Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Какво бихте ми препоръчали за засилване на апетита най-вече, а по възможност да предпазва и от вируси.

# 1
Не съм ги прилагала,но за първите две съм чувала добри отзиви,както за апетит,така и за засилване на имунната система

# 2
Апетон съм давала.Само мога да го похваля! Peace
АпИтонина мисля,че е на таблетки... Thinking но не съм ползвала.
Имунобейби-също не съм.

# 3
В момента давам Апетон.Все още не мога да забележа разлика в апетита на дъщеря ми.

# 4
  • София
Давала съм Апетон на Дияна, ефект според мен нямаше.

# 5
  • Благоевград
Твърдо за Leaton kinder, предписан ни е от педиатъра за засилване на съпротивителните сили при вирусни инф. и едновременно с това за повишаване на апетита. Давам го от почти два месеца и определено има ефект и за двете.

# 6
  • Джакарта
Давала съм Имуно бейби, но не за засилване на апетита, а за засилване на имунната система по време на боледуване.

# 7
ами да, и аз съм давала имунобейби само за имунната, но днес като се обадих на педито, да я питам какво да и давам за апетит, тя ми каза точно имунобейбито. някой знае ли дали мога да давам апитонин на дете на година и половина и как точно става, защото това са капсули. Доколкото разбрах единствено те не се усещат в храната, защото сега сме на мултисаностол и сутрин е голяма борба, докато и го дам.

# 8
Не бих давала лекарства за повишаване на апетита  Peace.
За повишаване на имунитета съм давала Имунобейби, Есберитокс и Мултисаностол. Не са им влияели на апетита.

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
Апетон е детския вариант на Апетонина. Не е лош, съдържа пчелно млечице. Имуно бейби не съм давала, а Апетон на голямата дъщеря само.

# 10
Твърдо за Leaton kinder, предписан ни е от педиатъра за засилване на съпротивителните сили при вирусни инф. и едновременно с това за повишаване на апетита. Давам го от почти два месеца и определено има ефект и за двете.
Може ли малко повече информация за този сироп.От колко месеца може да се пие?

# 11
  • Някъде под синьото небе:))

И аз искам да знам от колко месеца се дава?

# 12
  • Благоевград

И аз искам да знам от колко месеца се дава?
Предписаха ни го на 6 мес.поради чести и повтарящи се вирусни заболявания в кратък период от време. Сама установих "ефекта" при апетита, а по-късно прочетох в листовката, че има и такава функция. За първи път изпитах удоволствие да храня бебчо, който от раждането си е направо злояд. А сега се чудя как омита порциите си, че даже търси и още. Започнах да го давам на каката от около месец, която също доста често боледуваше. Засега "удържаме" положението, въпреки сериозния грип.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт