Как се чувствате след спиране на цигарите ?

  • 109 333
  • 262
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 630
Свекъра, който е пушач днес ме пита- Ама хич ли не си запалвала, ама даже не си дръпвала?!? След като потвърдих, получих поздравленията на всички. Много се гордея със себе си, че удържам фронта. На моменти ми иде да зарежа всичко и да отида до най- близкия магазин за кутия цигари, но се спирам и си давам сметка, че не може една димяща хартия, пълна с треволяк да е по- силна от мен.
Като стана въпрос за кожата на лицето обаче, ще се оплача, че в момента изобщо не харесвам своята. Не знам на какво се дължи и дали изобщо има нещо общо с цигарите, но се надявам скоро да се оправи Simple Smile

# 106
  • Мнения: 606
Аз съм ги спирала веднъж,преди около5-6 години.От раз.Но сега пак пуша.Вече може би година.
Много искам да ги спра,но най ме е страх да не напълнея Sad
Винаги като ми свършат цигарите си казвам," е,карй,повече няма да пуша"
И пак си купувам като си обещавам,че е за последно Sad

# 107
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Заради едното напълняване ме е страх, но с ваша помощ може и да стане. Май трябва да ви чета по-честичко!

# 108
  • Мнения: 606
Свършиха ми цигарите Confused
Мисля да не си купувам,да видим до кога ще  издържа.Сега пия кафе БЕЗ цигари  Laughing
Усещам липсата им ама.....няма как
Замествам с наргиле Laughing Върши работа

# 109
  • Мнения: X
А пък аз не пуша вече 2 год и 2 месеца. Успях даже да откажа и МоЯ, та той вече 7-ми месец не пуши и съм ОСОБЕНО самодоволна!!! Нормализира ми се съня, кожата и храносмилането. Просто трябва да имате воля и търпение !!!  smile3528 smile3530  newsm81 lovekiss

# 110
  • Мнения: 111
Аз ги бях отказала за един месец и точно лицето ми се изчисти,без пъпки и мекичко.Но качих 4 килограма и запалих от страх да не кача още.
не е трябвало да се отказваш,така и така вече си ги качила Embarassed Rolling Eyes,после ще сваляме Laughing
давай пак опитай newsm10
стискам палци

# 111
  • Мнения: 232
 #Puppy dog
аз пак започнах Sad от 23-и май не бях палила... не можах..слаба ми е волята..! А така съжалявам!  ooooh! ooooh!

Бях спряла, пих ужасно много вода - по 4-5 литра на ден и гледах да се движа повече.... дали ще даде отрицателен ефект спирането на тази гадна отрова?  #2gunfire

# 112
Не се плашете от напълняване момичета,ако не посягате към ядене всеки път,когато ви се допуши няма да имате проблем.


# 113
  • Мнения: 630
.... дали ще даде отрицателен ефект спирането на тази гадна отрова?  #2gunfire
Joy Ами спирането не знам, ама почването

# 114
  • Мнения: 1 024
Не пуша от 6 дни и ми се струва, че вече виждам разлика в лицето си - тена е по-бистър. Може и да си внушавам, но това, че ще стана по-красива е допълнителен стимул за суетната ми душица.
Най-голям мотив обаче е желанието ми да ставам майка. Съпругът ми също ги отказва с мен и си даваме кураж взаимно.

# 115
  • Мнения: 66
И аз тук Hug.Спряла съм ги, няма накъде!Пушех по 5-6 цигари на ден до преди 2 седмици, но се надявам и вярвам, че ще удържа фронта.Ще ви чета често да си подкрепям волята.
И мен ме е страх от напълняване, но аз по принцип не ям хляб, не пия газирано, и стриктно ограничавам сладкото, та се надявам продължавайки така да не кача кг. Имам и лепенки и ел.цигара, но мисля да карам само с воля, а в случай, че усетя трудност да си помогна с тях.
Успех, момичета, и нека се пдкрепяме!!!!! Heart Eyes

# 116
  • София
  • Мнения: 10 858
Срам ме е, но ще се включа в темата като бивш НЕпушач. Понастоящем ще ги отказвам. Не пуших 6 години и от скука пропуших. Както и да е, много бързо се пропушва, да го знаете. За съжаление подлъгах и мъжа ми, който пък 2 год. не беше пушил. Сега и той и аз пушим. Той си взе Табекс и дъвки, така ги отказа и първият път. Аз ще ги отказвам с воля, може би и малко дъвки, не знам. Ще включа и книгата на Алън КАр, която ми помогна първият път.
Мразя се от дъното на душата си, как допуснах това нещо да ми се случи повторно.
Срам ме е, че пуша, срам ме е че съм пушач. Това е отврътително за една жена и аз искам да ги спра, мамка им!
 #Cussing out

# 117
  • Мнения: 1 645
Имам едно въпросче Embarassed Забелязахте ли, след спиране на цигарите кожата на лицето ви да е подобрила състоянието си?Аз още не съм намерила необходимата воля да ги откажа, но скоро се получи така, че не пуших около седмица и кожата на лицето ми през това време стана гладка, изчисти се...Но незнам дали се дължи на цигарите, или е просто съвпадение...

Разбира се,че се подобрява.Цигарите са един от най големите врагове на кожата.За мен това също беше една от водещите причини да се откажа.

Да актуализирам-не пуша вече повече от 3 месеца Party

# 118
  • Мнения: 630
Срам ме е, но ще се включа в темата като бивш НЕпушач. . Не пуших 6 години и от скука пропуших.
Аз затова казвам, че бивш пушач няма, както и алкохолик, и наркоман. С това се бориш цял живот, всеки ден!

# 119
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Имам още 1 кутия  Tired
изпушвам я и край  Crossing Arms

няма смисъл да я пазя - знам че така или иначе, докато е вкъщи ще пуша  Shocked

Аз пуша от година Sick как направих тази глупост на стари години, незнам  Rolling Eyes

Отрази ми се ИЗКЛЮЧИТЕЛНО зле. Пъпчасах, надебелях  Shocked , косата ми започна да пада, смърдя на зла гад  Tired

Айде да си направим темичка и да запишем като отчетни, за да се подкрепяме... иначе не ми се вярва да успея  Praynig
какво ще кажете?

Общи условия

Активация на акаунт