РУСЕнки отново в акция!

  • 12 523
  • 251
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 883
Хайде сега да се запиша в новата тема и да се оплача - сега съм на работа и от този компютър нямам никакъв проблем да вляза във форума, но от къщи на лаптопа - не става и това е. Вече 5-и ден се мъча  #Crazy
Някой има ли идея какво може да е. Като опитам ми казва "Грешка. Проверете настройките"  newsm78

Ще съм благодарна ако някой ми даде съвет...

# 16
  • Русе
  • Мнения: 729
Да се запиша и аз в новата тема.Поздравления за писмото от общината, дано всички са така отзивчиви  Hug

# 17
  • Мнения: 706
Хайде сега да се запиша в новата тема и да се оплача - сега съм на работа и от този компютър нямам никакъв проблем да вляза във форума, но от къщи на лаптопа - не става и това е. Вече 5-и ден се мъча  #Crazy
Някой има ли идея какво може да е. Като опитам ми казва "Грешка. Проверете настройките"  newsm78

Ще съм благодарна ако някой ми даде съвет...

Опитай да дефрагментираш компютъра.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 17:30 от mona25

# 18
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Хайде сега да се запиша в новата тема и да се оплача - сега съм на работа и от този компютър нямам никакъв проблем да вляза във форума, но от къщи на лаптопа - не става и това е. Вече 5-и ден се мъча  #Crazy
Някой има ли идея какво може да е. Като опитам ми казва "Грешка. Проверете настройките"  newsm78

Ще съм благодарна ако някой ми даде съвет...



Дай повече инфо. Преди можеше ли да влизаш? Други страници отваряш ли? Само с форума ли имаш проблем? С ФайърФокс ли си? А другите приложения работят ли ти? (icq, skype и т.н.)?

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 20:03 от Deb

# 19
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
от сега да се запиша, че съм тук, за да ви следя и да мога и аз да се включа с помощ, каквато е нужна, че съм нова сред вас и не знам как да съдействам

Все ще намериш с какво да помогнеш,понякога човек открива у себе си неподозирани страни от характера си.
Мимито бг,МагиА,ще ви чакаме в неделя на срещата - 11ч.Кафето на театъра,на втория етаж,голямото сепаре.

Мамчета,почнахте ли да работите за великденския базар?


благодаря за поканата, ще се постарая да присъствам, за сега неделята преди обяд ми е свободна, а и таткото ще съдейства да е гледач

много хубаво, че имаме благоразположението на кмета - въпреки че съм доста скептично настроена към него, фактът много ме радва

искате ли да обобщим до тук какво е изяснено по всички тези мероприятия, за да е ясно какво е необходимо реално да се прави, аз например се обърках вече за мястото на карнавала

имам предвид по организирането на карнавала, по организирането на великденския базар - до сега как е минавал и какво се е предлагало там, както дали ще има нужда да се организираме и с мартенички за 1 март

# 20
  • Мнения: 706
Kabzi виж ЛС

# 21
  • Русе
  • Мнения: 729
Така а за среща в неделя ще поговорим ли  Grinning.Казвайте да се организираме.Надявам се че дечицата на всички са здравички.

# 22
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Аз за сега съм ОК за неделя

# 23
  • Мнения: 1 523
Аз за сега съм ОК за неделя
Peace

# 24
  • Мнения: 202
Абе моите не са много здрави, но ще ги оставя на баща им да ги гледа и ще се помъча да дойда!

# 25
  • Мнения: 758
Ние сме здрави, ама по това време спим. Да се надявам че гледачката ще може да дойде за 2 часа. Иначе с него просто все едно ме няма, такова е швъргало, но ще видим, ще направя всичко възможно  да дойда. Надявам се да се разпознаем Simple Smile)

# 26
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и аз се надявам
и аз за сега съм на линия

# 27
  • Русе
  • Мнения: 729
Надявам се да се разпознаем Simple Smile)

Ще ни разпознаеш  Mr. Green Толкова майки на едно място няма как  да ги объркаш  Mr. Green

Значи Неделя 11,00 втория етаж на театъра Peace

# 28
  • Мнения: 3 376
И аз потвърждавам,че ще дойда Peace

# 29
  • Мнения: 946
Такааа айде и аз тука  Mr. Green
За неделя ще се опитам и аз да дойда,но от 3 дена пак сме с висока Т,така че не обещавам още.
За този другия карнавал няма нищо общо с нашия,доколкото разбрах от писанията/на страницата на нетуоркс/бил някъде за юни месец и щял да стане като развлечение за туристите  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт