Плажно масло/мляко?

  • 1 050
  • 4
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Препоръчайте ми.
Нямам идея какво да си взема,нито фактори ,нито марка.
Кожата на тялото ми е нормална-не е суха,нито мазна,но е бяла и лесно изгарям.Днес така си изпекох ръцете,че едва мърдам.
След седмица отивам на почивка и ми трябва,а не съм купувала и ползвала отдавна.Та ми препоръчайте.

# 1
  • Мнения: 1 645
Бих ти препоръчала слънчевозащитната серия на RОС или на GALENIC.Страшно съм доволна и от двете.Аз също съм доста бяла, но със шпрейя на RОС с фактор 30 нямах никакъв проблем. НА GALENIC съм използвала крема за лице с фактор 40.Винаги съм имала проблеми с лицето,но със този крем направо  Grinning .И на малкият съм купила мляко на ROC, а той е многооооооооооо бял, но проблем нямаме.

# 2
  • Мнения: 398
В аптеките има богато разнообразие. На Ла Рош са хубави. Но каквато и марка да избереш търси с най-висок(60+, но за различните марки кремове е различен) зашитен фактор, след като кожата ти е много светла.

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат на: doda
Бих ти препоръчала слънчевозащитната серия на RОС или на GALENIC.Страшно съм доволна и от двете.Аз също съм доста бяла, но със шпрейя на RОС с фактор 30 нямах никакъв проблем. НА GALENIC съм използвала крема за лице с фактор 40.Винаги съм имала проблеми с лицето,но със този крем направо  Grinning .И на малкият съм купила мляко на ROC, а той е многооооооооооо бял, но проблем нямаме.


Колко парички са двете марки и какво количество са?

# 4
  • Мнения: 1 645
Ще ти кажа оринтеровачни цени;
GALENIC- който е за лице е 40мл. с цена около 20лева
ROC- шпрей 150мл. с цена около 24-25 лева
искам да ти кажа,че шпрейя се нанася много по-добре и е много икономичен.

Общи условия

Активация на акаунт