Как се чувствате след спиране на цигарите ?

  • 109 442
  • 262
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 10 858
Срам ме е, но ще се включа в темата като бивш НЕпушач. . Не пуших 6 години и от скука пропуших.
Аз затова казвам, че бивш пушач няма, както и алкохолик, и наркоман. С това се бориш цял живот, всеки ден!

Да, така е! Много внимавайте, да не паднете в капана отново. Едно дръпване ви дели, повярвайте ми!

# 121
  • София
  • Мнения: 10 858
Имам още 1 кутия  Tired
изпушвам я и край  Crossing Arms

няма смисъл да я пазя - знам че така или иначе, докато е вкъщи ще пуша  Shocked

Аз пуша от година Sick как направих тази глупост на стари години, незнам  Rolling Eyes

Отрази ми се ИЗКЛЮЧИТЕЛНО зле. Пъпчасах, надебелях  Shocked , косата ми започна да пада, смърдя на зла гад  Tired

Айде да си направим темичка и да запишем като отчетни, за да се подкрепяме... иначе не ми се вярва да успея  Praynig
какво ще кажете?

Аз сом съгласна. Но може би в Дом и семейство, че тая тема не е за тук.
мона лиза, и аз съм така, днес допушвам кутията и от утре край!

# 122
  • Мнения: 630
Ами то нали в тази тема това си пишем. Едва ли е необходимо да правим друга. Който има нужда, и тук може да намери подкрепа
 Hug
А с тази уговорка за последната кутия...последните няколко месеца всяка кутия ми беше последната. Дано наистина успеете и не се подлъжете. Този момент е мноооого тънък

# 123
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз вече веднъж съм ги спирала, знам как е. Сега определено ми е доста по-лесно от преди, защото преди пушех 10 години и дори не си спомнях какъв е живота без цигари. А сега го помня, и то много добре. 6 години ми беше прекрасно.Сега пуша от половин година. От утре ги спирам, още повече, че в момента и мъжа ми ги спира и ми е по-лесно,защото няма кой да ме дразни. Предният път, когато ги отказвах, той пушеше и пак успях. Спомням си гордостта, която и зпитвах. Чувството е страхотно Peace

# 124
  • Мнения: 54
Не пуша от осем дни. Реших да ги откажа след като прочетох темичката ви. Много ми помогнахте.

# 125
  • Мнения: 6 164
Аз по косата и тялото нямам наблюдения, чувствам се по-тонизирана, енергична, нямам промяна в апетита, но ми се пуууши, пуууши... Табекс помага много, поне на мен.

# 126
  • Мнения: 86
И аз спрях цигарите от 1 седмица, не че е от отдавна, но поне съм сигурна, че причината заради която ги спрях си заслужава- разбрах че съм бременна.  Simple SmileКакъв друг по-голям стимул за това да откажеш тези гадинки? Всеки път съм си казвала преди това, че на следващия ден няма да пуша вече(особенно като препуша вечер), но сутрин като си направя кафе първата ми мисъл е къде са ми цигарите. В един момент почнах да се чувствам ужасно безволева, но ето че сега мотивацията ми е по-силна от страстното ми пушене(кутия и половина на ден). Пожелавам на всички решили да откажат цигарите успех,воля и явно и малко инат трябва. Все пак го правим за себе си. А за това как се чувствам искам да кажа че хапвам повечко, но незнам дали е заради бебо или заради отказването от тютюна. newsm78

# 127
  • Мнения: 630
inlove, честито, няма по- голям стимул от този да родиш едно здраво бебче. По- добре да хапваш повече, отколкото да пушиш! Леко бременеене  bouquet

# 128
  • Мнения: 33
Горда от себе си първо- май станаха 7 месеца без цигари! От месеци се събуждам без обичайното преди главобоие, по-спокойна, по-трудно се изнервям, по-концентрирана във всичко което правя... Е, понапълнях с 7-8 кг, но май повече се харесвам така  Blush.

# 129
  • Мнения: 66
Браво на Ети Ко , и честито на inlove!
Определено след спирането на гадовете се чувствам по-тонизирана, по-спокойна и по-енергична.Иначе сякаш ми "изпивзхз" силите #2gunfire

# 130
  • София
  • Мнения: 10 858
Хоп троп, днес ми е втори ден без смръдни Mr. Green
Изобщо не ми липсват, и съм много щастлива!
Спомних си какво е да си непушач Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 131
  • Мнения: 8
Не пуша от близо 6 месеца.  newsm44
Причината е, че направо се отвратих от 41 годишната си колежка. Случи се през Декември, когато нея я хвана някакъв грип и въпреки това, че едва дишаше тя продължаваше да пафка. Кашляше като стара циганка. Ужас!!! Освен това заяви, че няма да си купува по скъпи и ефикасни лекарства, защото нямала пари за цигари. Представяте ли си? Пък и кожата и е тъмна и мн мн сбръчкана, абе....да не продължавам. Просто се замислих дали и аз искам да изглеждам така( а аз определено не искам) и ги спрях от раз.

# 132
  • Мнения: 111
Здравейте,по-красиви,ухаещи приятно,със сияйни кожи и забравили вече прословутата фраза ¨само да изпуша една цигара¨-браво момичета  bouquet
толкова ми е приятно да видя че сме доста решилите да се откажем от тази гадост-аз направих вече 42 дена има моменти в които ми се иска да запаля ¨само 1 цигара¨,но НЕЕЕЕ няма смисъл-стигнах до тук и няма да се откажа
На мен ми повлияха едни думи на моята половинка/проявявяш слабост с тази си зависимост от цигарите-явно са по-силни от теб/направо ме приземи на земята Mr. Green Mr. Green Mr. Green
стискам палци всички ние,да сме осъзнали че това е за наше добро и апелирам кaм още ¨доброволци¨ Laughing за присъединяване...имаме нужда от подкрепа Wink

# 133
  • Мнения: 111
bouquet

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 11:27 от panterka

# 134
  • Мнения: 411
Спрях ги когато забременях.Преди две седмици запалих пак,но реших повече да не пуша,и без това вкъщи не се пуши.
Чувствам се много добре.Дишам по-скопойно.Не кашлям.Не се изморявам толкова бързо.Кожата ми е хубава,косата също.И определено ми е по-добре без цигарения дим.

Общи условия

Активация на акаунт