корема Peace.

# 15
  • Мнения: 42
 Sick здравйте ето отново стана 22h и болките в кръста почнаха. Дано поне тази нощ да се спи. Освен да се свиква май друго решение няма, днес ходих да попитам за гимнастика за бременни ,жената която ми разясняваше графика ми обясни също  че тази гимнастика и в комбинация с някои и друг масаж ще помогне болката да намалее поне .Смятам от утре да се пробвам да видим какво е  newsm39

# 16
  • Мнения: 32
Az sam v na4aloto na 7m. i sa6to me boli garba osobeno opa6kata!Mn. gadno!Triabva da si po4iva6 pove4e.A po povod leganeto po grab znam 4e ne e hubavo za6toto se pritiskat organite ti.I za bebeto sa6to ne e dobre.

# 17
  • Мнения: 9 973
стискай зъби,не се става лесно мама.Като родиш ще ти мине всичко!

Общи условия

Активация на акаунт