Споделете 46

  • 22 602
  • 1 156
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 891
Кампари, да ти е жив и здрав   bouquet

# 31
  • Мнения: X
Благодаря ви за пожеланията! Рожденника също ви благодари! Няма да ви го показвам обаче. Mr. Green
 Пратих го да работи. Рожденник, но и глава на семейство, все пак.

galll,  аз, че ще маам по задачи- ще маам, ама и за кафе се надявам да ми остане време. Ще свирна когато стане ясно кога точно ще е ходенето.

# 32
  • Мнения: 9 903
Сетих се на кого ми прилича тити - на Канна Рачева.
толкова ли ми виси косата?  Tired
скапа ми деня  Crossing Arms

я припомнете за този грип - детето се събуди с 39 градуса, иначе нищо му няма, жив и игрив си е. Педи обаче иска да го види, като му сваля Т. Така ли се почва или нещо друго ще ни гази?

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Ох, забравих.
Кампари, честит ти рожденик. Да е жив и здрав и много да те слуша.  Mr. Green   bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Мнения: 503
Добре, Кампари!

# 35
  • Мнения: 281
Кампари, честит ти рожденик!

# 36
  • Мнения: 1 992
тити, аз и детето нямаме температура. Ама се влачим с едни запушени носове, мен ме боли цялото тяло, за нея не знам. Моята педиатърка каза, че при някои има много висока температура, а при други - хич.
Кампари, честит ти рожденник! И аз като Флор да кажа:"Не ти е лесно" Mr. Green

# 37
  • в Низината
  • Мнения: 705
Кампари, честит рожденник!

Споделям слънчевото си настроение днес. Денят е важен - ще се реши дали мъжът ми ще остане на тази работа или детето скоро пак ще има двама детегледачи.
Следобяд съм на фризьор.

Детето започна да оздравява. Кашля, но нещата вървят към оправяне.

# 38
  • Мнения: 3 423
Добрутро, хиени!

Споделям, че не мигнах цяла нощ.
Моля, ако съм повече от мила днес,
да ме изтърпите безмълвно, мерси.

# 39
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Влюбих се в аватара на Фрида.

Фло, знаех си, че ще се постараеш за мен Heart Eyes

Честит рожден ден на мъжа на Кампари. Мъжете водолеи били щедри във всяко отношение. Така ли е?

# 40
  • Мнения: 2 161
Аз снощи спах като пън.Не съм мърдала дори,мъжът ми се навеждал върху ми,за да ме чуе дали дишам.

# 41
  • Мнения: 2 161
Очаквам Шанел да си познае дивана. Laughing

Не е същият диван.

# 42
  • Мнения: X
Мъжете водолеи били щедри във всяко отношение. Така ли е?

Хм... Thinking Сигурно зависи от асцендента, но като цяло аз не се оплаквам от Водолея вкъщи. Дори не разбирам Флор. Rolling Eyes Свикнала съм с водолеи, защото и баща ми е такъв.

Лисо, теб те изтрайвам  само когато си повече повече от мила. Не съм сигурна, че ако се захаросаш ще те обичам.

gergi, консултира ли се с календара на Волфио за подстрижката?Ако не си -бягай в КМ, или в предишното Споделете, където има линк към него.

тити, и мен, и  децата Соломонката ни поздрави само с висока температура. При децата беше за ден-два, но при мен беше ужасно. Три дни почти през цялото време бях с температура и се чувствах  като изпразнен мъжки полов орган.

# 43
  • Мнения: 4 300
Споделям полуизпита чаша с капучино и голяма празна купа от шоколадови бисквити. Днес съм особено щедра Mr. Green

Една мисъл ме гложди от известно време и ще я споделя. Има ли изобщо жени, които след употребата на епилатор да постигат 4 седмици напълно гладки крака? Тея реклами ми бъркат не знам къде.

# 44
  • Мнения: 2 212
Така е. Потвърждавам. За щедростта де ама докато публикувам сто неща изписахте.

Кампари, честит да ти е мъжа, здрав, много да се обичате!




Общи условия

Активация на акаунт