Социални придобивки?

  • 1 874
  • 28
  •   1
Отговори
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Понеже от няколко дни съм в чуденка върху въпроса: къде и как да се хранят служителите във фирмата в която работя... Въпросът ми е: Ползвате ли някакви социални придобивки във фирмата където работите....? И какви ? Интересуват ме по - специално ваучерите за храна (там където има такива) - на каква стойност са? Благодаря

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 844
Ваучерите по принцип са до 40лв., до тази сума не се облага с данък
(доколкото аз съм запозната).
Иначе аз не ползвам никакви социални придобивки.

# 2
  • Мнения: 99
При нас има ваучери на стойност 40 лева на месец, които аз използвам в Билла. Иначе имаме и мобилен телефон до 35 лева на месец, както и пълна медицинска застраховка, без стоматологична помощ, в Дженерали Закрила.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Имаме 35% намаление в заведението долу, но там така или иначе яденето стана супер гадно и не ядем там. Simple Smile
Иначе - транспортна карта или съответната сума за бензин, доболнична и болнична помощ (без стоматологична) до 1500 лв или нещо подобно.

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
сл. телефон и плаващо работно време
друго не ми трябва, пари като дават аз се оправям.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 179
Телефон, лаптоп, 50 лв. за храна - в кеш, коледни, великденски, за море, за дрехи и годишни бонуси.

# 6
  • Мнения: 340
Телефон, лаптоп, 50 лв. за храна - в кеш, коледни, великденски, за море, за дрехи и годишни бонуси.
ухааа...,къде е тава бе?  ooooh!
При нас безплатна кабелна ,Интернет и ваучери за 40лв

# 7
  • Мнения: 721
Ваучери "Содексо храна" за 40 лева, телефон, лаптоп, безплатно лечение за мен и семейството ми, допълнително пенсионно осигуряване от фирмата, бонус и др.

# 8
  • Мнения: 600
не бих третирала лаптопа като придобивка, като напуснете ще си го вземете ли?

при нас има телефон без лимит на сметката; обяд до 10лв; коледна премия(ама това май не е към соц. придобивки); коледен подарък(в пари и нещо за дома); пари като се ожениш и родиш дете и първите 6 месеца платени(след раждането, де, не след сватбата Mr. Green); безплатно медицинско обслужване за цялото семейство, покрива доста неща без стоматолог. медицинска застраховка за път по време на работа. иначе в офиса плодове, вафли, кафе, безалкохолни на корем. и проявяват разбиране като трябва да ходи по институции и болници и закъсняваш за работа.

туй то.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 808
КАСИС, къде работиш да дойда и аз???????

При нас няма никакви социални придобивки.

# 10
  • Мнения: 4 965
Трия. Все пак не е коректно да развявам подобна информация насам-натам /не, че е тайна, защото условията важат официално за всички служители, ама все пак/. Кой видял, видял.

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 19:59 от azaf

# 11
  • Мнения: X
Мислех, че работя на хубаво място, но последният пост ме съсипа! Отивам да си се депресирам на балкона с една цигара!

# 12
  • Мнения: 525
Интересуват ме по - специално ваучерите за храна (там където има такива) - на каква стойност са? Благодаря

Карта, с която в заведението, находящо се в сградата на холдинга, можеш да се "нахраниш" за 1.50 лв. на ден. Останалото си го доплащаш.
Абсолютно недостатъчно.

Както беше написал Лабрадор мисля:), добре оформеното възнаграждение ще бъде отлична възможност за работодателя да не занимава твърде натовареното си ежедневие с въпроса Къде и какво похапват моите служители... Wink

# 13
  • Мнения: 600
КАСИС, къде работиш да дойда и аз???????

При нас няма никакви социални придобивки.

ще си изгубя анонимността, ако кажа Mr. Green

но като гледам, май при azaf е по-добре Crossing Arms . тя получава бонус няколко пъти в годината, а аз не искам да се скъсам да раждам деца за пари Sick

# 14
  • Мнения: 14 472
Мислех, че работя на хубаво място, но последният пост ме съсипа! Отивам да си се депресирам на балкона с една цигара!

 hahaha
наистина...азаф да не работиш за гугъл?

Общи условия

Активация на акаунт