Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 148 отговора
Здравейте  моля ви да ми кажете какво да направя Confused Crying or Very sad Бременна съм,само че не от съпругът ми и ще се побъркам  Sad имах авантюра с мъж за една вечер който сега не иска да ме види  Sad Crying or Very sad Crying or Very sad аа съпругът ми не знае за детето все още Sad На мъжът ми не мога да кажа за детето защото не сме правили секс с него от доста одавна Confused Crying or Very sad Какво да направя сега???..да махна ли детето или не? Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Mediterraneo

Като за начало- не пускай като първа публикация във форума такава откровена пързалка  Stop
Цитирай

София

Идея нямам какво да те посъветвам, а и не искам. Дано да намериш най-правилното решение за себе си.
Цитирай

на изток от рая

И ще направиш ли това което те посъветват непознати хора?
Цитирай

София

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling EyesКакво да ти кажа............ зависи от много неща-искаш ли дете, от значение ли е бащата,  важен ли е за теб съпруга ти, въпреки, че то се подразбира доколко е  важен  от"спешната" тема и предишните ти действия. Той доколко държи на теб, въпреки, че и това се подразбира предвид, че дори не можеш да го излъжеш, че детето е негово. Не знам, здравата си объркала нещата. Ти трябва да решиш.
Цитирай

софия

Ти не знаеш ли  какво  да правиш ?
Цитирай

София

Като за начало- не пускай като първа публикация във форума такава откровена пързалка  Stop

Peace

Арета, има и по-добър начин за трупане на бройка постове, но и така става. ooooh!
Цитирай

София

smile3532 .... Ти бъзикаш ли се с нас  smile3556  Crossing Arms
Цитирай

на лунната пътека

Лелей ooooh! какво питане само - нищо лично ама ако това е истина си изправена пред сериозно решение, и само ти знаеш отговора.
Цитирай

Crazy
Цитирай

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling EyesКакво да ти кажа............ зависи от много неща-искаш ли дете, от значение ли е бащата,  важен ли е за теб съпруга ти, въпреки, че то се подразбира доколко е  важен  от"спешната" тема и предишните ти действия. Той доколко държи на теб, въпреки, че и това се подразбира предвид, че дори не можеш да го излъжеш, че детето е негово. Не знам, здравата си объркала нещата. Ти трябва да решиш.
  Thinking Tired
Цитирай

честито ,  мамче!
  bouquet
Цитирай

на границата

Ама защо сте така категорични, че случката е измислена? Стават такива неща - семейство с проблеми (неправенето на секс е показателно), свалка в нета (или не), глупост и резултатът е налице.
Арета, мисли! Съвет от типа "и вълкът - сит, и агнето - цяло" не мога да дам.
Цитирай

София

Зависи дали искаш това дете Thinking. Можеш ли да си позволиш да го отгледаш сама - без мъж до себе си ?
Имате ли с мъжа ти ваши деца(дете), държиш ли на брака си - в смисъл дали да продължи, защото такова нещо със сигурност ще го разруши ( една изневяра не е толкова фатална, при положение , че мъжа ти не е разбрал, но изневяра с плод.....).
Цитирай

София

Ама защо сте така категорични, че случката е измислена?

Още по-лошо, ако не е. Аз не питам форума дали да дам Панадол, а тя пита дали да запази детето или не! ooooh! Ако й кажа да скочи от 8-я етаж? Или да прави секс с мъжа си и после да излъже, че е родила преждевременно?

За мен това си е 100% пързалка. Така поднесено.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 148 отговора