Фенове на Костенурките Нинджа

  • 24 383
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 468
Хайде и ние при феновете на костенурките.Моя син е направо луд по тях.Имаме сто вида .От най малки , до най - големи.Пластмасови , плюшени , всякакви.Пижами , чорапи ,фанелки , слипове.Все с нинджи .Имаме две страсти - нинджите и количките от филма" kars".Само костюм на нинджа нямаме ,че беше доста скъпичък 85 кинта. За малко да купим и лаптоп на нинджите , ама като разбрахме , че няма да му разбере нищо се отказахме.

# 31
  • Мнения: 81
Много фенове на костенурките ,и ние сме от тях  Simple Smile.Има ме богата колекция от хавлии дискове оръжия ,маски спално бельо ,халат за баня .Торта за рождения ден беше на костенурките ,голяма работа сме   Wink

# 32
  • Мнения: 4 841
Само костюм на нинджа нямаме ,че беше доста скъпичък 85 кинта. За малко да купим и лаптоп на нинджите , ама като разбрахме , че няма да му разбере нищо се отказахме.

За костюма - нашия е най-обикновен, купен е за 15 лева, явно този от 85 е с някакви екстри  newsm78 Кажи къде сте го гледали, да не минаваме оттам, че като нищо ще поиска още един  Mr. Green

За лаптопа - от 50 игри, които са в него, засега "вдява" и може да играе само на десетина, но ако "оцелее" една-две години, го виждам като доста добро помагало в частта по математика и английски. Синът ми е на 5, а като цяло повечето игри в лаптопа ги оценявам като за 7-8 годишни. Всъщност "игри" е силно казано, по-скоро са упражнения. Не съжалявам за покупката, въпреки, че не му използваме капацитета на 100%.

# 33
  • Мнения: 717
да се запишем и ние. не съм и подозирала, че това филмче така ще го зпалени. хванах онзи ден, че се опитва да го наизусти... Laughing ще прилагам обаче и аз техниката с обучението.

# 34
  • Мнения: 468
BirdsFlu  кажи от къде костюм за 15 лв?Този скъпия наистина беше много хубав.Черупката беше релефна и самата маска беше като истинска.Ама толкова пари не давам.И за палатката забраних да му се взима , че не стига дето е скъпа (пак около 80лв.) ами и място за нея нямам.Трябва пред блока Laughing

# 35
  • Мнения: 4 841
BirdsFlu  кажи от къде костюм за 15 лв?Този скъпия наистина беше много хубав.Черупката беше релефна и самата маска беше като истинска.Ама толкова пари не давам.И за палатката забраних да му се взима , че не стига дето е скъпа (пак около 80лв.) ами и място за нея нямам.Трябва пред блока

От един смесен магазин - книжарница/детски играчки. Костюма е зелен, на колената и лактите е щампирано в кафяво все едно има наколенки/налакътници. "Черупката" отзад е като апликация от кафяв плат на жълти шестоъгълничета, с някакъв мекичък пълнеж, така че стои релефно, ама съвсем малко, не като "истинска" черупка. Коланът и маската вървят отделно. Виждала съм ги и в други магазини от този тип. Доколкото разбрах, имало костюми в някакво магазинче за парти аксесоари на Пиротска, но не знам в какъв ценови диапазон са.

А ти за каква палатка говориш? Защото имам достатъчно място, добре ще ни дойде една палатка - дай повече инфо, моля  Praynig

# 36
  • Мнения: 187
Намерихме филма "Костенурките Нинджа - 2007" озвучен на български!!! Simple Smile
http://www.axelbg.net/details.php?id=17542&viewcomm=18122#comm18122

# 37
  • Мнения: 3 479
А моят малък нинджа иска книжки с костенурките newsm78 Никъде не съм виждала такива, а вие?

# 38
  • Мнения: 4 841
А моят малък нинджа иска книжки с костенурките newsm78 Никъде не съм виждала такива, а вие?

Издавани в България със сигурност няма. Аз купих миналата година два комикса от Германия, обаче след неколкократно прочитане реши, че не ги харесва особено и само си изрязваше фигурките, за да си прави театър...

# 39
  • Мнения: 187
А моят малък нинджа иска книжки с костенурките newsm78 Никъде не съм виждала такива, а вие?
На площад "Славейков" съм купувала преди време книжка за оцветяване с Костенурките. Към книжката имаше стикери, които показват с какви цветове да се оцветява.

# 40
  • Мнения: 549
Иние сме с вас.  bouquet bowuu

# 41
  • Мнения: 668
Мили мами, а дали случайно сте виждали ръчни часовници с "Нинджите"? Че скоро сме на рожден ден на един върл техен фен и се надявам да го зарадваме Laughing

# 42
  • Мнения: 3 479
В петък купих хавлийка за ръце (р-р 30х50 см) с картинка на костенурките  и учителя Сплинтър, светлозелена на цвят, от Централни хали. Матей е във възторг.
Имаше и с много други герои от филмчета. Освен тази взех и с мотиви от филмите Колите, Спайдърмен и Спонджбоб, но имаше с Мечо Пух и Цар лъв, както и доста подходящи за момичета. Един брой струва 2,50лв.

# 43
  • Русе
  • Мнения: 7 791
И моя Алекс в отбора.
За съжаление Алекс прилага бойните хватки от филма в ДГ. Така се беше увлякъл че се наложи да забраним гледането на сериите и неспирно да обяснявам че това е само филм.
Но вече месец не спира да повтаря реплики  и да ми разказва някоя серия  ooooh!

# 44
  • София
  • Мнения: 794
Яяяя-я-я, каква тема имало и ние да пропуснеме : ))))
Къде клуб на любители на костенурките нинджа и нас да ни няма в списъка!!! Хем да се запишем в темата, хем да я дръпна напред Grinning

Случайно открих тази тема, ровейки да търся нещо специално, което моя син мноооого мечтае да му купя. Някой от вас костенурко-фенове Simple Smile да е виждал къде се продават налакътници и наколенки за колело, с костенурките нинджа за 4-5 годишно дете? Моя син е видял някакво дете с такива и много иска да му купя. Не съм била с него, иначе щях да питам веднага от къде са Laughing Аз и без друго искам да му купя налакътници и наколенки, че сега, лятото с голите крака и с тези колелета, тротинетки... много пада, все ожулен ходи. Та така и така ще купувам, искам да са с костенурките, много ще се радва. Пък и сега е при баба си в Търново, връща се в неделя или понеделник и искам да го изненадам.

Моля помагайте Simple Smile ако някой някъде е видял такива да казва!!!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт