Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

За всички сродни души, да обменим опит или знания за този напоследък все по наболял проблем, ообено при младите момичета! Чакам вашите коментари по въпроса! Аз съм с този проблем от 4 г. и става по-зле....А и тук не намерих нещо свързано с този проблем! Hug
Чакам мненията ви!
Цитирай

Явно аз не съм в час, но не разбрах какъв ти е точно въпросът? Кой проблем?
Би ли го формулирала по друг начин, моля Smile
Цитирай

София

newsm78
Цитирай

София

И аз не разбрах, какъв проблем  newsm78
Цитирай

Извинявам се - малко съм нова и леко не съобразих, че не се изписва цялото заглавие на темата. Става дума за фиброаденоми(в последствие намерих нещичко тук) ама ми се ще да е по-цялостна и обхватна тема!
И за фиброзно-кистозна мастопатия! За жени и момичета с тези проблеми! Аз лично съм с 5 само на едната гърда!
Цитирай

Извинявам се - малко съм нова и леко не съобразих, че не се изписва цялото заглавие на темата. Става дума за фиброаденоми(в последствие намерих нещичко тук) ама ми се ще да е по-цялостна и обхватна тема!
И за фиброзно-кистозна мастопатия! За жени и момичета с тези проблеми! Аз лично съм с 5 само на едната гърда!
Цитирай

Цитирай

Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.