За децата и столчетата в колите - СПЕШНО!!!

  • 677
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Привет!
Във връзка с темата от тази сутрин в сутрешния блок на бТВ за столчетата и седалките за кола за деца.
Утре темата продължава и се търсят майки или татковци или и двете заедно с детенце съответно, които да споделят собствения си опит в поставянето на детето си в столчето. Как се закопчава, на предната или на задната седлка го слагат, по посока на движението ли или обратна посока настаняват детето, проверявани ли са от КАТ в тази връзка. Налагана ли им е санкция във връзка с непоставянето на дете в столчето. Знаят ли какво гласи правилникът по темата. До каква възраст в столче, от кога на предната седалка...ей такива неща. Разговорът ще бъде кратък в рамките на 4 минути и ни трябват не повече от двама трима човека.
Ще се проведе пред бТВ, т.е. пред малкото НДК и детето ще трябва за да се покаже нагледно как се правят тези неща. Учстващите трябва да се пред бТВ в 8.15 а да има малко време да уточнят някои неща със журналиста, който ще ги интервюира.
Той самият ще се включи малко по-късно в темата за да уточни това, което аз съм пропуснала

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
Трябва вероятно да е някой с малко детенце - да не бърза за работа и детска градина/училище.

# 2
  • Мнения: 3 861
Трябва вероятно да е някой с малко детенце - да не бърза за работа и детска градина/училище.

да, и аз така мисля. Детенце, което още не ходи никъде и майка му си го гледа в къщи

# 3
  • Мнения: 3 479
Трябва вероятно да е някой с малко детенце - да не бърза за работа и детска градина/училище.

да, и аз така мисля. Детенце, което още не ходи никъде и майка му си го гледа в къщи

Хм, поканиха ме, пък сега го отмениха.

# 4
  • Мнения: 3 861
Трябва вероятно да е някой с малко детенце - да не бърза за работа и детска градина/училище.

да, и аз така мисля. Детенце, което още не ходи никъде и майка му си го гледа в къщи

Хм, поканиха ме, пък сега го отмениха.

току що говорих с колегата журналист по телефона, каза, че са намерили, не знам какво са отменили, дано не са ти се объркали плановете. Все пак благодаря от негово име

Тъй като темата вече явно не е актуална моля модераторите да я заключат

# 5
  • София
  • Мнения: 8 272
Сори, че измествам темата, но не се сдържах.

Ми много хубаво, че търсят. Господинът сутринта направо глупости говореше #Crazy
Нямаше телефон, че да му обясня някои елементарни неща в ефир(никога не съм звъняла на предавания ама този направо ме изкуши, стигнах до там че да взема телефона в ръка и да чакам  да обявят номер).
Много важно, че знае до колко СМ трябва да е детето като не разпознава столчетата и как се монтират.
1. Било по-добре столчетата да са, така че да гледат децата при положение, че за група 0 има една единствена възможност и тя е с гръб.
2. Ербегът отпред бил опасен. Ами да, ама той затова се изключва, ако детето е от пред и това не е нарушение. Пише го и на столчета (кошниците) и на колите
3. Стола с момченцето бил 9-18 кг да, да ама друг път.

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 15:54 от Desem

# 6
  • Мнения: 1 014
Desem , права си и мен ме подразни факта, че излиза да говори по темата, а излезе, че не е много наясно.

# 7
  • Мнения: 299
Деси, все едно беше прочел по диагонал инструкциите за ползване точно преди ефир newsm78

Общи условия

Активация на акаунт