Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте! Моля, препоръчайте ми добър гинеколог в София. От скоро мисля, че съм бременна, а гинеколожката,  при която ходя не ми направи никакви изследвания.
Цитирай

Варна

Виж в подфорум "Здравен справочник". Там има обсъждани много акушер-гинеколози.
Цитирай

София

Виж в Здравния справочник. Peace
Цитирай

гр. София

Аз съм много доволна от моя гинеколог, но той не изражда. Само ми следи бременността. Ако имаш интерес пиши на лични, ще ти дам повече инфо.  Peace
Цитирай

София

Д-р Димитров или д-р Диков - Токуда - перфектни са !
Цитирай

София

Д-р Димитров или д-р Диков - Токуда - перфектни са !

Както и всички останали от АГ-отделението в Токуда, специално д-р Кръстанова. Наистина са се събрали професионалисти в тази болница, апаратурата също е на много високо ниво.
Цитирай

гр. Пловдив

Много съм доволна от д-р Н. Забунов в "Сонел фарма" - до автогара "ЮГ". Той и изражда, макар че се разминахме и не можах да родя при него.
Цитирай

Доктор Коларов-той ми следи раждането и доктор Николов-изражда ме- "Майчин-дом"-перфектни са! Раждах със секцио в последния момент, и сега даже и шева не личи. Все едно.че не съм раждала! Супер са. благодаря и на двамата! А и са много мили като хора!
Цитирай

София

д-р Ризова- от Торакс - много съм доволна.
Цитирай

На тиха улица

Д-р Рени Ковачева, работи в "Тина Киркова".Можеш да ползваш абонаментната програма, може да я посещаваш в нейния кабинет, както си решиш.
Цитирай

sofiа

Д-р Ризова клиника Торакс страхотна е много внимателна и мила
Д-р Попов от Шейново и тое е много добър той ме е израждал а при Ризова си ходя редовно Peace Peace Peace
Цитирай

София

Д-р Геловска от МЦ Лора. Невероятна е. Много внимателна и никога не ме е претупала. Освен това работи със здравната каса (ако те интересува). не знам дали изражда, защото аз ще си ходя в Сливен да раждам, но ми остават 7 седмици до термина и живот и здраве,ако имам други бременности, пак при нея.
Телефона на МЦ Лора е 980 80 65. Обаждаш се и си записваш час. Успех!
Между другото аз също се лутах лятото из форума да си търся специалист в София и съвсем случайно я открих. Търсех човек, който работи със здравната каса, заради болничните и просто звъннах в Лора и ме записаха за следващия ден.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.