нов вид къдрене?

  • 3 398
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Последният път като бях на фризьор, съвсем случайно попитах фризьорката дали не е измислен някакън по-съвременен метод за къдрене. Тя ми обясни, че като е ходила по- семинари е чувала, че се прави къдрене с ролки, които приличат на мидички, трае около два месеца и косата става само начупена, но не и къдрава.
Аз имам лъскава, права и средно дълга коса. Много ми се иска да разбера нещо повече за това къдрене. Някоя от вас правила ли си е, доволни има ли, къде се прави, как се казва въобще каквато и да е информация. Ако някой има личен или чужд опит да сподели, моля!
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 3 830
За пръв път чувам за такъв вид къдрене newsm78 Thinking

# 2
  • Мнения: 3 782
И аз чувам за първи път. Ще следя темата, защото винаги съм искала да бъда къдрава, но без да ми се изсуши много косата.

# 3
  • Мнения: 528
И аз не съм чувала за такъв вид къдрене. Не ми се вярва да е само с ролки, все пак два месеца да се запазят къдриците,
сигурно има някаква химия...Може би е по-щадяща към косата.
Ще следя темата с интерес, дано се включи някой по-запознат. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 85
доколкото разбрах не е само с ролки, слага се и някакъв препарат, но не толкова изтощаващ за косата

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 08:37 от Roly Poly

# 5
  • Мнения: 658
На семинар на коя фирма newsm78

# 6
  • Мнения: 757
ауу това е интересно и аз винаги съм искала да съм къдрокоса Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 4 585
Не съм чувала, но ще се радвам да науча повече, че ми е писнало да се чудя как да си къдря косата вкъщи. Whistling

# 8
# 9
  • Мнения: 1 986
Ще ми бъде много интересно да разбера.

# 10
  • Мнения: 2 414
И аз се записвам да следя темата  Peace

# 11
  • Мнения: 10 758
Е без къдрин ми е малко чудно как ще се задържи 2 месеца Thinking

# 12
  • Мнения: 1 418
Със сигурност има къдрин.Просто не може по друг
начин да се задържи толкова дълго.Въпросът е,че
сега къдрините са много по-щадящи косата,не са
като едно време.

# 13
  • Мнения: 85
След като досега не се появи нито едно момиче, което да сподели, че се е къдрила по този начин, явно не е много популярно. Което определено ме възпира да рискувам дори да намеря салон, в който се прави. На мен основното притеснение ми е, че не знам как точно ще изглежда косата след тези два месеца - дали напълно права или с някакви остатъци от вълни.

# 14
  • Мнения: 2 631
Отиди и пак попитай фризьорката ти, изкопчи малко повече инфо, а после с чичко гугъл могат да се намерят и снимкови материали  Peace

Запис!

Общи условия

Активация на акаунт