Гъбички в устата???

  • 2 170
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте на всички. Снощи като храних малкия с АМ видях че от вътрешната страна на горната устничка /в края на устничката/ на сина ми има бяло петънце и не му обърнах много внимание. Но тази сутрин вече са няколко тези петънца и първото се е увеличило - прилича ми на афта като на възрастен човек. Според Вас дали това са гъбички или нещо друго? Ако някой има опит моля да ме посъветва с какво да го мажа. Предварително Ви благодаря за мнението.


Кристиян е роден на 10.09.2007 г.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Най-вероятно са гъбички - мажи го с Дактарил орал гел, с 1-2 мазания и изчеват, мажи няколко минути преди храна.
Успех!

# 2
  • Мнения: 5 393
Прилича ми на гъбички, да. Направете посещение при лекаря преди да почнеш да го мажеш.Дактарина на Иво е помагал 2 пъти и то ефикасно Peace

# 3
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Най-добре се обади/заведи на педиатъра ви, той  ще ви каже какво му има и с какво да се маже  Peace



# 4
  • Мнения: 641
Твърде вероятно е да са гъбички,но не бих провела самолечение на бебе.Консултирай се с доки.Нали това му е работата. Peace

# 5
  • Мнения: 1 685
дактарин имаше ефект и при нас Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 805
дактарин имаше ефект и при нас Peace
 
newsm10

# 7
  • Мнения: 1 900
Най-вероятно е млечница(кандидозна гъбична инфекция) често се среща при бебетата. Посещение при педиатър Peace
Обикновенно лечение с Нистатин или Дактрин(не на своя глава обаче)  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 103
Най-вероятно са гъбички - мажи го с Дактарил орал гел, с 1-2 мазания и изчеват, мажи няколко минути преди храна.
Успех!
и ние така се оправихме  Peace

# 9
  • Мнения: 1 155
Нека го прегледа педиатъра и му плакни устичката с водичка след всяко хранене. Това предотвратява появата на гъбички.

Общи условия

Активация на акаунт