Съмнението ме убива...

  • 7 663
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Аз съвсем скоро преживях подобно нещо, има предвид съмнението. Според мен, трябва да се поразровиш и да разбереш истината. Аз така направих. Оказа се че е имало защо да се съмнявам, боли, адски боли, но поне съм на ясно.

# 31
  • София
  • Мнения: 17 259
Виж сега, единственото, което трябва да те интересува в момента е как би постъпила, ако има друга.
Ако смяташ, че би преглътнала и бихте продължили напред – изобщо не ти трябва да знаеш какво става, приемай обясненията му за чиста монета, за какво ти е да се затормозяваш с подробности.
Ако обаче си готова да приемеш всички последствия – направи необходимото да разбереш истината. Това е по-лесно, отколкото предполагаш в момента, в който си отвориш очите – прибери се неочаквано няколко пъти, посети го в офиса …
Истината, ако наистина я искаш, е, че мъжа ти има връзка. Писала съм го това няколко пъти на няколко момичета (вкл. и на ver4eto_77 тук) и винаги са ме нападали откъде съм толкова сигурна, да не съм им светила. Ами сигурна съм, минала съм през това, в съседния форум много момичета сме минали през това и сме го обсъждали и анализирали до припадък. И ние не правихме секс около 3 месеца, и при мен бяха виновни килограмите (другата беше наполовина и на възрастта и на килограмите ми, така че към момента ми е ясно защо не ме е искал), и аз си затварях очите за очевидното, че дори и дадох няколко шанса. Само че аз по този начин не мога да живея, някои могат, аз не.
Ами това е, искаш или не искаш истината, това е въпроса.

# 32
  • Мнения: 2 131
Цели 6 килограма!!!!!!! Аууууууу - ми естествено, че няма да иска да правите секс. Mr. Green Аз направо не знам как се понасяш с цели 6 кг отгоре!  hahaha hahaha hahaha
Шегувам се, разбира се. Това е смехотворно и абсурдно - независимо дали става въпрос за шест или повече кг.
Съмнението е много лошо нещо. Според мен, намери начин и разбери дали наистина това е вярно. По-добре да знаеш и да приемеш фактите, да решите какво ще правите, отколкото непрекъснато да те човърка съмнението. Идеята да се правиш, че не ти пука не е лоша. Аз също мисля, че ще стане по-малко внимателен и ще се издаде.

Мисля че когато на един мъж му се иска, килограмите не са от такова значение.
Така е. Аз качих 28 кг по време на бременността. Мъжът ми искаше да правим секс още, когато имах 20 кг да свалям.

# 33
  • Мнения: 296
Ако се замислиш сигурно ще се сетиш за нещо, от което да разбереш коя е тя. Винаги има за какво да се хванеш. Или блъфирай - кажи, че си ги видяла ти например. Той ще отрича, да. А може и да те изненада - да си признае. Няма какво да се съмняваш - ясно е като бял ден. И мисля, че няма смисъл да го чакаш да се наиграе, или да си изживява връзката. Дори и да преглътнеш тази му тръпка, много е вероятно да има следваща. Аз бих поставила нещата ребром - аз ли ще се изнасям, или ти ? Днес, или утре? Така е по-вероятно да му се наместят чивиите. И ще искам истината. Ако има малко достойнство - ще ти я даде/в което се съмнявам след аргументите му за килограмите/.  Не губи времето и най-вече нервите си.    

# 34
  • София
  • Мнения: 17 259
Съгласна съм с всичко, което е написала Гретел, с изключение на това, че той ще си каже истината.

# 35
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Би си казал истината само ако иска да приключи с връзката, и да започнете начисто.
Е, може пак да поспести нещичко, де  Wink
Но поведението засега не показва нищо такова.

# 36
  • Мнения: 431
Започвай да пестиш пари и да прехвърляш имущество.

# 37
  • Мнения: 474
Накарай го да събере той черните косми от теракота и ако след някой друг ден пак видиш косми, пак той да ги събере и така докато не му се наложи да даде ясно обяснение от къде толкова редовно се появяват у вас. Ако толкова често се вижда с тези негови приятели и жената всеки път си сее косите по мъжа ти, мисля че имаш ясно право да го притиснеш да си признае. Но се подготви, ако признае нещо, каква е следващата ти стъпка.

# 38
  • Мнения: 215
Много разумно разсъждаваш, съгласна съм с теб. За да си спестиш други горчиви моменти намери начин да събереш доказателства. След това действай както сърце ти подскаже.
Повредата не е в твоя телевизор, знаеш, нали? Peace

Спри за известно време да му казваш за съмненията си, остави го да не е нащрек постоянно и да се крие, а ти през това си събирай доказателствата. Идва един момент, когато всичко лъсва и тогава няма как да отрича. Тогава вече не си затваряй очите , а вземи правилното решение. Успех!

# 39
  • Мнения: 215
Накарай го да събере той черните косми от теракота и ако след някой друг ден пак видиш косми, пак той да ги събере и така докато не му се наложи да даде ясно обяснение от къде толкова редовно се появяват у вас. Ако толкова често се вижда с тези негови приятели и жената всеки път си сее косите по мъжа ти, мисля че имаш ясно право да го притиснеш да си признае. Но се подготви, ако признае нещо, каква е следващата ти стъпка.

Е тая жена до сега без коса да беше останала, толкоз косми такова чудо. Дали не ги подхвърля нарочно, а мъжа пък да е толкова тъп, че поне влизайки у вас да си ги маха

# 40
Здравей,

Единственото което мога да кажа след като прочетох поста ти е : http://kartel.free.bg/ . Ползвала съм услугите им и се справиха много добре. Съвета ми е да не използваш единични частни детективи, защото могат да не излязат коректни и да отидат при мъжа ти за по-висока миза.

Единствено се надявам, че ще си наясно със себе си когато разбереш резулататите! За себе си знам, че искам истината. Независимо каква е.

Ако не искаш да даваш пари за шпиони Simple Smile .. дай ги за дълга екскурзия. Там почти няма начин да ти избяга - и от леглото и от телефона. А и любовницата може да го зареже Wink.

# 41
  • Мнения: 215
Здравей,

Единственото което мога да кажа след като прочетох поста ти е : http://kartel.free.bg/ . Ползвала съм услугите им и се справиха много добре. Съвета ми е да не използваш единични частни детективи, защото могат да не излязат коректни и да отидат при мъжа ти за по-висока миза.

Единствено се надявам, че ще си наясно със себе си когато разбереш резулататите! За себе си знам, че искам истината. Независимо каква е.

Ако не искаш да даваш пари за шпиони Simple Smile .. дай ги за дълга екскурзия. Там почти няма начин да ти избяга - и от леглото и от телефона. А и любовницата може да го зареже Wink.


 Joy E, ади стига, не е истина просто това, което предлагаш. българска детективска агенция, че то и сайта като им погледнеш трябва да ти е ясно, че работа не вършат - дадени на вятъра пари ще са. Не съветвам авторката да ползва услугите на каквато и да е детектевска агенция

# 42
Ох, мила,мила,това съмнение как боли!!!Аз лично съм го изпитвала!Много гадно!
Предлагам ти да му проверяваш разпечатките, номера на въпросната чернокоса несъмено ще блесне.Кой знае каква смотана фльорца е!Сподели на твои много лични и точи познати да го проследят, когато се изкъпи , напарфюмира и излезе.Проверявай джобовете му,претърсвай колата му, не за да се превърнеш в един изкукал дедектив,а просто да разбереш истината.
Бъди винаги нащрек и много, много умна, анализирай го психологически.
Но ако това продължава цял живот, струва ли си да живееш с този човек?
Как е хубаво човек да живее спокойно и без съмнения, но случи ли се едно такова нещо, просто се разсипва и всичките му илюзии и въздушни кули се стоварват с такъв трясък, че не може да разбере какво става в един момент.
Пожелавам ти да бъдеш много силна , живота продължава...

# 43
  • Мнения: 476
Започвай да пестиш пари и да прехвърляш имущество.

Точно това бих направила аз.

# 44
  • София
  • Мнения: 442
Започвай да пестиш пари и да прехвърляш имущество.

Точно това бих направила аз.
мда, няма време за самосъжаление, спасявай се

Общи условия

Активация на акаунт