Споделете 46

  • 22 552
  • 1 156
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Споделете 45

Пу, първа да споделя, че днес мъжа ми има рожден ден. Да ми е жив и здрав! Наздраве! Наливайте се за негово здраве!

# 1
  • Мнения: 516
Наздраве, Кампари!

# 2
  • Мнения: 3 423
Ама, разбира се, наздраве!
Не го оставяй сам в леглото!
Поне не тази нощ.

# 3
  • Мнения: 3 034
наздраве и ... гоорчиииво !

да споделя, че напълних един албум с 300 снимки и се чувствам изтощена.  Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Кампари, да ти е жив и здрав мъжа!

Искам да споделя, че от няколко дни ми се ядат пържени филии със сладко от боровинки на Панорамата в Доспат. Който е бил там ще ме разбере...

# 5
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Да ти е жив и здрав, Кампари! И като за децата (че мъжът си е още едно дете в къщата), да кажа -  И МНОГО ДА ТЕ СЛУША!!!  Mr. Green

Умиргам от глад! Ровя, ровя... нищо не си харесвам. А пак ще чертая до сутринта. И стомахът ми пее не-знам-си-коя-симфония.
Току що видях най-грозния сайт на света, с най-грозните проекти, с най-некадърното рендване. А аз ще седя до утре само и само да си направя проекта още малко по-добър. Щях да се гордея със себе си ако знаех, че си струва. Ама като знам, че няма справедливост...  Twisted Evil

Ако си доизпия колата, няма да имам за сутринта, а тогава ми е жизнено необходима. Мамка му!

# 6
  • Мнения: 2 386
Честит рожденик!
Честита нова тема!

Честито ми разболяване..


Споделям, че съм с ново апмлоа. Искам да си сменя юзърнейм-а, но не мога да реша..
Приемам предложения.



# 7
  • Мнения: 803
Да ти е жив и здрав и да не те ядосва, а само да те радва Grinning
Споделям, че днес цял ден свалям тежка музика и мноооогооооо ми харесва...Особено съм впечатлена от Hammerfall. Цялата дискография дръпнах и си куфея сама посред нощите..Да, знам, че не съм у ред, не е нужно да ми го казвате Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 052
Кампари-честит рожденик!

evanescent-честито ти амплоа. Ужасно чувствено и секси, чак ме е яд, че не съм го видяла по-рано. А името, името ти трябва да си го дадеш.

Честита ни нова тема.

Да споделя, че ми допадна литературният анализ на Селинджъра. Е, малко в повече са ми фалическите символики, но му прощавам все пак е мъж, а те винаги мислят, че е замесено и безценното им.

Мисля, че е павилион.

Ужасно ме боли разкъртената ми челюст, дано не ми се наложи пак да пия антибиотици. Някой да знае вода за уста след хирургически интервенции, но да не е Корсодил, станах алергична към него.

Пожелавам си един спокоен и весел ден, на вас също.

# 9
  • Мнения: 281
Добро утро!

Отказах секса заради Споделете, а и Естер се жертва, така че съм двойно подсигурена.
Споделям, че не можах да позная Флор в първия момент.

# 10
  • Мнения: 3 405
Добро утро  Tired
Ла Редута ме засмука и сега ме центрофугира. Излиза ли се читав от там? Поддадох се на истерията.

о, Ев  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 078
Добро утро , пълнолуние ли имаше тази нощ ?
http://www.youtube.com/watch?v=764ZIoY216E ,поздрав .
Докато бодърствах  в главата ми се възроди една балада за метълите  - Твоя честен гняв от ада в миг извира без пощада ,върху тъпите дискари тежко за да се стовари .Диско туй петно за храма ,тази музикална драма ,дребна ,крастава и гнусна кой те на земята пусна .Надигнете се другари метъли заклети ,стари зазвънете вий с китари прогонете тези твари ....

# 12
  • Мнения: 281
Анджи, прави като мен - изчакай един или повече дни и ако все още мислиш за "нещото" си го купи.
Има вероятност да е свършило и да те е яд, но пък не купуваш излишни неща, а само такива, които много много много ти харесват.
Някои приятелки взеха пример от мен и са доволни много, мъжете им също.
Работи наистина.

# 13
  • Мнения: 2 386
Три пъти се връщах да прочета коя е тази Ев, Ан! hahaha ooooh!
Безсънието не ми прощава, да знаете. Снощи не мигнах въобще, как е възможно повече от месец да не мога да се адаптирам към българското време....
Фрида, много мило. Heart Eyes Очаквам Шанел да си познае дивана. Laughing

Ей, Catch, мили спомени нахлуха..

Сетих се за още една :

Когато пукна, няма да се свърша
Ще бъде свежа мойта кожа
Защото спиртът, който съм изпил
Не ще ми позволи да се разложа.

Малко е прекалено за 7 сутринта, но.. ще го преживеете, не съм го писала аз .. все пак. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 585
Добро утро!
Честит рожден ден на мъжа Кампарин!
Поради липса на кампари мога да си добавя ром в чая.

Общи условия

Активация на акаунт