Има ли някоя дама, работеща в банка /по-специално FIB/?

  • 9 050
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 759
...За клона на ул. "Стефан Караджа" ли говориш?
                  Не, за клона на ул. 'Енос' (до бул. 'България'). За пръв път ходя, може и да е имало и други каси, но тогава поне някой щеше да ни уведоми и да не чакаме 3-4-5 часа... Стори ми се тъпо, защото са две големи сгради с надпис 'ПИБ', а в крайна сметка самия банков клон се оказа доста мъничък.
                 Обикновено ходя в МОЛ-а, тъй като работното време ме устройва повече. Но от там пък ме препращат на бул. 'България', тъй като... нещо си, и те не можели да ми свършат работа...

# 46
  • Мнения: 4 202
...За клона на ул. "Стефан Караджа" ли говориш?
                  Не, за клона на ул. 'Енос' (до бул. 'България'). За пръв път ходя, може и да е имало и други каси, но тогава поне някой щеше да ни уведоми и да не чакаме 3-4-5 часа... Стори ми се тъпо, защото са две големи сгради с надпис 'ПИБ', а в крайна сметка самия банков клон се оказа доста мъничък.
                 Обикновено ходя в МОЛ-а, тъй като работното време ме устройва повече. Но от там пък ме препращат на бул. 'България', тъй като... нещо си, и те не можели да ми свършат работа...

Ужас!
В мола също понякога много се чака  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 2 759
...В мола също понякога много се чака  Rolling Eyes ...
                    Peace, въпреки, че там са повече служителки.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 356
само аз ли никога не съм чакала в офис на ПИБ?  Rolling Eyes

на пл. Народно събрание има 2 големи клона - един срещу друг (да ги питаш защо) - не съм попадала там на опашка от години. в клона до Народния театър също.

# 49
  • Мнения: 620
Здравейте,

имам кредитна карта от ПИБ и съм доволна от обслужването. Знае ли някой при какви условия се увеличава кредитния лимит на картата?  newsm78

# 50
  • Мнения: 491
Здравейте,

имам кредитна карта от ПИБ и съм доволна от обслужването. Знае ли някой при какви условия се увеличава кредитния лимит на картата?  newsm78


Вече на база осигурителен доход.

# 51
  • Мнения: 998
Фирмата ни е от първите клиенти на ПИБ и в началото всичко беше повече от чудесно, такова обслужване в друга банка все още не съм виждала. Само, че може би от година насама е нещо страшно и се замисляме за смяна. Организацията им е много лоша, хората необучени - за едно и също нещо в два различни клона ми взимат различна такса  Shocked
Относно работното време, след 16 часа обслужват само физически лица, така че удълженото им работно време изобщо не ми върши работа  Peace

# 52
  • Мнения: 59
Фирмата ни е от първите клиенти на ПИБ и в началото всичко беше повече от чудесно, такова обслужване в друга банка все още не съм виждала. Само, че може би от година насама е нещо страшно и се замисляме за смяна. Организацията им е много лоша, хората необучени - за едно и също нещо в два различни клона ми взимат различна такса  Shocked
Относно работното време, след 16 часа обслужват само физически лица, така че удълженото им работно време изобщо не ми върши работа  Peace


По- нагоре някой, който "злоупотребява" ги защитава, доста настървено, но и на мен работно време до 16 часа не ми  върши никаква работа и затова се отказах от ПИБ

# 53
  • Мнения: 3 826
само офисът на "Стефан Караджа" работи до 16 с  юрид.лица ,
останалите работят до 19 ,
в МОЛ-а и София Сити Център - до 10 часа
това е банката с най-добро работно време 

# 54
  • Мнения: 3 826

Мисля, че Вашата роля в този форум е да бъдете безпристрастен. С оглед на ранът  Ви ( във форума) също не бива да се "дразните", нито да ми давате категоризации като: "чел-недочел" или "чул- недочул". А още по-малко да правите реклама на страничен работодател, който Ви плаща заплата.
Добре че ме осветлихте по въпроса за това какво представлява Централата на една банка, без Вашето просвещение, това би останало загадка за мен. Интересното в случея е как други банки успяват да се справят с "малко по-глобални неща" в централите си и едноверменно с това  обсужването на клиенти да е до по- късно.
Мисля също, че не би било лошо да се свържа с г-н. Васил Христов или г-н. Иван Петров  ( сестра ми се познава с единия от въпросните господа) и да им обясня какъв ревностен защитник-служител имат в подопечния си клон в Стара Загора.
Моля,  също така да не занимаваме останалите потребители с такива спорове, и ако не може да се въздържите от коментари след  моя цитат, пишете на лични. Иначе наистина нямам нищо против Вас или някой друг, нито от форума, нито от ПИБ. Изказах мнение, че има по- експедитивни банки, за което мисля имам право. Мнението ми е лично и с него не  задължавам никой.
Поздрави и весели празници!
и коя е тази банка , не го дръж в тайна  Laughing

ПИБ има най-доброто работно време , това е факт

# 55
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 374
не съм служител на ПИБ, а клиент и във Варна има офиси в, които през седмицата могат да те обслужат до 19,30 независимо дали си фирма или физическо лице.

А работното време на ОББ? онзи ден ми се наложи да ходя до там и в 16,30 затвориха!

# 56
  • София
  • Мнения: 6 356
а има и електронно банкиране, все пак - да напомня. при него няма работно време Simple Smile

# 57
  • Мнения: 2 759
а има и електронно банкиране, все пак - да напомня. при него няма работно време Simple Smile
                   Абе... по принцип е така... но на мен и-банкирането не ми работи от два месеца, и от мързел не съм им звъняла. Поне знам, че само на мен не ми работеше. Сега май на всички не работи. Или го пуснаха вече?
                  П.П. Клонът в 'Мол ъф С' нали прави преводи до 21:30-22:00? Спешно ми трябва да разбера...
                  П.П. Заради сигнал за бомба днес май няма да работи и без това, тъй че вече няма значение моята спешност  Tired...

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 16:08 от Портокалово момиче

# 58
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 374
а има и електронно банкиране, все пак - да напомня. при него няма работно време Simple Smile
Peace
 и сега си работи перфектно, малко по бавно става докато свикнеш, но не се съобразяваш с раб.време. На тел 070012777 дават консултации и в 20.30 (проверено е!)

# 59
  • Мнения: 620
vok , благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт