Бяло течение след раждане

  • 3 482
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Родих преди два месеца и лохиите ми спряха към 40-ти ден. Появи ми се обилно бяло течение от няколко дни. Бях на гинегологичен преглед преди една седмица и доки каза, че всичко е ок (родих нормално), бялото течение било нормално след раждане и ми препоръча да си правя промивки със смрадлика и дамски душ. Не ми предложи да направим цитонамазка или друго изследване. Каза да отида чак, когато ми дойде цикъла за повторен профилактичен преглед.

Мен обаче това течение ме притеснява...моля мами кажете имали ли сте такъв проблем след раждането и как сте се справили с него?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Аз имах същия проблем след раждането и при профилактичния гинекологиечн преглед лекаря ми изписа подходящи за моя случай глобули. Колкото и да е нормално бялото течение след раждане, то трябва да се лекува. Потърси мнението на друг специалист  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 262
търси друг специалист  Crossing Arms това е несериозно, бялото течение се лекува  Peace
аз имах същия проблем след раждането и с правилното лечение се отървах от него  Grinning

# 3
След всичките "мръсни" работи които са изтекли, най- вероятно са се получили гъбички, поне при мен беше така. Най-добре потърси друг гинеколог.

# 4
  • Мнения: 357
и аз имах и отидох, взеха ми секрит и се оказаха бактерии, които понякога се появявали по време и след бременност - предписа ми глобули и разни други местни, тъй като кърмя и ... все още ги имам и няма как да ида сега, че няма кой да гледа бебо , а и не ми се вре сред вируси ... няма отърване от тея течения начи  ooooh!

# 5
  • Мнения: 750
И аз имах същия проблем, това е напълно нормално. Лекарката ми изписа Gynopevaril.  Peace

# 6
  • Мнения: 367
търси друг специалист  Crossing Arms това е несериозно, бялото течение се лекува  Peace
аз имах същия проблем след раждането и с правилното лечение се отървах от него  Grinning

kremito, би ли ми казала какво е било лечението. Виждам, че и ти скоро си раждала, та ми е интересно може ли да се приемат сега някакви лекарства, предвид това че кърмя...

# 7
  • Мнения: 1 900

kremito, би ли ми казала какво е било лечението. Виждам, че и ти скоро си раждала, та ми е интересно може ли да се приемат сега някакви лекарства, предвид това че кърмя...
Първо според мен си намери друг гинеколог.  Peace
И второ това дали може да се лекува според мен трябва да установи лекарят ти след като ти направи посявка за микробиологично изследване или цитонамазка и се види дали има нещо което налага лечение и с какво. Евентуално според сериозноста му ще изпише лекарста за орално приложение или вагинални свещички.
Всичко е много индивидуално и конкретно.
Лекар който ти препоръчва разни билки за промивки без изследване при положение, че има проблем който те притеснява според мен нещо не е редовен.
Търси свястен лекар и се консултирай с него Peace

Общи условия

Активация на акаунт