КОНКУРС ЭА ГРИМ -Моля гласувайте!

  • 12 551
  • 274
  •   1
Отговори
# 75
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз не разбрах приятелката ти ли е конкуреция на Карчева,или ти?Simple Smile
Ииии , Исайкова как не успя да разбереш? Mr. Green
 Нейното гримиране е в конкуренция на Карчето, въпреки че за мен тя няма конкуренция, а май и за всички!  Whistling

# 76
  • Мнения: 957
Аз себе си не се гримирам...гримирам приятелката ми ..но за следващия конкурс ще се прежаля.. Дано съм била по-ясничка този път..но просто издирвам снимки и затова така

# 77
  • Варна
  • Мнения: 780
...
И искам да кажа нещо на Касис-гримираш се добре и си много сладка,но тоя тип грим,който винаги си правиш,не е за твоите очи.Не изтегляй толкова страни,а по скоро нагоре.и при мен се получава така,затова най-тъмната част от гримът слагам така,че линията от края на окото,тегля към края на веждата и после продължавам успоредно на нея...ако намеря,ще сложа снимки,да ти илюстрирам идеята.Не се сърди,критиката е градивна,макар и малко смешна,защото аз самата не съм показала нищо,но все не намирам време да уцеля как точно да се снимам свястно Mr. Green

Ох, не знам как да го направя това. Ще помоля за снимки.  Blush

# 78
  • Мнения: 3 622
Гласувах  Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 4 966
Айде и аз Mr. GreenНищо,че пропуснах участието. Laughing

Кармен-този път не ми допада много грима,идва ми леко шарен.Харесва ми зеления цвят много,можеше да поиграеш с него повече и останалите цветове....

Валката-цветовете ми идват леко искрящо-студени.Иначе ми харесва.

Маги-трябва да уеднаквиш тена на лицето с повече основа.
Грима на очите ми харесва много.Ако имах още гласове-и за теб щях да гласувам.

Бульовче-това /ако е /зелено,аз го виждам някакъв неопределим тъмен цвят.Може би той попрецаква общата визия.И както споменаха малко влошеното качество на снимките като допълнение.

Джес-идва ми малко силно розовото.Ако беше по-бледо или лилаво щеше да е супер.
Това,което другите не харесват/по-изразения край/мен именно това ме привлече първоначално в грима.
Гласувах за нея.


Касис-по-нагоре издърпвай тъмния цвят ,диагонал към веждите.
Това иначе е най-добрия ти грим.Харесват ми много и цветовете и преливането.

Бомбе-малко по плавно преливане на цветовете.
Иначе екстра.С всеки следващ път-все по- добра. Wink

Карчева я пропуснах,защото не виждам минуси.
Гласувах и за нея. Peace

Аничка и нея я пропуснах,защото и към нея нямам критики.
Браво ,Аничке.    bouquet
Най-добрия ти грим!


# 80
  • Мнения: 957
Аз не разбрах приятелката ти ли е конкуренция на Карчева,или ти?Simple Smile
Ииии , Исайкова как не успя да разбереш? Mr. Green
 Нейното гримиране е в конкуренция на Карчето, въпреки че за мен тя няма конкуренция, а май и за всички!  Whistling
Така си е ..аз си го казах в предните постове..но колкото повече участнички ..толкова по-добре

# 81
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз не разбрах приятелката ти ли е конкуреция на Карчева,или ти?Simple Smile
Ииии , Исайкова как не успя да разбереш? Mr. Green
 Нейното гримиране е в конкуренция на Карчето, въпреки че за мен тя няма конкуренция, а май и за всички!  Whistling
Ми обърках се,защото уж за себе си говори,а снимки на приятелката праща.

Но в крайна сметка схванах.
Тя  е гримьора на приятелката. Laughing
Между другото грима й ми харесва/на пр./

А за теб,поздрави за скромността! Wink

# 82
  • Мнения: 7 430
...ЗА Ла Бомбичка и ....тайна Laughing

# 83
  • Мнения: 6 618
Хайде мир Hug , bebe_efi   може би се изразила неправилно.
Честно да ви кажа редовно си ви разглеждам и гласувам всеки път за различен грим.
Искам да кажа ,че всяка от вас е добра в различна тема. Hug
Някой ден може и аз да се престраша.

# 84
  • Мнения: 233
хихихи, абе, аз поне един абсолютно сигурен извод си направих - следващият път може да се снимам цял ден, но ще се снимам сама. а и по-силни цветове ще ползвам, макар че доста силно си се бях гримирала - даже мъжлето ми вика - абе що си се наклепала толкова? иди му обяснявай, че на снимки не излиза така... ами на - излязла съм все едно нямам руж, а колко руж сложииих...
карай. обещавам да съм редовен потребител на форума и да участвам в следващите конкурси - пък току-виж съм подобрила я техника, я наръча декоративна козметика вкъщи!
на Джес ми хареса изтеглянето на очите - въпреки, че е черно. наистина ако беше с лилав молив, например, по-романтично и нежно щеше да седи. Кармен ми харесва - много пролетно ми действа, ама наистина като че ли ще й отива повече преливане на цветовете. но това пък е алтернатива на по-разпространения начин на гримиране. в грима на Валката ме притесни силният перлен отблясък и като че ли синьо-зелените сенки - изглежда по-морско, по-лятно. всъщност май ми харесва доста, но други ми допадат повече. на Маги грима ми е нежен и приятен - каквото и аз бих си направила, както и на Виесманка - цялостният изглед на лицето ми създава усещане за свежест, чистота и...първа среща! много сладко!
не бих пробвала гримът на Дани, но това не значи, че не е добър! просто не го асоциирам с романтика, по-скоро с клубната мода - стои ми по-агресивно! Карчето пак е различна, но някак си подреждането на цветовете ме притесни. ами явно съм все още консерватор в грима. има да се уча...все пак миглите ми харесват - дори да изглеждат слепени, това го възприемам като търсен ефект - така се виждат по-чисто цветовете на сенките! Аничка, харесваш ми, нежно и ефирно, но нещо ми липсва. и тъй като не мога да го определя, то предпочетох да не гласувам за теб. Бомбето - вече казах, че ми допада как се е развихрила, въпреки, че е по-наситено и блестящо.

# 85
  • Мнения: 1 505
Гласувах за La Bomba i Magi -момичета грима ви ме изкефи максимално.
 Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 4 966
Забравила съм Дани И Виесманка.
Виесманка я пропуснах,защото нямам критики към нея.Харесва ми. Peace

Дани също е добре.Сякаш блясъка ми идва в повече.Но сенките са ти много добри.

# 87
  • Мнения: 210
 И аз гласувах - за Аничка (сенките и цветовете страашно много ми харесват!) и Ла Бомба

Благодаря на всички за милите думи  bouquet А в моя защита да кажа (сега не сесещам кой го беше казал), че аз фон дьо тен и пудра не си слагам по принцип, руж слагам рядко,а тогава съвсем забравих за него Embarassed

Не бих се наела да коментирам останалите.. все пак не съм голяма разбирачка,а и съм съгласна с повечето от написаното Peace
Но пък едно голямо БРАВО на всички Wink

# 88
  • Мнения: 302
Гласувах за Дани и Кармен.

# 89
  • Мнения: 6 441
Kar4eva и viessmanka най-много ми харесаха! Simple Smile Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт