Къде мога да даря дрехи от 0-4г.?

  • 2 040
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Моля ви, не ме препращайте към отделните теми за сдружения, фондации и др. Имам лични съображения да не желая да си сътруднича с тях. Интересувам се от дом в страната с конкретни нужди, а не просто "дрехи". Вече "пропилях" 1 бус с помощи, не ми се иска да се случи отново.

# 1
  • Мнения: 2 471
Има списък с домове, разгледай и си харесай някой. А това "пропилях"..................не звучи добре, все пак са отишли при някого, това е по-важното!

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 21:43 от Dencho

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Има списък с домове, разгледай и си харесай някой. А това,"пропилях".................., все пак са отишли при някого, това е по-важното!

мдаааааааааааа Shocked
грозни4ко зву4и.
някой е пропилял бус,а други "пилеят" години от живота си Confused

има списък,избери си дом.
софийските си имат,там няма нужда да пилееш нищо Hug

# 3
  • Мнения: 3 634
Има списък с домове, разгледай и си харесай някой. А това "пропилях"..................не звучи добре, все пак са отишли при някого, това е по-важното!

Точно затова е в кавички, някой чете по диагонал. Просто занесох неща на едно място, а се оказа че отговарят на нуждите им отпреди 6м. Със сигурност ще са им от полза, но в друг дом щяха реално да отговарят на "спешни нужди".

Колкото до списъците там също инфото не е актуално относно "спешни нужди". По-скоро се интересувах от конкретно мнение, а не от забележки. 

# 4
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Никой не се заяжда с теб.Можеш да си припомниш темата си и мненията там.Ти сама си написала,че си говорила и с домакинката и с директорката. lavender ти написа ,че имат от посочените неща в изобилие. Все пак ти си избра този дом,въпреки мненията,изписани в темата.Сега защо пак тук питаш? Потърси другаде надеждна информация.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256646.0

# 5
  • Мнения: 3 634
lavender ти написа ,че имат от посочените неща в изобилие. Все пак ти си избра този дом,въпреки мненията,изписани в темата.


Веднага след написаното от нея аз се обадих в дома, за да потвърдя нуждите им. Няма да се впускам в подробности, но се получи противречива информация. В крайна сметка Lavender излезе права. Това е причината да питам тук, а не на друго място. Ако ти например си ходила миналата седмица някъде и знаеш какво е положението ще разчитам на твоите думи. Това е...обаче май от далече тръгнах да го обяснявам.  Blush Дано е станало ясно... Peace

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477
lavender ти написа ,че имат от посочените неща в изобилие. Все пак ти си избра този дом,въпреки мненията,изписани в темата.


Веднага след написаното от нея аз се обадих в дома, за да потвърдя нуждите им. Няма да се впускам в подробности, но се получи противречива информация. В крайна сметка Lavender излезе права. Това е причината да питам тук, а не на друго място. Ако ти например си ходила миналата седмица някъде и знаеш какво е положението ще разчитам на твоите думи. Това е...обаче май от далече тръгнах да го обяснявам.  Blush Дано е станало ясно... Peace

нещо не схващам за какво става въпрос Embarassed
обясни ми,4е явно нещо пропускам Rolling EyesЗа какво съм била права?
хайде,нека не спорим тук в тези теми Praynig

 Hug

# 7
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
обясни ми,4е явно нещо пропускам Rolling EyesЗа какво съм била права?
хайде,нека не спорим тук в тези теми Praynig

 Hug

Лавандулка  Mr. Green,
Данте е момичето дето ходи в Перник преди седмица-две и беше пуснала тема какво имат нужда. та ти и беше писала, че всичко си имат за няколко месеца напред, ама явно е станало разминаване и от дома са и казали друго  ooooh! 
Та момичето има предвид, сигорно че е можело нещата да отидат за дом където имат наистина наложителни нужди  newsm78  Както и сега пита.


