Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

Има ли запечатано в съзнанието и спомените ви някое изпращане? Човек, за когото да сте се радвали че изпращате и че никога повече няма да видите, примерно? Ронили ли сте сълзи или на момента сетивата и тялото ви всъщност не са осъзнавали какво точно се случва. Адекватните хорските реакции не винаги са проявени в точния момент и на точното място. Човешки му работи.
  За Chanel знам, нея милата хич и няма да я питам  bouquet.

Цитирай

Аз съм цар на неадекватното поведение. Колкото повече ми е мъчно, толкова по- истерично се смея. Колкото по- притеснена съм, толкова повече се усмихвам.
Но имам едно сбогуване, когато буквално усещах мъката си като болка. Не помня, колко адеквата ми е била реакцията. Помня само колко много ме болеше. Женски му работи!
Цитирай

Аз съм цар на неадекватното поведение. Колкото повече ми е мъчно, толкова по- истерично се смея. Колкото по- притеснена съм, толкова повече се усмихвам.

И аз съм така. Хората около мен понякога не могат да разберат какво става. Ама то това си е един вид защитна реакция. 
Цитирай

В повечето случаи усещам как пада тежест от мен ...после започва да ми става мъчно и накрая изпадам в депресия и рева
Цитирай

Физическа болка изпитвам, когато човека ми е бил скъп. Понякога- облекчение, че са ми спестили усилието аз да го кажа.  Но винаги усещанията ми са на физическо ниво. В първия случай се правя на непукист, във втория- в общи линии безразлична.

Мога болна да легна от мъка след нежелано "Сбогом"  Laughing Е, не чак толкова драматично, но почти.
Цитирай

Това със смеха е наистина защитна реакция и по мое мнение. Добре е макар и неадекватно, когато ти идва да се смееш отвътре. На мен не ми се получава, опитвала съм се да се насиля и се е получавало точно " смях през сълзи " Confused
Цитирай

Ах,душички милички.
Цитирай

Реагирам, сякаш всичко е в рамките на нормалното. След 30 мин. - криза.
Цитирай

Варна

Определено е защитна реакция. Иначе не мога да си обясня защо се смях истерично час, след като погребахме баща ми. А след това три дни плаках.
Цитирай

София

Не казвам "сбогом", а "довиждане".
Цитирай

В тъмната гора.

Преди 11 години ми се случи, имах чувството, че ще умра, сякаш нямаше живот след това. Ужасно е. Времето лекува и една голяма любов се превъзмогва с началото на друга любов. При мен така се стекоха обстоятелствата и съм благодарна на Бог, иначе щях да се самоубия.
« Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 12:24 от Mishel_ »
Цитирай

Е, ако знаеш че наистина срещата е последна? Осъзнато ли е казното" Довиждане " или е от онези думи, които се изтъркулват преди ума да ги е преценил?
Цитирай

София

Е, ако знаеш че наистина срещата е последна? Осъзнато ли е казното" Довиждане " или е от онези думи, които се изтъркулват преди ума да ги е преценил?
Няма как да го знам. Никоя среща не е последна  Smile
Цитирай

Преди 11 години ми се случи, имах чувството, че ще умра, сякаш нямаше живот след това. Ужасно е. Времето лекува Шанел и една голяма любов се превъзмогва с началото на друга любов. При мен така се стекоха обстоятелствата и съм благодарна на Бог, иначе щях да се самоубия.
Не разбирам това послание към мен.Аз нямам нужда от нова любов.Имам нужда мъжът ми още поне два месеца да не се качва на кораб.
Цитирай

Не плача. Не се смея. Реагирам с дебилно безразличие, защото всъщност отвътре се чувствам... празна. И всичките ми сили вместо за реакция отиват за това, да ме "държат" изправена и в човешка форма. Обикновено осъзнавам какво точно се е случило и реагирам много след това. Така другите си мислят, че съм супер корава и безсърдечна. Което не е пък и ужасно лошо.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора