Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!    bouquet

Бих искала да попитам при взет от бащата акт за раждане на детето ни:

1. Какво може да направи с него без мен (не сме женени)?
2. Мога ли да изкарам друг от съвета?

Много ще съм благодарна на отговорите ви, защото съм много притеснена.  Hug
Цитирай

На големия южен залив

Напъвам се тука да си представя как би могъл този "добросъвестен" татко да ти навреди, ама не мога да измисля. newsm78  Освен, че като е взел акта за раждане, ти вързва на тебе ръцете да не можеш да го представиш пред "Социално подпомагане" например (или другаде, където ти го поискат).

Що не зададеш въпроса в адвокатската тема - там най-компетентно ще ти отговорят, струва ми се.
Цитирай

1. Може да доказва навсякъде, че има дете.
2. Може да си изкараш колкото искаш дубликати.
Цитирай

Филибето,майна

ми кво като го е взел.отиди о общината,кажи ,че си го загубила.дай си личната карта и веднага ще ти издадат нов.процедурата е цели три лева!
Цитирай

1. Може да доказва навсякъде, че има дете.
2. Може да си изкараш колкото искаш дубликати.

Вадиш си дубликат
Нищо не може да ти направи, то и брак ако нямате даже и към искова молба няма за какво да го прикрепя, мисля, че иска просто да те ядоса  #2gunfire
Цитирай

На големия южен залив

мисля, че иска просто да те ядоса  #2gunfire
Цитат

И на мен това ми беше мисълта - даже не толкова да я ядоса, колкото да й изкара ъкъла, т.е. тя да се паникьоса, че кой знае какво може да се случи  Shocked (и очевидно е успял да си постигне желания ефект де) Twisted Evil  Ех, мъже.... Mr. Green
Цитирай
 Love Hug
Много благодаря на всички ви за бързата реакция и успокоителните думи!
За пореден път се убеждавам, че на този свят се намират и добри хора (по едно време бях загубила надежда), а във форума сте толкова много ...

П.С Успя да ме изплаши много и затова писах, но се овладях пред него за да не разбере.

Благодаря ви още веднъж!

Цитирай

гр. Пловдив

Аз в началото като се разделихма също бях изгубила следите на акта за раждане на Ицко. И подобно на теб помислих, че БНД-то го е взел.
После се оказа, че съм го завряла в един рафт, след като съм подавала документи.  Crazy
Цитирай

София

За дубликата не знам дали ще и свърши работа за пред социалните... Щото те нали дращят по акта и така сиотбелязват че са дали ония 200 лева помощ при раждане. Ако е само за детски ще свърши, но може да загубиш тая помощ.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.