Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Въпросът ми е как и с какво го нанасяте? Т.е. как го изваждате от шишето?  Embarassed
Цитирай

София

сипвам си върху пръста. ама вече е останала около 1/4 и май скоро ще стане неизползваем Thinking
Цитирай

София

да, доста неудобен за ползване, иначе е перфектен като качество и цена, но аз не успявам да си сипя на пръста, някакви други предложения и трикове за ползване?
Цитирай

София

Сипвам си на дланта. Така даже се затопля леко от досега с кожата и става още по-лесен за нанасяне.  И от дланта с пръсти и готово  Flutter
Цитирай

София/Света на Диска

Подходящ ли е за много суха кожа?
Цитирай

София

но аз не успявам да си сипя на пръста?
Как така не успяваш, нали е течен (поне този за суха кожа, който ползвам) Shocked?
Между другото, не съм особено възхитена нито от покривността му, нито от филма, който остава Tired
Цитирай

София

но аз не успявам да си сипя на пръста?
Как така не успяваш, нали е течен (поне този за суха кожа, който ползвам) Shocked?
Между другото, не съм особено възхитена нито от покривността му, нито от филма, който остава Tired
И аз така не съм толкова възхитена.Не е точа,което очаквах от всички суперлативи тук.

Иначе съм го нанасяла с пръсти или тампон за грим.
Цитирай

имала съм ФДТ с подобно неудобно шишенце ,като взе да намалява бърках вътре с клечки за уши (неизползвани Wink)
Цитирай

Sofia-selo :D

Тоя за Комбинирана/мазна кожа е по-покривен и по-хубав.
Аз съм със суха, но слагам доста крем отдолу за вечерен грим или го смесвам за ежедневен.
Сега си взех тоя хидратиращия на Клиник де.. него ползвам за дневен
Цитирай

София

ами аз съм за комбинирана кожа и не е чак толкова течен - като го обърнеш не се изсипва, но това с клечките за уши е идейно, ще пробвам  Peace
Цитирай

София

ами аз съм за комбинирана кожа и не е чак толкова течен - като го обърнеш не се изсипва, но това с клечките за уши е идейно, ще пробвам  Peace

Първо разклащай шишенцето Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.