Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора
кажете мами имали някои опит с детегледачки
Цитирай

NL

Честно да си кажа,не мисля че мога да си оставя детето(в бъдеще децата),на непознат човек Crossing Arms.Тук постоянно дават разни предавания със скрити камери,за детегледачки ,които бият децата..или не ги е..т цял ден...и само дремят пред тв-то на дивана Sick...така че не мога да се доверя..,може би ако е познат човек newsm78
Цитирай

Сливен

По принцип нямам против. Но тъй като имаме баби и дядовци, които да помагат не сме ползвали такива услуги за сега.
Цитирай

Мисля, че всичко зависи и от двете страни. Така както има и много доволни (каквато съм аз), така има и крайно недоволни.
Цитирай

варна

да имала съм опит.работя сезонна работа и ми се налага да ползвам гледачка през летния сезон.попаднах на мн свястна жена която се грижи за 10мес.ми дъщеря.Бях мн доволна и поисках и следващия сезон да се грижи за детето......започна се с искане за 2пъти по-висока сума.Съгласих се все пак и иман доверие.....след няма и месец  прекратихме взаимоотношения беше решила че трябва да прибира детето в 7 вечерта(за лято)и да гледа сериали.Накрая ми се разсърди.....това няма значение нали детето се почувства по-добре.
Цитирай

БУРГАС

По принцип нямам против. Но тъй като имаме баби и дядовци, които да помагат не сме ползвали такива услуги за сега.
Ами дядото работи ,бабата също какво правим тогава? Зависи каква жена ще се намери.Ако е добра по душа и с детето ти ще е такава.
Цитирай

Много съм доволна от моята - пенсионирана дет.учителка.Не ми трябват скрити камери и микрофони - детето пощурява от радост като я види!
Помага ми от близо 2 години,няма кой друг.Обичам си я много ,тя е част от моето семейство.Идва ,когато я повикам-имам излизане или нещо друго,остава колкото трябва.Проблеми не съм имала.Да ми е жива и здрава! Smile
Цитирай

Дано да жива и здрава мама и да гледа малката ми принцеса, докато мога да я пратя на детска градин. Имам лоши спомени от детегледачката на голямата ми дъщеря. Тя мразеше всички и най-вече мене. Опитваше се да я обсеби. Беше доста гадно и като се усетих какво става всъщност, бързо приключихме взимоотношенията си.
Цитирай

Племенниците ми ги гледа детегледачка. Много са доволни, жената е страхотна.
Цитирай

Лично аз нямам, но на моята приятелка детегледачка й гледа детето, и за нея детегледачката е "член от семейството". Същата тази детегледачка се е грижила и за първото й дете, и сега гледа и второто.
Цитирай

София

Аз не мога да се преодолея да наема чужд човек да се грижи за малката  Rolling Eyesдобре че майка ми е свободна, плащам й заплата като на гледачка и съм спокойна. Незнам защо, но все си представям, че ще се държи лошо с детето. Тъпо е, ама какво да направя.
Цитирай
Нямам нищо против детегледачките, дори ги предпочитам пред бабите, които няма как да не глезят детето повече от детегледачката.
Цитирай

София - Рим и обратно

Имала съм лош опит с две детегледачки, макарче втората се наложи да остане повече от две години.
Знаех, че детето е "пазено", но дотам. Все пак когато детето поотрасне има нужда не само от хранене и обличане...
По-късно разбрах и за разни долни интриги и клюкарстване по градинките и предпочетох да скъсаме взаимоотношенията си.
Цитирай

Варна

Нашата детегледачка вече ми е като приятелка.
Понякога ми се обажда по скайп да си бъбрим, понякога играем у дома на карти.
Детето я обича, гушка се в нея, забравя  за нас,  когато тя дойде.
И тя го обича, то си личи.
Нашата Роси е на около 40г. и е мед.сестра
Цитирай

в Низината

Таня е част от семейството ни отдавна. На 33 години е. Гледа сина ни вече втора година, а той е не просто привързан към нея - обича я! Търси я и в почивните дни дори. Знам, че и тя го обича и го гледа като свое дете.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора