Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора

София

Имам едно, наглед смешно питане, но се надявам да ми отговорите и да не ми се смеете много Very Happy

При първото си раждане, което беше в Майчин дом ме сложиха на една маса и отстрани на нея имаше две пръчки, на които да си запреш краката. Много неясно го обясних, надявам се да сте ме разбрали. Та, на това чудо ми беше страшно удобно. Сега притеснението ми е, че ако избера друга болница, вместо на такава маса, ще ме сложат на магарето, което пък хич не ми е удобно. Установих го при прегледите.  Rolling Eyes

Въпроса ми е към вече раждалите мами, в коя болница на какво "съоръжение" се ражда.
Цитирай

София

Раждах на същата "джаджа" в Майчин дом, наистина е много удобна. Защо не раждаш пак там?
Цитирай

Аз не съм от София ,но и двата пъти раждах на такова "съоражение" в 2 различни болници.
Цитирай

Стара Загора

И аз така си мисля!!!!!!
До колкото зная във всички клиники работят с такова съоръжение за естествено раждане.
Цитирай

София

Надявам се да сте прави и навсякъде да се ражда на подобна маса, че нещо към Шейново съм се ориентирала.
Цитирай

Пловдив

Аз раждах на магаре, но да ти кажа, хич не съм усетила неудобство! Нагласиха го на височина на главата, краката и колко да е полегнало (всяка част му е автоматизирана). В тоя момент изобщо не ми мина през ума в/у какво ще раждам!  Peace
(друг е въпроса, че през цялото време се усуквах настрани и си вдигах таза във въздуха, та ме гонеха насам натам, но то беше заради болката  Laughing )
Цитирай

София

подозирам, че на тези джади друго им е било предназначението, а после са пригодени за родилни легла. И аз раждах така.
Цитирай

И аз раждах на подобно "съоръжение". Нямах време да усетя неудобство.
Цитирай

В Шейново си е магаре  Peace Леко раждане и здраво бебче   bouquet
Цитирай

София-близо до Витоша

И моят спомен е, че в Шейново е магаре. но да ти кажа в онзи момент ми беше все едно на какво раждам и не си спомням да съм изпитвала "дискомфорт" от страна на уреда върху, който съм раждала. 35
Цитирай

София

стига да не е с пирони  Laughing
Цитирай

София

Смейте се вие,  ама като се кача на това пусто магаре и все едно нямам никаква опора. Краката ми се веят наляво-надясно.
До деветия месец, сигурно ще започна и да се търкалям, та хептен ще ми е дискомфортно.

Как е във втора градска?
Цитирай

Ама защо да ти се веят краката?И на магарето има къде да подпреш и дръжки, да се хванеш с ръце и да си помогнеш при напън.
Цитирай

София

Смейте се вие,  ама като се кача на това пусто магаре и все едно нямам никаква опора. Краката ми се веят наляво-надясно.
До деветия месец, сигурно ще започна и да се търкалям, та хептен ще ми е дискомфортно.

Как е във втора градска?

Магаре е. Въпреки, че раждах два пъти планово секцио там, успях да хвърля едно око на родилна зала.

Миналата година всички болници веднъж месечно организираха ден на отворените врати, предполагам и сега е така. Може да пообиколиш и да видиш къде какви са съоръженията лично.

Успех!
Цитирай

София

Раждала съм и 2 градска и в Шейново.И в двете болници се ражда на магаре. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора