Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте, имаме следния проблем с моя приятел след като правим секс много му се зачервява и някой път му се подува.Когато е с презерватив не му става така. На мен нищо ми няма смисъл нищо не ме боли. Каква може да е причината, какво може да ми има че така му става защото явно в мен е причината тъй като през останалото време нищо му няма?
Цитирай
 newsm78 Здравей, аз мисля  че трябва да отидете на лекар Naughty т.е. при твоя гинеколог причината може да е някаква инфекция протичаща и в двамата, но в случея при него е по силна. От личен опит ти казвам, че когато на единия му има нещо то е и в другия. Аз мисля, че става въпрос за някакви бактерии или Кандида (гъбички). При мъжете Кандида протича зачервяване или белезникави налепи на главичката.
Имаш ли бяло течение?
Цитирай
Имам бяло течение да, но за гъби4ки преди 3 години съм имала и протичаха с обилен сърбеж. Сега нямам такива оплаквания даже съвсем никакви?
Цитирай

дали е възможно влагалището ти да е със засилена киселинност и затова да му става така...?все пак трябва да се говори с лекар
Цитирай

Сега нямам такива оплаквания даже съвсем никакви?
Tова не пречи да си направиш един профилактичен преглед, хем така ще успокоиш и себе си и него така че отивай на лекар  Peace
Цитирай
 Thinking най- добре наистина да отидете на лекар мисля, че като си направите иследвания ще си покаже. Трябва да ти вземат секрет и на него също newsm78
Цитирай

Цветина, ходи ли на лекар  newsm78
Какво ти казаха  Thinking
Айде стискаме палци всичко да е наред и бързо да се оправяте  Praynig Wink
Цитирай
ZDR IMAM PROBLEM NEMOGA DA IZPITAM ORGAZAM A SEX SPRIQTELQT MI E SYPER PREDI POLUCHAVAX S BIVSHIQ NO SAMO 1 2 PUTI A S TOVA MOMCHE NE SAMO POCHYVSTVAX 2 3 PUTI CHE SE NAPISHKVAM NO MALKO KAKVO OZNACHAVA TOVA
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.