Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора
Аз самата , съм изненадана и ми е много приятно , че се срещам с умни млади хора , който не се срамуват да коментират теми на обществото / в случая - общество на майките/ наред с нас - майките , които все пак отговаряме не само за себеси , а и за семеиствата си и най- вече носим отговорността- да отгледаме човек.
Поздравявам младото момиче от шеси клас, което често се включва в нашите обсъждания и споделя опита си и наблюденията си.

Желая й много успех
Цитирай
Съжалявам , забравих да се регистрирам - автор на горната поканата да поздравим момичето -djeilo съм аз
Цитирай

Напълно споделям мнението! Поздрав за каката и от мен! flower2  flower2  flower2
Чета я с огромно удоволствие и не спирам да се радвам на желанието и, на разбиранията и...на бъдещето което виждам в нея!
Бъди здрава и много щастлива djeilo !   nature016
Цитирай

Присъединявам се към горните мнения  Very Happy

Мила djeilo пожелавам ти да пораснеш такава добра и мила каквато си и сега.
Прочетох и темата ти за училище- мога само да ти кажа БРАВО. Не се поддавай на изкушенията и отстоявай своите позиции.
Цитирай

София

djeilo , присъединявам се към мненията на другите мами, целуваме те с Емката, и ти пожелавам да си все така добра и загрижена кака /блазе и на майка ти Wink /!

Честно казано, приятно съм изненадана, че с такъв интерес участваш във форума и чата!
Цитирай

София

И аз се присъединявам! Много сладко момиче си и само мога да се надявам да имам добро детенце като теб! hug
Цитирай

ВИЕ СТЕ СУПЕР МАМИ! thumbsup мерси замилите думи!много се раздвам за това което мислите за мен!I LOVE YOU!  loveuu   love001

имате поздрави от ИЦО!
Цитирай

Ицко е да го схрускаш  Razz
поздрави на кака му Wink
Цитирай

Very Happy Ама ти наистина ли си на 12години?Немога да повярвам!Поздравявам те най-искренно!!!!!!Продължавай все так,но и не пропускай детството си!
 Very Happy Още веднъж БРАВО НА ТЕБ!!!!
Цитирай

Цитат на: LIDYA
Very Happy Ама ти наистина ли си на 12години?Немога да повярвам!Поздравявам те най-искренно!!!!!!Продължавай все так,но и не пропускай детството си!
 Very Happy Още веднъж БРАВО НА ТЕБ!!!!

Наистина съм на 12!Не се безпокой имам време за детството си! Wink мерси за думите!!! Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Цитирай

Варна до морето

Цитат на: djeilo
ВИЕ СТЕ СУПЕР МАМИ! thumbsup мерси замилите думи!много се раздвам за това което мислите за мен!I LOVE YOU!  loveuu   love001

имате поздрави от ИЦО!

Яна,
сега виждам снимката на малкия Ицо.

Ами той е голям сладур и много много голям красавец. Laughing  Laughing  Laughing
Да Ви е жив и здрав.

Question Защо не сложиш тук някоя Ваша снимка /на двамата заедно/?
Цитирай

geography.tar.gz

аз пък малко започнах да се притеснявам, като знам, че ме чете дете на 12 години.
особено като се знам какъв съм пернат в клавиатурата...
както и да е.. ще се опитам да не съм особено циничен от сега нататък..
аз на 12 години се чудих как да си гепя безплатен телефон за да се вържа в някой "западен" ббс Smile така и не успях да намеря таква екстра.. и се учих да програмирам и пуцах непрекъснато игирички (докато моите съученици ги тупаха по рамото и ги правеха отрядни и дружинни председатели - и им пишеха 6-тиците.. а аз бях "двойкаджия" - за разлика от двете ми университетски дипломи - където съм аПсолютна излагация - пълен отличник.. да са *** в келеша)... Smile ехх Smile
Цитирай

Turku, Finland

Цитат на: BeaZtiE
аз пък малко започнах да се притеснявам, като знам, че ме чете дете на 12 години.
особено като се знам какъв съм пернат в клавиатурата...
както и да е.. ще се опитам да не съм особено циничен от сега нататък..
аз на 12 години се чудих как да си гепя безплатен телефон за да се вържа в някой "западен" ббс Smile така и не успях да намеря таква екстра.. и се учих да програмирам и пуцах непрекъснато игирички (докато моите съученици ги тупаха по рамото и ги правеха отрядни и дружинни председатели - и им пишеха 6-тиците.. а аз бях "двойкаджия" - за разлика от двете ми университетски дипломи - където съм аПсолютна излагация - пълен отличник.. да са *** в келеша)... Smile ехх Smile

Тъкмо днес сутринта се чудех дали си ни забравил или какво е станало с тебе като не съм те мяркала от доста време...

****** и т.н.т мислиш ли че намаляват цинизъма ти???  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Цитирай

Цитат на: Pela
Цитат на: djeilo

имате поздрави от ИЦО!

Яна,
сега виждам снимката на малкия Ицо.

Ами той е голям сладур и много много голям красавец. Laughing  Laughing  Laughing
Да Ви е жив и здрав.

Question Защо не сложиш тук някоя Ваша снимка /на двамата заедно/?

pela АЗ ИМАМ снимки на Ицо в галерията,но не и на двамата.Как да си направя албум или нещо такова!
Цитирай

pela ето ни:
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора