По първи петли

  • 5 269
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 984
Както Волф преди време, преди промяната, беше казал : "жените са най-хубави сутрин - без сутиен и топлички от кревата.

Сутрин изглеждам добре, на обяд също. И следобед. Но най-добре изглеждам вечер, защото е тъмно. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 393
  По първи петли...въобще не ми е до гледане в огледало Closeдаже не мога и да гледам,щото преди това вече съм ставала около 3-4 пъти-кърмене,колики,пампата,хълцане.... Tired
 Ама тази нощ и ток нямаше,та вече се и поочуках тук-там,добре поне че не се суринах,да претрепя детето...
 Та с други думи-не ставам за гледане,поне до третия сън Mr. Green

# 32
  • Мнения: 431

Май е истина истината, че българката е
най-красивата красавица във вселената.


И ти ли, Бруте... Grinning

# 33
  • Мнения: 2 386
Много се харесвам сутрин - с плътни устни и зелено-сини очи.
Обаче не гарантирам дали ще твърдя така ако стана буквално по първи петли. Моето утро е ...следобяд. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 7 837
От 24/7 контене, за да изглеждам добре, не ми остава време да ям. Но минавам редовно през тоалетната, за да не подпухвам от течностите.

# 35
# 36
  • Мнения: 3 405
Хубава съм веднага след събуждане. Отива ми да съм леко подпухнала, с плътни устни. След като взема душ силиконовият ефект изчезва, но пак съм си хубава  Flutter

# 37
  • Мнения: 2 070
Само аз ли се прецаках? Други желаещи да се излагат? Признайте си, че подбирате снимките преди да ги пускате във форума...  Wink

Защо човек подпухва от парното?Не би ли трябвало да се обезводняваш от топлото...
Другото не е от течностите, а от хормоните и солената храна, алкохола. Поне аз така знам, може да бъркам.

# 38
  • Мнения: 17 401
Ако Лиска се покаже, може и аз да се снимам някоя сутрин. Всъщност, може и да не е сутрин, няма как да разберете

# 39
  • Мнения: 3 622
Мисля, че изглеждам добре сутрин и така се и чувствам  Laughing

# 40
  • Мнения: 25 441
Хейтърки!  Crossing Arms
Ще кацнете и вие на моите години и ще ви питам аз като почнете сутрин да викате на огледалото: "Здравей, мамо!"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 41
  • Мнения: 17 401
А, то за това не е нужно да ти стигаме годините, Сийке( аз и не знам колко са, де) Mr. Green

# 42
  • Мнения: 14
.@нтикото си е решило проблема: не се поглежда много-много в огледало. Но, в редките случаи, в които се вглежда в това, което вижда, не подскача от изненада. Може би, защото си е все такова.

# 43
  • Мнения: 660
Абе сутрин много много не се гледам,да не се напука огледалото  Laughing hahaha
Като си измия зъбите и лицето вече поглеждам,така по бивам  Wink
Друго си е с тунинга,неузнаваема съм красавица тогаз  Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 1 476
Ако съм се наспала, сутрин изглеждам доста добре. Чертите ми не са така остри, косата е бухнала.

Общи условия

Активация на акаунт