Как се чувствате след спиране на цигарите ?

  • 109 358
  • 262
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 008
яде ми се все повече и повече Simple Smile- напълнях с други думи. От друга страна кожата на лицето ми е в по-добро състояние, зъби, венци... Хубаво е да се спре пушенето, но е доста трудно. За сега  печеля битката обаче...

# 16
  • Мнения: 39
аз не пуша от една година,но не мога да кажа,че доста често се сещам за цигарката с кафенцето сутрин,но имам доста силна воля -аз не напълнях,но само да кажа,че според мен дори и да напълнееш после пак ще отслабнеш  успех  newsm10

# 17
  • Мнения: 59
Миналата година февруари спрях цигарите. Всичко стана учудващо лесно за мен, като се има колко бях пристрастена. Положителният ефект веднага се забеляза - кожата ми се изчисти, косата ми спря да са омазнява, сутрин след събуждане се чувствах чудесно и т.н. Да, но и отрицателният ефект се прояви веднага - толкова бързо и видимо напълнях, че хората ме мислеха за бременна. Аз си мислех, че с течението на времето ще ми се регулира теглото, но уви. Тогава направих най-лошото - пропуших отново, но това не ми помогна да отслабна. В момента съм на диета и се боря с друга толкова опасна болест - затлъстяването. Може някой да не е съгласен с мен, но ще дам следния съвет на тези, които искат да ги откажат - не ги отказвайте напълно, ако не сте наясно дали ще може да се справите с последиците, аз сега пуша по 3-4 на ден и с помощта на разделното хранене се опитвам да си възвърна старата форма.

# 18
  • Мнения: 812
днес ми е 7 ден! обонянието ми се изостри и се наспивам по-бързо, но вече не си закопчавам горното копче на дънките. Много ме е страх, че ще стана много здрава и затлъстяла.
След като напълняваш, си наложи 1-2 месеца да караш на по лека храна. Поне без бял хляб и др. тестени изделия.
Peace

# 19
  • Мнения: 23
Не пуша от 08.01. тази година.Да, не е много но ми е добре.Не се и дразня когато пуши  някой(това за мен е много понеже доста си попушвах и си мислех че като гледам другите и пак ще запаля).Мен също ме притесняват килограмите,надявам се да не кача много.Успех на всички като мен.  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 058
В началото се чудех какво да правя с ръцете си, но с времето се свиква. Вече 4г. не пуша, но има моменти, в които ми се иска да запаля цигара. Най- хубавото е ,че ръцете не ти миришат, кожата като че ли се изчиства. Общо взето се чувствам по-добре.

# 21
  • Мнения: 3 036
Тема точно за мен.
Аз спрях цигарите 16.03.2007.
Издържах до август (края),но пак почнах.Трудно ми е нямам воля и ми е стресов живота.Това по - скоро звучи като оправдание,но си е така.
Когато ги спрях, ми беше леко и се чувствах добре.
Ще взема да се запася с Табекс и по често ще ви чета,та дано влеза в релсите.

# 22
  • Мнения: 1 655
Чувствам се отлично. Не пуша от около 7 години и се чувствам отлично.

# 23
  • Мнения: 496
Не пуша от 4 месеца. Аз не се стараех да ги откажа. Просто така се случи, че вече ме отвращаваха. Имало е дни когато пушех по две кутии и половина.
За съжаление станах слон.

# 24
  • Мнения: 52
Аз от съвсем скоро не пуша - от 1ви януари, не ми липсват цигарите, аз и не бях страстна пушачка де, само когато се съберем и сме на маса ми се допушва, и незнам дали е толкова от никотинов глад или просто от навик... а иначе понапъкнях с около 1-1,5 кг, но незнам от цигарите ли е или просто от зимата  newsm78  Но аз също мога да кажа, че се чувствам добре

# 25
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
От две седмици не пуша и се чувствам много добре. В момента си правя една лека диетка без сладко, тестяно, пържено и газирано и даже отслабнах с 2.5 кг.
Успех на всички и дано да не пропушим пак никога.  Hug

# 26
  • Мнения: 84
Аз непуша вече от две години!Никога не съм си мислила ,че ще успея да ги спра!Пушех по  кутия на ден около 10 год.Помогна ми една книга "Не пуша вече" на Алън Кар.Съпругът ми също ги спря с нея,както и сестра ми.Уникална е !!!!И да добавя ,че не качих килограми Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 202
Аз не пуша от една седмица,но определено постоянно ме гони глад за сладко.Даже се сънувам как пуша,най-много ми липсват сутрин с кафето през останалото време не се сещам за тях.Преди пушех до 10 цигари на ден...и пак си хапвах доста сладко ,но никога не съм имала проблем с напълняване откакто се помня съм между 54 и 56 кг. колкото и да похапвам.

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
Пуших 8 год. Спрях ги за 5. За съжаление, в момента от глупост пуша отново и не се чувствам добре, никак дори. Съжалявам горчиво за постъпката си, но уви.
Сега отново тр. да ги спирам, но поне видях какъв е живота БЕЗ гадните цигари, а той е красив, цветен, ухаещ прекрасно, чист, нов.

Мразя ги, мразя ги тези цигари от дъното на душата си.

Момичета, спрете ли веднъж, никога повече не си позволявайте дори едно дръпване. Защото отново попадате в капана, в който попаднах аз.

# 29
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Не пуша от три месеца, чувствам се прекрасно и съм много горда , че успях. След първия месец леко напълнях, но сега като че ли връщам формата си, само коремчето ми стои леко подуто Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт