Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 30 ян. 2008, 08:24 ч.
  • Преглеждания  1 044  Мнения  26  Онлайн  1
Отговори
Здравейте момичета!
         Случаят ми е следния:преди около 3 седмици след полов контакт, имах съмнение, че евентуално може да съм забременяла. 6 часа след това изпих таблетка ескапеле. Няколко дни след това получих кръвотечение, което трая 7 дни колкото е и цикълът ми. 10 дни след като изпих хапчето, отидох на гинеколог(по други причини), прегледа ме. Все пак ако е имало нещо щеше да се види и да ми каже, че евентуално съм бременна. До тук добре, но преди 2 дни получих някакво течение с кръв, беше съвсем оскъдно и вече спря, но от вчера ми става лошо и ми се гади и вече се притеснявам. По мои изчисления тогава не съм и била и в овулация, но все пак се притеснявам и с това гадене през целия ден вчера. Знам, че ще ме посъветвате да си направя тест или да отида на лекар(най - вероятно утре ще отида), но до утре направо ще се побъркам.
       

Реклама
# 1
  • София
  • Мнения: 1 529
Най-вероятно не си бременна.
Хапчетата за "след това" са с доста повече хормони от обикновенните противозачатъчни, случва се понякога да объркат нормалния ход на цикъла или пък да предизвикат гадене.

# 2
  • Мнения: 1 797
Моето предположение също е,че не си бременна.

# 3
  • В ЛуДнИцАтА
  • Мнения: 492
И според мен не си бременна, но за всеки случай си направи тест за бременност. По-добре да си сигурна. Peace

# 4
  • Мнения: 504
Съгласна съм с момичетата. Иди все пак на лекар. Неразположението ти може да се дължи освен на хормонална буря, така и на нещо друго.

# 5
Забравих да добавя, че започнах да отбивам дъщеря си, от 1 седмица близо не съм я кърмила.
 Дали е възможно и от това да ми се гади и става лошо???

# 6
  • Мнения: 504
Ох миличка, ти съвсем си си разбутала хормоните. Кърмила си до съвсем скоро, взела си ескапеле. Организмът ти е в шок, ако така мога да се изразя. Почивай си повечко. Ако не ти мине до довечера примерно, върви на лекар.

# 7
  • Мнения: 2 131
При хормоналните таблетки е възможно кръвотечение. Аз пих един месец Жанин /уж пречистени/ и почти през цялото време имах кървене.

# 8
  • Мнения: 4 966
По-скоро е от хапчето. На брошурата пише, че в рамките на следващия цикъл е възможно кървене и др. странични прояви.
Не мисля, че си бременна.

# 9
  • Мнения: 1 483
И аз не мисля че си бременна.

# 10
  • Мнения: 1 904
И според мен не си бременна, от хапчето, а това че си спряла да кърмиш може допълнително да е допринесло за объркване на хормоните в организма ти Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 623
Най-вероятно не си бременна.
Хапчетата за "след това" са с доста повече хормони от обикновенните противозачатъчни, случва се понякога да объркат нормалния ход на цикъла или пък да предизвикат гадене.
Така е Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Едва ли си бременна,но все пак теста ще ти отговори най-добре!

# 13
  • у дома
  • Мнения: 961
Едва ли си бременна,но все пак теста ще ти отговори най-добре!

Подкрепям

# 14
  • София
  • Мнения: 4 072
Едва ли си бременна,но все пак теста ще ти отговори най-добре!

 Peace

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт