Едни косми....

  • 4 823
  • 39
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Вие имате ли такива косми?Излизат на точно определено място винаги , стават едни такива дълги и са със светъл цвят (бели или едни такива като руси) та мисълта ми е ако ви излизат такива ... за какво излизат... На мен ми излиза само един на деколтето..
Нали се сещате за какво ви говоря  Laughing

# 1
  • Варна
  • Мнения: 672
Освен на деколтето, къде другаде? И защо са бели и руси?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Ми на деколтето само ми излиза и той е един  Laughing и аз това питам за какво излизат  Laughing

# 3
  • Варна
  • Мнения: 672
За пръв път чувам само за един косъм  newsm78
Отиди на лекар ако те притеснява или се консултирай с козметик  Peace

# 4
  • Мнения: 8 999
Имам си и аз - на мустака и на ръката. Обаче имам и едни постоянен, който е като четина - страшно ми е гот, като го отскубна. Сякаш изтръгвам злото от себе си.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 672
С писета ли го скубеш?Не става ли по-твърд така?

# 6
  • Мнения: 18 542
Много интересен въпрос, никога нямаше да ми хрумне, че такива косми може да растат с някаква определена цел  Laughing
Иначе и аз си имам, жалко че не щат да си кажат гадините кой ги е изпратил и с каква подла цел Mr. Green

# 7
  • Мнения: X
Много интересен въпрос, никога нямаше да ми хрумне, че такива косми може да растат с някаква определена цел  Laughing
Иначе и аз си имам, жалко че не щат да си кажат гадините кой ги е изпратил и с каква подла цел Mr. Green
Joy

# 8
  • Мнения: 3 154
Имам си и аз един такъв... под дясното око Shocked Дълго време го няма и току изникне. Добре поне, че е рус и мнооого тънък. Изскубвам го веднага щом го усетя, че е поникнал.

# 9
  • Мнения: X
Имам си и аз един такъв... под дясното око Shocked Дълго време го няма и току изникне. Добре поне, че е рус и мнооого тънък. Изскубвам го веднага щом го усетя, че е поникнал.
че това не си ли е просто мигла Flutter?

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Добре значи не съм само аз  Laughing и вас щом не ви притеснява няма да ме притеснява и мен  Laughing
И много е важно че разбрахте за какво ви говоря  Mr. Green  Laughing  Wink

# 11
  • Мнения: 3 154
Имам си и аз един такъв... под дясното око Shocked Дълго време го няма и току изникне. Добре поне, че е рус и мнооого тънък. Изскубвам го веднага щом го усетя, че е поникнал.
че това не си ли е просто мигла Flutter?

Ааа, то оставаше и мигли на 1 пръст под окото да вземат да ми растат Joy Не, не е мигла. Дълъг нагъл косъм е Close

# 12
  • Мнения: 3 611
Бре, каква тема  Laughing
Дам, имам си един. Само един.
То4но отстрани до пьпа ми се намира, става супер дьльг (около 3 см.) Crazy По_ рано го подстригвах, сега го скубя от време на време.
Забеляzах оба4е, 4е ми е иzляzла сьвсем малка бенка там..  Tired



Имам си и аз един такъв... под дясното око Shocked Дълго време го няма и току изникне. Добре поне, че е рус и мнооого тънък. Изскубвам го веднага щом го усетя, че е поникнал.
че това не си ли е просто мигла Flutter?

Ааа, то оставаше и мигли на 1 пръст под окото да вземат да ми растат Joy Не, не е мигла. Дълъг нагъл косъм е Close



хахаха, как се иzхилих zву4но, целият нет клуб сигурно ме 4у   Embarassed

# 13
  • Мнения: 3 830
Уф, и на мен преди време ми излизаше един такъв мн светъл, почти като бял, много дебел и твърд. Излизаше ми близко до външния ъгъл на дясното око, малко под окото.

Само го подрязвах, защото мислех, че ми е кадемче, но един ден го отскубнах и повече не се появи.

Имам и един друг малко под изпъкналата кост отзад в основата на врата, но той е мн мн тънък, рус и дълъг и се къса много лесно. Невъзможно е за момента да бъде отскубнат, защото се къса. Laughing

 Laughing Joy

# 14
  • Мнения: 3 830
Имам си и аз един такъв... под дясното око Shocked Дълго време го няма и току изникне. Добре поне, че е рус и мнооого тънък. Изскубвам го веднага щом го усетя, че е поникнал.

И на мен на същото място ми беше изникнал, но дебел и твърд. Laughing

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 13:43 от Estellia

Общи условия

Активация на акаунт