Очквам вашите идеи

  • 1 295
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Моля за вашите идеи за бебшка стая,  ylinfantбебо го чакам през май и скоро се очва ремонт във в къщи, но незнам как точно и какво точно да е обзавеждането моля за вашите идеи ,и ако сл учаино знаете хубави магазини във варна моля за техните кординати 1crib newsm07

# 1
  • Мнения: 745
не мисля,че  ще е възможно да го гледаш в отделна стая,защото трябва да спи вечер при вас.ние имаме стая,но ще я обзаведем когато му дойде времето.за сега спим заедно вечер за да съм спокойна аз,а през деня сме в хола.имам преносима кошара,той спи там през деня.а пък и аз се разнообразявам с компа и телевизора и не виждам какво бих правила в детската стая. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 940
В подфорум "нашият дом" има много идеи за детски стаи.

# 3
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Ако се разровиш в гугъла, време няма да ти стигне само да гледаш  Peace

Колкото хора, толкова и идеи Mr. Green

# 4
  • Мнения: 42
valerie  благодаря ти

# 5
  • Мнения: 9 973
 Naughtyне отделно бебчето Peace

# 6
  • Мнения: 5 940
Момичето сигурно иска да му направи стая, в която то да се забавлява през деня, неговият детски вълшебен свят. Ако можехме на този етап и ние да си го позволим, сигурно също щяхме да имаме отделна бебешка стая, в която сега да се забавлява, а  когато стане на две -три години да спи сам.

# 7
  • Мнения: 2 960
май повече по филмите бебетата спят от новородени в отделна стая.аз не бих го оставила само в началото.а иначе наистина идеи колкото шеш ,вече са те насочили към подфорума"нашият дом"........

а иначе като стая за игри ,наистина е чудесно да може човек да си създаде  малък детски свят в къщи..всичко да е пригодено за бебо.,да има само безопасни неща ,по малко чекмеджета за отваряне, и разни такива..това много ще улесни бъдещата мама
.успех с раждането на бебчето.  bouquet

# 8
  • Мнения: 42
именно искам това малко същество да има свои свят на игри, не е ли по добре да си има такова местенце отколкото да трябва да стои по цял ден в стая само с възрастни . Знам че едно малко бебенце не трябва да остава самичко,то си е опасно и наистина само по филмите  са саминки

# 9
  • Мнения: 42
 Grinning то  във подфорума няма много идеи за такива стаички ,какво мислите за http://www.dibobg.com/products/_bigImg/Kolekciib3.jpg  Thinking , но с какъв цвят стени мислех за жълти ,бледо жълти ноооооо лаисните на мабелите са белички вие какво ше кажете

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
В подфорум "нашият дом" има много идеи за детски стаи.
bowuu

# 11
  • София
  • Мнения: 3 064
Абе, то това с вълшебния детски свят много добре звучи, но бебетата като почнат да се очовечват, са им много по-интересни "играчките" на възрастните - тенджери, тигани, лъжици , да не говорим за телефоните и дистанционните, така че, не прекалявай с играчките. Това от личен опит Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние имаме "вълшебна" детска стая, обзаведена в ярко жълто, много приятна и слънчева.
Е, детето ми седи хванато за крачола ми и играе само в хола... Спи в креватче в нашата стая. Единствения съвет, който мога да ти дам е да няма много чекмеджета, че на моят син това му е всъщност играта по цял ден - да отваря чекмеджетата и да си прищипва пръстите.  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 1 735
Бебката има самостоятелна стая.Вече от няколко нощи спи сама.Има хубави бейбифони и така даже чувам, когато се върти в креватчето си.Иначе стаята и е в мек оранжев цвят,леглото също,има картина с червена калинка,много  играчки-място за активната гимнастика,огромно плюшено куче,смятам да и купя и кошара за игра.Важното е да ти е удобно да я преобличаш,храниш и да има място за игра.По стените /една мама разказваше/ ,че забива с карфици слънчица,сърчица,животинчета изрязани от хартия и така се развиват възприятията.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт