Великден - къде?

  • 3 237
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 177
  И ние още се чудим ,май като най-близо се ориентираме за Гърция,или в Сани или в Океания.

# 16
  • Мнения: 4 668
Ние ще сме в Гърция , в Океания  Heart Eyes , но ще се върнем точно преди Великден .
Искам да съм си в къщи и да боядисваме яйца с малкия  Laughing

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ние също ще сме в Гърция,резервирахме една вила заедно с приятелско семейство.Ще сме от 26 Април до 2 Май.Надявам се да си изкараме добре,и най-вече времето да е хубаво. Flutter

# 18
  • Мнения: 1 322
Ние ще сме вкъщи Sad

# 19
  • Мнения: 1 417
В Шарм Ел Шейх ще сме. Има ли други?

# 20
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Peaceот 26 сме в х-л Керван сарай-Конду-Анталия има ли други Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 1 269
В Лондон сме, живот и здраве! Simple Smile Други избрали ли са го  Sunglasses

# 22
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 311
Здравейте майчета,
хайде да обменим информация.

Планирахте ли вече почивка извън родните градове за дните 01-06 май?  car003
Времето е много подходящо, събират се бая дни.

Ние сме резервирали почивка в Интерхотел Сандански.

Мечтая за хубаво време   Nature Sunny, много почивка  photo и време за семейството  family

Ще се радвам и вие да разкажете, на къде сте се запътили. Така в истории и закачки дните ще минат неусетно и празниците ще дойдат по-скоро  easter

# 23
  • Мнения: 265
ние от 27.04-29.04 ще бъдем с малкия,който е на,1г. и 5 м. в зл.пясъци.само се двоумим между хотел"мадара" и "голдън бийч" и даже пуснах такива теми за тия хотели.който има отзиви да сподели.но все ще направим избор и сме там.
а от 01.05-04.05. ще бъдем с приятели на остров тасос.без малкия-той ще остане с баба си и дядо си.за пръв път ще сме на тасос.
чакам тия почивни дни с огромно нетърпение.настроила съм се и аз за почивка,моменти със семейството , пълен релакс и много забавни ,и весели моменти.
хайде-споделяйте,момичета....вие на къде сте се запътили?....

# 24
  • Мнения: 2 768
Има ли смисъл от ..найсе теми по един и същ въпрос ?!?

# 25
  • Мнения: 265
за великден ще сме в златни пясъци с малкия терминатор,а за 1 май ще сме на тасос с приятели.

# 26
  • Шумен
  • Мнения: 555
Ние решихме на Албена в х-л Добруджа. Ако има и други да се обаждат.   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт