Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 85 отговора

Здравейте момичета! Вчера минах покрай магазина на Versace и ми останаха очите там  Shocked ....такива красоти! Особено много ми харесаха чантите от лимитираната серия. Та въпроса ми е вие имате ли дреха ,чанта или обувки на Versace.И ако имате- снимки моля! Very Happy
Цитирай

Ох, това е един от любимите ми магазини - като знам на какви левове доставят стоката и на какви ги продават  35  сори за оф-а.
Цитирай

Cофия

Та въпроса ми е вие имате ли дреха ,чанта или обувки на Versace.И ако имате- снимки моля! Very Happy

Не ми е подходящ бюджета да се докарвам с ВерсаКе Tired
Само слънчеви очила имам от тази марка Cool
Цитирай

София

Здравейте момичета! Вчера минах покрай магазина на Versace и ми останаха очите там  Shocked ....такива красоти! Особено много ми харесаха чантите от лимитираната серия. Та въпроса ми е вие имате ли дреха ,чанта или обувки на Versace.И ако имате- снимки моля! Very Happy

А какви са цените на чантите ?  Very Happy
Цитирай

Аз харесах една за около 4 хиляди лв.
Цитирай

stuttgart

И АЗ МИНАХ ПРЕДИ НЯКОЛКО ДНИ ПРЕЗ МАГАЗИНА БЛИЗО ДО БУДА БАР И НАПРАВО СЕ ВЛБИХ В ЕДНА БЯЛА ЧАНТИЧКА КОЯТО ПРИЛИЧАШЕ НА КУФАР4Е НО ВЪОБЩЕ НЕ ВЛЕЗНАХ ДА ПИТАМ КОЛКО СТРУВА
Цитирай

София

Екстра.  Crazy
Цитирай

И вътре само трябва онова кученце от 3500. Crazy
Цитирай

София

И вътре само трябва онова кученце от 3500. Crazy

Уххх да верно, ще взема да я купя като преносима къщичка за малката Сузи.   newsm62
Цитирай

София

Да, хубави са чантите. Дразни ме, че не са обявили цените на чантите като хората, а трябва за всяко нещо да се пита. Аз си бях харесала една чантичка, даже нямам представа колко е струвала, но я бяха купили. Иначе ето в този и този сайт съм разглеждала, цените на повечето чанти бяха около 2000 - 2500 щатски долара. Може като им мине сезонът, да ги пуснат в аутлета. За който се интересува - мултибрандов аутлет на Версаче, Ескада и Бети Баркли има в Иван Вазов, в един търговски център, на самия край на Витошка. Там съм виждала примерно обувки на Версаче от минал сезон, доста симпатични, за стотина лева.
Цитирай

Егати ефтинията! Shocked
Цитирай

София

...Там съм виждала примерно обувки на Версаче от минал сезон, доста симпатични, за стотина лева.

Може би по-скоро на Versus.
Цитирай

Ето повод да се изфукам.На Коледа получих подарък медальон на версаче.Пендант,мисля,че се казва.Разбира се,не струва 2000 лева.
Цитирай

София

Ето повод да се изфукам.На Коледа получих подарък медальон на версаче.Пендант,мисля,че се казва.Разбира се,не струва 2000 лева.

Pendant e медальон на английски  Rolling Eyes или нещо се бъркам, може би.
Цитирай

Пловдив

Не знам за Версачето, ама се зазяпах по обувките на Маноло Бланик...Понякога си мисля, че във всяка една от нас живее по една Кари Брадшоу Crazy

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 85 отговора