Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Здравейте на всички. Снощи като храних малкия с АМ видях че от вътрешната страна на горната устничка /в края на устничката/ на сина ми има бяло петънце и не му обърнах много внимание. Но тази сутрин вече са няколко тези петънца и първото се е увеличило - прилича ми на афта като на възрастен човек. Според Вас дали това са гъбички или нещо друго? Ако някой има опит моля да ме посъветва с какво да го мажа. Предварително Ви благодаря за мнението.

Кристиян е роден на 10.09.2007 г.
Цитирай

София

Най-вероятно са гъбички - мажи го с Дактарил орал гел, с 1-2 мазания и изчеват, мажи няколко минути преди храна.
Успех!
Цитирай

Прилича ми на гъбички, да. Направете посещение при лекаря преди да почнеш да го мажеш.Дактарина на Иво е помагал 2 пъти и то ефикасно Peace
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Най-добре се обади/заведи на педиатъра ви, той  ще ви каже какво му има и с какво да се маже  Peace

Цитирай

Твърде вероятно е да са гъбички,но не бих провела самолечение на бебе.Консултирай се с доки.Нали това му е работата. Peace
Цитирай

Бургас

дактарин имаше ефект и при нас Peace
Цитирай

Пловдив

дактарин имаше ефект и при нас Peace

newsm10
Цитирай

Най-вероятно е млечница(кандидозна гъбична инфекция) често се среща при бебетата. Посещение при педиатър Peace
Обикновенно лечение с Нистатин или Дактрин(не на своя глава обаче)  bouquet
Цитирай

незнам точно и аз

Най-вероятно са гъбички - мажи го с Дактарил орал гел, с 1-2 мазания и изчеват, мажи няколко минути преди храна.
Успех!
и ние така се оправихме  Peace
Цитирай

София

Нека го прегледа педиатъра и му плакни устичката с водичка след всяко хранене. Това предотвратява появата на гъбички.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.