Сайтове с хубави мебели....

  • 102 780
  • 175
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 956


Забравила си  "Пък нъц!" в края на поста си  Grinning

Цялата ти тема сама по себе си е рекламна.Пълна е със сайтове на фирми в които пък сайтове са координатите.Не виждам с какво поста на момичето е по-различен.
Видно е че е полезен не само за мен.
А нали това е целта на темата-да е полезна и информативна, а не само да си раглеждаме картинки?!

И все пак това, че си пуснала тема не ти дава право да се държиш по този начин.Форума не ти е бащиния.



# 76
  • Мнения: 3 485
rihanna91 -много хубав сайт с имитация на дизайнерски мебели,има какво да се избере  bouquet

# 77
  • Мнения: 3 830


Забравила си  "Пък нъц!" в края на поста си  Grinning

Цялата ти тема сама по себе си е рекламна.Пълна е със сайтове на фирми в които пък сайтове са координатите.Не виждам с какво поста на момичето е по-различен.
Видно е че е полезен не само за мен.
А нали това е целта на темата-да е полезна и информативна, а не само да си раглеждаме картинки?!

И все пак това, че си пуснала тема не ти дава право да се държиш по този начин.Форума не ти е бащиния.





Едно е човек сам да си потърси координати, друго е някой да му ги натири. От 100 км. си личи, че постът е рекламен, а според правилата рекламирането е забранено. Ако не ги знаеш, прочети ги.

Виж си собственото поведение и после съди другите!

И стига си спамила!  Naughty

# 78
  • Мнения: 377
Страшна тема, благодаря  newsm10
Направо се бях отчаяла като гледам какви боклуци и грозотии се продават масово.
Ще пусна нещо по-нататък, че съм прочела само 2стр., за да не се повтарят линковете. Grinning

# 79
  • Мнения: 260
В качеството си на авторка на темата. Пуснала съм я не да се пускат реклами, не да се спами, а да бъде от всеобща полезност на хора, които искат да научат за повече фирми за мебели.

Когато ме предизвикват, се държа така, както преценя, че искам да се държа.

И на мен ми е писнало от злобни, пълни догоре с омраза и завист българи. Може  пък понякога и на мен ми идва множко.

Темата съм я пуснала, за да си показваме сайтове за обзавеждане, мебели и т.н.!

Аз мисля, че и въпросния пост, срещу който негодуваш толкова много, е от помощ, пък не виждам модераторите да са изтрили нещо.
Освен това целия форум бг мама си е една реклама и антиреклама едновременно - доволна съм от тоя препарат, от тоя лекар, от тия мебели. В същото време - еди си кой е много некадърен, никога повече не бих си купила това и т.н.
за какво е целия този шум?


И на мен ми е писнало от злобни, пълни догоре с омраза и завист българи.

А ти не си ли българка?! Не се показа много различна от това, което описваш!

# 80
  • Мнения: 2 175
Незнам дали го няма по-напред, но много ми допадна това: www.mobexpert.com
 Peace

# 81
  • Мнения: 2 100
В този сайт има страхотни детски стаи.Знаете ли как вървят цените?Има ли магазини в други градове?
И аз питам някой знае ли горе-долу цени на детските стаи?

# 82
  • Мнения: 734
В този сайт има страхотни детски стаи.Знаете ли как вървят цените?Има ли магазини в други градове?
И аз питам някой знае ли горе-долу цени на детските стаи?

Най-добре се обади да попиташ, според мен. Също ме вълнуват детски стаи, макар че след време чак ще ни трябва...имам предвид около 2-3 години например...Прави ми впечатление, че по-разчупените идеи са италиански, а цените са подобаващо височки....видях страхотни идеи в друг сайт за по 2500 евро...Но тези, за които питаш колко струват.... newsm78

И аз се понатоварих от злобните забележки...Моля да не се разводнява толкова просташко темата. Който смята, че има основание, нека се обърне към модератор. В случая мисля, че има основание за това.

Забележката можеше да е от две-три думи - какъв е този сарказъм, ирония.....чак пък и правописа Confused....

Според мен забележката за правописа си е съвсем, ама съвсем заслужена. rihanna91 няма елементарна езикова култура, което адски много дразни. Всеки, който не е внимавал в часа по български език заслужава сериозна забележка, независимо къде, кога и от кого.

# 83
  • Мнения: 260
Всички правим грешки в правописа, понякога дори съзнателно, но ни мързи да се връщаме и да поправяме. Дори и ти правиш такива, както е видно. Та по-добре е да не се кометираме.
Иначе съм съгласна, че е недопустимо да се правят груби грешки. От друга страна смятам, че който няма елементарна езикова култура, достатъчно много се излага, че от съжаление бих му спестила забележката. Пък и за някои неща е късно вече да се учим. Времето за това е било в училище.

# 84
  • Мнения: 2 100
Попитах в Линеа стар.
Часто от нещата ,които съм харесала са Испански и са в порядъка на 3500-4000 лв;
Другите са италиански и са в порядъка а 6000-9000лв;
Ориентирах се горе-долу-другото ще го проучвам на място.

# 85
  • Мнения: 155
http://www.bm2000.net/

има страхотни идеи за детски стаи според възрастта на детето!
 newsm07

# 86
  • Мнения: 447
ето ви нещо по-различно
http://www.lago.it/

# 87
# 88
  • Мнения: 199
Запис!  bouquet

# 89
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Момичета, тук само за класически и ретро мебели ли са координатите или може да пускаме линкове и за по-скромни, но практични и удобни мебели?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт