Джонсън бейби ойл и другите бебешки масла?

  • 12 127
  • 46
  •   1
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Чувала съм, че някой хора ги ползвт като боди лосиони след баня newsm78
Вие какво мислите по въпроса? Ставали за много суха кожа и задържали влагата.
Аз си мисля, че бебешката козметика си е само за бебета, но в последно време все ми се набива на очи ето това

и много взех да се чудя Crazy

# 1
  • Мнения: 3 830
Да, ползвам бебешкото олио на Джонсънс, но зеленото:



Ползвам го само през лятото, защото изисква да се маже на мокра кожа и да изчакаш да изсъхне, а зимата умирам от студ, дори да е топло в стаята или банята. Много съм доволна, защото наистина хидратира десет пъти по-добре от всеки крем или лосион, освен това има страхотен, нежен и ненатрапчив аромат Peace

# 2
  • Мнения: 10
Не се чуди  Laughing Аз го използвам от 3-4 години и съм много доволна.Аз съм с много суха кожа и това е най-доброто.Виждам на снимката и гел олиото то е по- лесно за нанасяне препоръчвам ти  него   Peace Ще си мнооого доволна убедена съм.

# 3
  • Мнения: 4 435
Аз използвам това с лайка да си махам водоустойчивата спирала с него.Много лесно става и не се мъча с нищо друго.От години мама ме е научила така. Blush Иначе тялото не съм си мазала.

# 4
  • Мнения: 1 165
Аз използвам това с лайка да си махам водоустойчивата спирала с него.Много лесно става и не се мъча с нищо друго.От години мама ме е научила така. Blush Иначе тялото не съм си мазала.
Супер идея PeaceА аз се мъча с едно тоалетно мляко ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 885
Аз използвам това с лайка да си махам водоустойчивата спирала с него.Много лесно става и не се мъча с нищо друго.От години мама ме е научила така. Blush Иначе тялото не съм си мазала.

Славче, после измиваш ли го?
Защото аз съм чувала, че ако се слага мазно под очите, задържат вода и подпухват!

# 6
  • Мнения: 4 435
Аз използвам това с лайка да си махам водоустойчивата спирала с него.Много лесно става и не се мъча с нищо друго.От години мама ме е научила така. Blush Иначе тялото не съм си мазала.
Супер идея PeaceА аз се мъча с едно тоалетно мляко ooooh!

Много лесно става.Може на тампонче или на памуче.Е,малко си по-мазничка след това,но се оправя.А  аз понеже мразя такива тампончета и памуци,защото все ми влиза някоя частичка в окото  ooooh!,и направо си сипвам малко на пръстчето и потърквам няколко пъти и с водичка-топла и готово.

# 7
  • Мнения: 3 830
Не се чуди  Laughing Аз го използвам от 3-4 години и съм много доволна.Аз съм с много суха кожа и това е най-доброто.Виждам на снимката и гел олиото то е по- лесно за нанасяне препоръчвам ти  него   Peace Ще си мнооого доволна убедена съм.

Да, май гелът е по-добрият вариант, защото олиото е мн течно и не е мн лесно да се ползва. Изтича ти между пръстите, ако не го сипеш на дланта, стича се по бутилчицата, после се налага да я бършеш, за да не оставя мазни следи по повърхности разни...

Някой ползвал ли е гел и ако е ползвал, да сподели дали е по-добър и дали има някаква съществена разлика от олиото. Praynig

# 8
  • Мнения: 3 830
Аз използвам това с лайка да си махам водоустойчивата спирала с него...

Славче, после измиваш ли го?
Защото аз съм чувала, че ако се слага мазно под очите, задържат вода и подпухват!

Това с подпухването е сигурно, ако се мажеш с нещо по-мазно в зоната на очите. Знам го от личен опит. Веднъж се бях наклепала, та на другата сутрин приличах на настъпана жаба hahaha Joy

# 9
  • Мнения: 4 435
Аз използвам това с лайка да си махам водоустойчивата спирала с него.Много лесно става и не се мъча с нищо друго.От години мама ме е научила така. Blush Иначе тялото не съм си мазала.

Славче, после измиваш ли го?
Защото аз съм чувала, че ако се слага мазно под очите, задържат вода и подпухват!

Да,мия го с хладка водичка.И после си измивам лицето с пяната на Лореал Хепи дерм.То не остава следа от мазното.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 176
Някой ползвал ли е гел и ако е ползвал, да сподели дали е по-добър и дали има някаква съществена разлика от олиото. Praynig[/color]
Ето този съм пробвала.

Не е толкова мазен като олиото.

# 11
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Значи ми е време да опитам и аз с мазаниците на бебешко олио/гелче, каквото намеря Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 1 176
Значи ми е време да опитам и аз с мазаниците на бебешко олио/гелче, каквото намеря Hug
Харесвам бебешките кремчета, лосиони. Но ползвам рядко. И не само на Johnson's.  Grinning
На Johnson's /гел с лавандула/ мисля, че ще ми хареса и на мен.




# 13
  • София
  • Мнения: 420
Някой ползвал ли е гел и ако е ползвал, да сподели дали е по-добър и дали има някаква съществена разлика от олиото. Praynig[/color]
Ето този съм пробвала.

Не е толкова мазен като олиото.
И аз ползвам това.Много съм доволна.Половин час  след нанасяне стои влажно,а не мазно.Задържа влагата и на другия ден.Изчезнаха ми грапавините(от малки  непораснали косъмчета) по  бедрата(появяващи се  през зимата ).
И това -след като съм опитвала почти всичко на пазара за суха кожа.

# 14
  • Мнения: 187
Аз съм със суха кожа и това е едно от малкото неща, които ми влияе добре. Аз съм много доволна - ползвала съм това с лавандулата и лайката.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт