Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, преживели загуба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Русе

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sadсъвсем неусетно си измина.даже стана почти година и 1 месец откакто почина в 6-я месец на бременността.все се опитвах да си намеря някаква работа и да не се замислям ама като се сетя че наближава и термина ми.......................не съм палила свещичка а ми се искаше....но като минах днес покрай църквата и ми се доплака.само при мисълта да вляза за да почета паметта на мъртвото ми бебче!в деня на годишнината само си поплаках малко преди работа и после трябваше да се усмихвам и да се правя че нищо не е станало,нали знаете как е.даже не можах с някой да си поговоря....мислех си че като мине първата година ще ми олекне ама а де!!!и сега се стопли времето и излязоха бременните и маиките с количките и аз хем им се радвам хем ми е тъжно защото вместо да съм на работа и да ги гледам отстрани трябваше да съм една от тях и да си говорим за пелени,пюрета,прохождане........и знам че и моето време ще дойде ама някакси тази мисъл в момента никак ама никак не ме топли.а моето беб4е толкова ми липсва!!!!!!!!!!!!!!!!!!сега трябваше да е на 8 месеца......
Цитирай

у дома

Знам колко ти е тежко и честно казано дано при теб не е така,но аз вече почти 7г не забарвям тази черна дата,въпреки че си имам две прекрасни момченца ,но винаги си спомням как през май 2001г загубих в края на шестия месец от бременността си първородното ми бебче...Много е тежко и като наближи винаги изпадам за около седмица в черна дупка,добре че са децата та нямам много време ....Успех в бебеправенето и стискам палци да се похвалиш и с хубави новини!
Цитирай

Съжалявам Аничка, съжалявам, че още едно майче е минало през този ад. Crying or Very sad
Мога да споделя на мен какво ми помогна да си стъпя на крака - подкрепата на приятелите и този форум. Някои хора успяват да надмогнат болката като не говорят за нея, при мен е точно обратното - аз трябвада говоря, да я преживея отново, докато приема случилото се. Благодарение на момичетата тук успях да приема... два пъти. Когато имаш нужда - пиши за чувствата и онова, което терзае съзнанието ти. Наистина олеква мъничко. Не че някой може да накара болката да изчезне, но е различно когато усещаш че не си така страшно сам.
Цитирай
Здравей мила Аничка.Това,което си преживяла аз го преживях преди 3год. с тази разлика,че на мен ми се случи в 36г.с.Точно утре на 2.02.се навършват 3год.Единственото не6то,което ме успокоява е прекрасното момченце,което си имам и искрено ти желая и на теб да се случи.Миличка вярвай,желай го с цялото си сърце и ще видиш че Бог не те е забравил. Hug Hug Hug
Цитирай

Аничка,  spoko.
Аз изгубих своето момченце в 29-30 г.с. Беше много мъничък, за да живее. Минаха 4 г. и половина оттогава, а и още по-тежко ми е, защото този кошмарен ден съвпада с моя рожден ден...
Майките никога не забравяме, но вярвай, че тепърва ще усетиш и сладостта на майчинството. Желач ти го с цялото си сърце.
Цитирай

на морето

Аничка, съжалявам много за случилото ти се,но да знаеш болката е още по-голяма когато родиш и загубиш бебето.Когато си го видяла ,държала,прегръщала,целувала и кърмила.Аз преминах през този ад и знам какво е.Съчувствам ти най-искрено и аз като тебе видех майките с колички се раздирах от мъка.Още повече ,че всичките ми приятелки са с бебета.Но трябва да бъдем силни.Желая ти мн скоро да прегръщаш своята рожба и никога да не се разделяте.Успех!
Цитирай

София

Аничка,  spoko.
Майките никога не забравяме, но вярвай, че тепърва ще усетиш и сладостта на майчинството. Желач ти го с цялото си сърце.
аз също ти желая здраво и хубаво детенце да те радва скоро Hug
Цитирай

Шопия

Аничка,  Hug
Дано скоро да имаш възможността да отброяваш дни, месеци и години на щастие.  Hug
Цитирай

Русе

искренно ви благодаря за подкрепата момичета!!!!!незнам какво друго да ви кажа освен 'благодаря' и   bouquetстрахотни сте!!!!
Цитирай

Пусни си Faint и се наплачи с цяло гърло. Ако не помогне ще си я надуя и аз. Пиши ми на ЛС, за да си говорим за общата страст и мечтаем за по-добри времена.  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.