Данте, дрешки си спомням, че четох някъде за провинцията се търсеха за бебоци  newsm78
Влез в темите за градовете извън София и питай, там момичетата са най-запознати в настоящия момент какво и къде.
А иначе СПЕШНИТЕ НУЖДИ се стараем да са актуални, ама понякога след дни ги махаме тези които вече са покрити и затова се разминаваме.
  bouquet

# 8
  • Мнения: 3 634
Karol&Erik, благодаря ти, че ме разбра!   bouquet
Четох за Плевен, Добрич и Пловдив, но там майките са много активни.  Hug А и като четох, че Сдружението ги подпомага с дрехи...моите пак ще са "в повече". Вярно, че съм малко зла, но никой ли не ме иска за подкрепа?  Blush Grinning

# 9
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Виж в Хасково.Там има едно майче само,което ходи в дома - по-късно ще ти напиша ника точно- mit*bul или нещо подобно. Peace Варна има момичета,които събират дрехи за деца в дом.Все са далече обаче  newsm78

# 10
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Karol&Erik, благодаря ти, че ме разбра!   bouquet
Четох за Плевен, Добрич и Пловдив, но там майките са много активни.  Hug А и като четох, че Сдружението ги подпомага с дрехи...моите пак ще са "в повече". Вярно, че съм малко зла, но никой ли не ме иска за подкрепа?  Blush Grinning

искаме те бе  bouquet
истината е ,4е вси4ки пишещи и помагащи в този подфорум са много активни и много помагат HugНяма зна4ение къде,факта е,4е доста домове са задоволени.
ПОдава се инфо,правят се акции,събират се по градове доста неща Simple Smile
сега,предлагам следното(и аз съм зла Twisted Evil)да направим.
1.Държиш ли да са в дом?има доста социално слаби майки и много звена майка и бебе....
2.какво искаш да направиш в детайли?
3.Как си с транспорта и времето?

имам нещо на ум,но ми кажи и ти за да не пилеем време и усилия  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 634
1.Държиш ли да са в дом?има доста социално слаби майки и много звена майка и бебе....
За мен няма значение, но ще ми е по-трудно ако събирам хаотично. Трябва да се знае колко деца има майката, възраст и от кой град са...Аз в момента раздавам дрехи за тях, защото "склада" ми е пълен.  Sick

2.какво искаш да направиш в детайли?
Искам някой да ми праща инфо за инициативи и аз ще се включвам с каквото мога. Не ме искат в Сдружението, а на тях разчитах.  Blush

3.Как си с транспорта и времето?
Времето ми е неограничено, но съм вързана с детето (4м). Кола имам, ако каузата си заслужава и камион ще предложа.

# 12
  • sofia
  • Мнения: 7 477
1.Държиш ли да са в дом?има доста социално слаби майки и много звена майка и бебе....
За мен няма значение, но ще ми е по-трудно ако събирам хаотично. Трябва да се знае колко деца има майката, възраст и от кой град са...Аз в момента раздавам дрехи за тях, защото "склада" ми е пълен.  Sick

2.какво искаш да направиш в детайли?
Искам някой да ми праща инфо за инициативи и аз ще се включвам с каквото мога. Не ме искат в Сдружението, а на тях разчитах.  Blush

3.Как си с транспорта и времето?
Времето ми е неограничено, но съм вързана с детето (4м). Кола имам, ако каузата си заслужава и камион ще предложа.



в кое сдружение не те искат newsm78

# 13
  • Мнения: 3 634

в кое сдружение не те искат newsm78


Всъщност надявам се да ме искат, но още да не са стигнали до моята молба - СБНМ. Пратих я преди около 2 седмици.

# 14
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
1.Държиш ли да са в дом?има доста социално слаби майки и много звена майка и бебе....
За мен няма значение, но ще ми е по-трудно ако събирам хаотично. Трябва да се знае колко деца има майката, възраст и от кой град са...Аз в момента раздавам дрехи за тях, защото "склада" ми е пълен.  Sick

2.какво искаш да направиш в детайли?
Искам някой да ми праща инфо за инициативи и аз ще се включвам с каквото мога. Не ме искат в Сдружението, а на тях разчитах.  Blush

3.Как си с транспорта и времето?
Времето ми е неограничено, но съм вързана с детето (4м). Кола имам, ако каузата си заслужава и камион ще предложа.



Звучиш, огорчена и искрено съжелявам ако сме породили това ти чувство. Ако искаш може да ми звъннеш на мен : Каролина- 0899-493732 или на който и да било, тел. има  на първа стр. от закованата тема на ДБМ. Ще се опитаме да те насочим.
Понякога комуникациите във форума пораждат недорузомения  Sick така, че най-добре да се чуем.

Общи условия

Активация на акаунт