Пребиха лекар в кабинета му!

  • 6 830
  • 115
  •   1
Отговори
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Днес моя позната ми се обади да ми каже, че са пребили д-р.Методий Генов Sad

  Тук има повече информация.

 Благодарение на този Човек(наистина с главно Ч) родих живо и здраво дете преди повече от 3г.Идваше при мен в отделение за което не отговаряше(пари не ми е взел, подчертавам заради някои особи) и винаги изслушваше оплакванията и въпросите на останалите жени в стаята, като им отговаряше търпеливо и изчерпателно.

 Същият този доктор извади мъртвото ми бебе което гниеше в мен "благодарение" на английските доктори и ми назначи адекватно лечение!

 Вчера е бил нападнат в частната клиника в която работи.Не зная причината, но каквато и да е, тези хора нямат оправдания.Да нахлуят в кабинета му и да започнат да го удрят по главата Naughty.Там постоянно има бременни жени, трябва да си изверг да го направиш, да нямаш грам човещина.

 Споделих си мъката, написах я, но не ми олекна.

  Моля се д-р.Генов да се възстанови възможно най-бързо! Praynig

   

# 1
  • Мнения: 3 569

Да нахлуят в кабинета му и да започнат да го удрят по главата Naughty.Там постоянно има бременни жени, трябва да си изверг да го направиш, да нямаш грам човещина.


Предпологам, че са влезли и са затворили вратата, за да не гледат бременните.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Да нахлуят в кабинета му и да започнат да го удрят по главата Naughty.Там постоянно има бременни жени, трябва да си изверг да го направиш, да нямаш грам човещина.


Предпологам, че са влезли и са затворили вратата, за да не гледат бременните.

 Доколкот разбрах пациентките са извикали линейката.

# 3
  • Мнения: 46 477
Не харесвам такива първобитни саморазправи, въпреки, че ако теоритично на мен се случи лекарска грешка и загубя детето си, нямам представа как ще реагирам ...

Не го познавам и нямам представа какво е предизвикало гнева, може и да не е лекарска грешка, дано се възстанови бързо  Confused

Предпологам, че са влезли и са затворили вратата, за да не гледат бременните.

Прочети линка, в чакалнята е станало ...

# 4
  • София
  • Мнения: 6 360
имам изключително негативно мнение за Методий Генов - както в качеството му на лекар, така и като човек.
склонна съм да мисля, че някой е свръхреагирал не без причина.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 750
Скоро четох доста негативни мнения за този лекар в Черния списък. Не се учудвам, че са го нападнали. Не съм привърженик на такъв тип решаване на проблеми, но има хора, които с поведението си си го просят.

# 6
  • Мнения: 1 712
Снощи ми се наложи да ходя в Пирогов заради малката и бяхме в един кабинет с въпросният пребит доктор.Приготвяха го за приемане в болницата.Честно казано изглежда ми доста нагъл и безпардонен

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Не го познавам, но едва ли без причина някой ще отиде да го ошамари, ей така за спорта...

# 8
  • Мнения: 97
Не се учудвам, че все по-често хората стигат до саморазправа с лекари, държавни служители и т.н. След като нямаме нормално правосъдие .....   . Да, изглежда първобитен този начин, но ако става въпрос за лекарско безхаберие или нехайство ....

# 9
  • Мнения: 5 370
Аз доста отдавна се питах кога ли на някого ще му кипне келят и ще вдигне сопа или юмрук към лекар. Я заради безумно изнудване, я заради небрежност и погубен живот/здраве. Това не означава, че одобрявам стореното.
Дано малко се постреснат другите.

# 10
  • Мнения: 606
Иска ми се да напиша: "време беше", ама няма да го напиша.

# 11
  • Мнения: 5 370
Иска ми се да напиша: "време беше", ама няма да го напиша.
Peace
Особено пък в гилдията на гинеколозите. Всички знаем какви измерения вземат там нивата на корупция. И за забременяване, и за раждане,..... ooooh! ooooh!

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


               Леле, какви сте ooooh!

 Става въпрос за човешки живот все пак, а едва ли не се радвате, че е пребит!

 Не е задължително причината да е пациент!

  Ако напиша личната трагедия на този човек ще започнете да казвате "аууу и леле, ужасно".Но нямам право и не искам да го правя.

 Дано на никой не се случва същото, или на негов близък!

 Дано и запазите човещината поне малко във вас.

  Херувима Ангелова , ако аз бях лекар, лично теб никога не бих те приела за пациент! FlutterПостоянно мрънкане за щяло и нещяло и накрая пак последния крив.

 Ако темата се развива в посока хули към лекаря, моля модераторите да я заключат!Срамота е!

# 13
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
И аз не мисля, че "браво" е най-подходящото в случая.
Все пак, не сме варвари, а и имаме право на избор.

# 14
  • Мнения: 1 753
имам изключително негативно мнение за Методий Генов - както в качеството му на лекар, така и като човек.
склонна съм да мисля, че някой е свръхреагирал не без причина.

И аз така мисля. Аз също имам лоши впечатление от д-р Генов. Но все пак.... боят не е решение...

Общи условия

Активация на акаунт