Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 ян. 2008, 17:26 ч.

Chicco-уред за затопляне на храна и стерилизатор!

• 1 130
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте мами! Заставена съм пред дилема?!? Моля, някоя мама която е ползвала уредите на Chicco за затопляне на храна - 45лв. струва в Danet shop-a и електрическия стерилизатор който е 60лв. пак в Danet-a да си каже мнението за тях. Дали могат да се ползват с други шишета като Avent и NUK или са само за Chicco? Доволни ли сте от тях?......и едно малко отклонение - за помпата за кърма на Canpol някакви отзиви?

# 1
 Ползвам точно този стерилизатор.  Доста време се чудих на кой модел електрически да се спра и реших да пробвам с този на Chiccio / цената му е добра и ако не ми допаднеше щях да го сменя/. Но сега след повече от половин година ежедневно ползване мога да кажа, че съм изключително доволна. Ползвам шишета на Chicco, но спокойно може да се ползва с всякакви други. Времето за стерилизация е около 15 мин., след приключване на процеса сам изключва. За мен това е напълно достатъчно като функции.   Peace
Притежавам и точно този уред за затопляне на храната. Честно казано не го ползвам често. Струва ми се, че доста бавно затопля. 

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт