Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Здравейте!
Моля някой който е ходил или знае телефон за връзка с поф. Бусарски да ми каже. Майка ми има херния и ни препоръчаха този лекар. Надявам се наистина да помогне.  От два дни чета всички форуми, ставам специалист и много се обърквам. Вече ми иде да скоча от някъде.  #Cussing outПриемам и мнения за него и съвети за други лекари които могат да помогнат.
 #Crazy помогнете ми
Цитирай

Sofia

Много ти благодаря. И аз имам този номер и не ми вдига от вчера. Помислих, че може аз да греша. Значи продължавам да съм нахална, докато не изскочи зайчето smile3508
Цитирай
Suvetvam te da zabravi6 za tozi,,lekar,,Maika mi po4ina predi niakolko godini zaradi negovata nekompetentnost i bezdu6ie.Edinstvenoto,koeto go interesuva sa parite!
Цитирай

Plowdiw

Страхотен  специалист - да е жив и здрав още дълги години   bouquet
Цитирай

Sofia

Здравейте,
водих майка ми при Бусарски. Преди това минахме трима лекари, които упорито искаха да я оперират, твърдейки, че няма друг начин да и мине.
Бусарски я прегледа, естествено беше доста апатичен  smile3507, но и каза че няма смисъл от операция и и даде хапчета и  колан само с който да се пристяга.
Не казвам, че е супер, но определено от колана майка ми се чувства доста по добре, така че...явно е въпрос на настроения и .... честно казано се надявам да не ни се налага да търсим повече такъв лекар, пък макар и най-голямото светило  newsm17
Благодаря все пак на всички за мненията  smile3525
Цитирай
Моля за телефон на проф.Бусарски!Ще съм благодарна на всеки ,който може да ми помогне.
Цитирай

Копирам от друга тема:
Професор Бусарски
 Работи в " СВ. Иван Рилски ".Телефона му е 0888 324 614. Приемно време: всеки делничен ден от 9,30-10,30 и от понеделник до сряда и от 14-15h. Телефонът на приемен кабинет е 852 49 32. Консултацията е 50 лв.
Цитирай
Страхотен  специалист - да е жив и здрав още дълги години   bouquet
Мили хора, специално проф. Бусарски е страхотен специалист и човек!!! Препоръчвам на всеки, който има проблем по зададената тема, да търси именно него. Аз бях оперирана през м. март т.г. от професора в екип с д-р Стоянчев и д-р Якимовски. Снимката от скенера след три месеца, необходима ми за контролен преглед показа, че няма и помен от менингиома, който беше с големина 34 / 35 мм и на много трудно за опериране място. Самата операция трая около 6 часа. При разчитането на снимката от скенера след три месеца лекарката каза: Перфектна операция!
ПРЕКЛАНЯМ СЕ ПРЕД ПРОФ. БУСАРСКИ И НЕГОВИЯ ЕКИП! ЗА МЕН ТОГАВА ТЕ БЯХА И СИ ОСТАВАТ БОГОВЕТЕ НА ЗЕМЯТА!
 И при двата прегледа проф. Бусарски не ми е взел нито стотинка, за операцията също не съм платила нито стотинка, макар че питах лекарите какво струва - казаха - НИЩО! При излизането си от болницата платих единствено парите за престоя там... За сметка на това - аз им подарявам сърцето, обичта и признателността си за цял живот!
проф. БУСАРСКИ И ЛЕКАРИТЕ ОТ КЛИНИКАТА ПО НЕВРОХИРУРГИЯ -ТОВА СА ХОРАТА, НА КОИТО МОЖЕ ДА СЕ ДОВЕРИТЕ!И ОЩЕ НЕЩО: Запалете свещичка и се помолете пред иконата на Св. Иван Рилски при главния вход на болницата - той ще ви закриля!
УСПЕХ!!!
Цитирай
Здравейте,
Искам и аз да споделя мнението си за д-р Бусарски. Това е един невероятен доктор и човек. В България няма по-добър от него и неговия екип, а и до колкото знам и в Европа. Имала съм здравословен проблем и накрая стигнах до него. Обиколих неврохирурзите почти в цяла България. Д-р Бусарски и д-р Мирчев ми помогнаха. Да е жив и здрав той и целия му екип. И изобщо не е вярно, че се интересува само от парите. А и си ги заслужава  до последната стотинка. Какво очаквате - да е един от водещите неврохирурзи в света и да работи за заплата? Бъдете благодарни, че в тази държава все още има такива като него, защото специалист с неговия ранг може да работи където си поиска и не за преглед от  50лв.
А колкото до georgi - съжалявам за загубата ти, но недей така да говориш. Замислял ли си се, че може и да е било невъзможно да й се помогне. А и надали си срещал безгрешен човек.
На никой не пожелавам да му се налага да търси докторска помощ, но наложи ли се ТОВА Е СПЕЦИАЛИСТЪТ, както  и неговия екип - никой друг в България.
Успех на всички:)
Цитирай
Стига сте писали глупости за,,светилото,,Бусарски!По-алчен и безскрупулен човек от него едва ли има.Достатъчно е да припомня случая от преди година и половина за присаждане на стволови клетки на тежко болни хора-резултат нулев,но парите от операциите в джоба.Поразровете се малко и потърсете информация,заради този случай дори зам-министър Матеев подаде оставка,а Бусарски беше наказан,вместо да му бъдат взети лекарските права и да отиде където му е мястото-в затвора!
Цитирай

zdr.georgi ne si prav za busarski i stvolovite kletki.pri parvata konsultacia se obiasniava,4e ne pri vseki 4ovek se polu4va taka jelania efekt i samo pri edna transplatacia.prez 2007 g.na dashteria mi i be napravena takava i efekta be porazitelen.sajaliavam,4e gi zabraniha,zashtoto tia se nujdae ot oshte,a za parite te otivat v druga klina za obrabotka na stvolovite kletki,a ne v djoba mu.dashteria mi ve4e e na 12 god. i gubim cenno vreme,a ne moga da si pozvolia v moskva, tam tia e 25 000 dolara. Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.