Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Боса по асфалта вървя си ...

Съвсем случайно ровейки се из интернет подаднах на информация, че в Младост 1 има някакъв Mladost City Center. Някой посещавал ли е този шопинг център, някакви отзиви? Май е нещо като МОЛ?
Цитирай

София

Живея с/у него.Няма нищо общо с МОЛ!Сградата е на 3 нива:сутерен с празни помещения все още;1-ви етаж с 3 магазина-1голям детски и 2 за дамска мода;2-ри етаж с офиси.От както сьществува нещо не вьрви!
Цитирай

София

http://www.aimoti.com/r.php?id=806  Peace
Цитирай

Бях прочела, че марката "ETERE" имат там магазин, което ме навя на мисълта, че е хубав шопинг център.

Ясно...значи не си струва..ще чакам да отворят другите шопинг центрове в Младост.
Цитирай

София

На последната спирка на 8мицата е тролеия.Има 3 магазина на кръст.Има ниакаъв детски-мисля ,че е Хиполенд!
Цитирай

За "Булевард"-а ли говорите? Няма да го бъде скоро, доколкото знам са им свършили парите. Като крайна мярка могат да предложат на наемателите да си купят площта, но май не им се иска.
Цитирай

Не, за друг става въпрос...Този, за който аз питам е в Младост 1 някъде близо до Цариградско шосе. А "Булевардът" се води Младост 1А.
Дано някога когато отвори "Булевардът" да си струва, че в квартал Младост няма нищо. Четох, че се очертава да има 3-4 търговски центъра в квартала.
Цитирай

От търговци знам, че Младост е квартала, в който най-много се пазарува. Вероятно затова изобилства от хипермаркети. И да тръгне "Булеварда", ако не махната тази клоака "Пътеките" все едно нищо... Crossing Arms
Цитирай

То да е само "Пътеките". Вчера се разхождах малко из Младост 1 и ми пролоша от гледката на грамадни кооперации, пътища с дупки и нахвърлени строителни отпадъци. То цялата ни работа е такава. Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.